• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    URBI
    URBI --- ---
    ENAPAY: aa super, pomohlo:)
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    URBI:Pokud se ti nesynchronizuje, tady jsou nějaké nody:
    addnode=198.52.252.161
    addnode=198.27.109.76
    addnode=173.230.152.144
    addnode=24.255.99.82

    Jinak mi funguje nornálně.
    URBI
    URBI --- ---
    zdarec, dotaz na ty co teží PopC. nemate krpu s penezenkou?
    B3DA
    B3DA --- ---
    XSOFT: jj vim.. nicmene scrypt-n asic s drivejsim shipingem jsem nezahlid..
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    B3DA: " Orders placed today have an expected ship date in Q3 2014."
    B3DA
    B3DA --- ---
    ENAPAY: no teďka je zas takový nahovno období že když z toho nic nebude tak se toho moc nestane.. navíc už dlouho chci zkusit jít do něčeho s cenou 1 sato :)
    jak budu mít chvilku, zkusim zapátrat co to vlastně těžim a co od toho čekat :))
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    B3DA: akorát mě zaráží, že kromě malé pumpy po tom oznámení to nemá zatím žádný efekt. Kdyby to byla taková pecka tak naskočí více lidí ne? Uvidíme no. Něco jsem nakoupil, trochu ještě natěžím a pak to zkusím trochu zpromovat.
    B3DA
    B3DA --- ---
    ENAPAY: hmm dik zkusim co nejdriv snad z toho neco bude :)
    ENAPAY
    ENAPAY --- ---
    Mám jeden nezaručený tip. Jde o tuto minci: https://bitcointalk.org/index.php?topic=444745.0 Do týmu se přidal Bryce Weiner, kterého sleduje mraky lidí. Diff je zatím velmi nízko a stejně tak cena.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    B3DA: beru hned 2 :-P
    B3DA
    B3DA --- ---
    scrypt/scrypt-N asics :)
    https://www.flowertechnology.com/
    B3DA
    B3DA --- ---
    SARTH: víš co se ríká, až přijdou terabajtový blockchainy, bude na ně hardware dávno připraven... (si smutně řikám vždycky když kontroluju bitcoiní block jesli se mi ještě vleze na disk)
    SARTH
    SARTH --- ---
    B3DA: nebude mít doge za rok terabajtový blockchain?
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    JVCNC: No vzhledem k některým multipoolům to moc nepomůže, dostaneš se na zisk cca 70% toho, co před halvingem
    B3DA
    B3DA --- ---
    nevím jestli sledujete dění kolem utc, ale včera ráno došlo ke změně blockrewardu z 50 na 15, v testovacím provozu jede ultra-arb site a utc multipool. cena se z 5k sato zvedla během pár dní na 12-16k stejně tak se trochu zvednul volume.. nějaký ten potenciál do budoucna teda snad bude.
    taky ten flt multipool by mohl přinést další pumpu na flt.
    s tim doge je to blbý ale myslim že s komunitou kolem bude hodně zajímavý sledovat až za rok a něco skončí těžba..
    a taky jsem se nedávno při spuštění house of coins po dlouhý době zas ubezpečil, že instamine je pořád výhodnější než většina ostatního těžení :)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    takze doge halving dopadnul tak, ze jak jsou odmeny 1/2, tak se na tezbu 1/2 lidi vysrala, diff sla o 1/2 dolu a ve vysledku se nic nedeje, tezim dal
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    joo, me uz okolnosti naucili nic nedrzet pokud jdu do ztraty... kdykoliv jde neco mimo moji pozici tak radsi prodam se ztratou a dohonim to priste az se to povede.
    jeste takhle jako ty drzim nejaky vtc uz 3 mesice, ale nastesti jenom za 0.2 btc.. drzim to uz jenom ze zvedavosti jak dlouho budu muset cekat :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Koupil jsem za 200, za min neprodam, ja nemusim nikam spechat. Kdyz to pujde doprdele, tak pujde, porad je to treti nejsilnejsi mena.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    To nerikal nikdo, to bylo zbozne prani :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    haha ... kdo tu rikal, ze bude prodavat za 600? :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam