• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    BORGDOG: pár for jsem pročetl, lidi dávají screeny že to skutečně funguje a kačky posílá. mě to trojany doma nachází v mnoha minerech, tak si nejsem jistej...
    B3DA
    B3DA --- ---
    BORGDOG: burst.today jsem nezkoušel.. buďto na každym disku kde máš plots máš i java miner a spouštíš všechny ze všech disků, nebo pohledej blago c++ miner a v něm nastavíš cestu ke všem plots na všech diskách.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jinak, adresu mám: BURST-L892-3XKE-G75K-3KUQX
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    B3DA: Dobře, ale když chci těžit na jiném než systémovém disku nebo na víc diskách současně, jak tam nacpu jinou cestu? Zkoušel jsem burst.today, ale ten mi při spouštění hodí chybu.
    B3DA
    B3DA --- ---
    E2E4: průměrně kolem 1usd/den s necelými 6tb. ještě před měsícem byla kolem 1.5-2, poslední tři týdny je to horší.
    vzhledem k pro mě nulovým nákladům na start a oproti třeba scryptu naprosto zanedbatelnym nárokům na energii to téměř neřešim, občas zkontroluju jestli miner jede, jestli bursti tečou, na polu si hraju s pár burstama ze začátku těžby ale jinak držim.. coin se mi líbí, vývoj jede občas i docela zajímavě dál https://bitcointalk.org/index.php?topic=893271.msg9837022#msg9837022
    a tak..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    B3DA: Hele a jakou mas realnou vyteznost v usd/tb/den ?
    B3DA
    B3DA --- ---
    BORGDOG: máš passphrase? tak si otevři run_generate.bat a za generate nacpi číslo účtu v číselný podobě (ne burst-...-..), mezera, start nonce, počet noncí, stagger, cpu cores..

    mělo by to vypadat nějak: ....bláblá generate 13546798 0 2000000 8000 4

    počet noncí pokud se nepletu tak jedna má 256kb, taxi to spočti dle free space:)

    spusť a počkej až to dojede (alternativně plotuj na gpu, je to rychlejší ale postup už z hlavy nevim, navíc těch gpu plotterů se pak vyrojilo víc.) a máš naplotováno..

    mezi tim, tj. klidně od chvíle kdy to spustíš můžeš už těžit. run-mine.bat překvapivě, posledních pár znaků je localhost nebo tak nějak, ten zaměníš za vybraný pool.. mezi tim si někde seženeš pár burstů (třeba mi pošli acc address) a na stránce localhost:8125/rewardassignment.html si pomocí passphrase ke svýmu acc, čísla acc vybranýho poolu a jánevimčehoještě nastavíš reward assignment na pool, počkáš 1-4 bloky a těžíš..

    jinak soubor s passwordama je třeba mít ve složce pokud jedeš solo, pokud pool tak ne.

    fskutečnosti je to easy ;) :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    FRONEMA: Ne, ale hodil by se. :-)

    Nema tu, prosim, nekdo nejaky "normalni" navod, jak tezit Burst? Wallet mam, blockchain po dvou dnech taky, ale z tech s---ek v Javě mi nejde ani jedna a uz jsem z toho mrtvy... :-(
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ICESUNLAB: Podvod. V tom souboru, co ti to chce vecpat, je Trojan, bacha na to.
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    dovolím si i s vlastním refferealem http://cointellect.com/?code=2f92f37f
    netěží někdo tady?
    Výplatu je možné uskutečnit na účet Paypal, CryptoPay nebo v Dogecoinech.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    kdysi jsem nekde videla takovej velkej seznam s porovnanim ruznych sluzeb na cloud mining ale ted ho nemuzu s veskerym googlem najit. nevite nekdo?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    E2E4: Teda to se tyka scrypt - x11 nebo scrypt-n dava asi 4x vic. :)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    E2E4: jj, zaplatis elektrinu a jeste mas doma teplo ;)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    E2E4: a ttto se vyplati ;)
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    kdo by mel zajem, tak v paralelnim polis bude 16.12. o bitcoin miningu prednaset Honza s Pavlem.. dva typci, kteri se staraji o chod Slushpoolu (Honza dela infrastrukturu a Pavel je head developer)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MIKE23: Koukal jsem, ze vyteznost od zari ani tolik neklesla - s 450 khs grafickou kartou to vydela nakych 20 korun mesicne. :)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    F0N: viz nástěnka, konkrétně třeba já jedu na http://wafflepool.com
    F0N
    F0N --- ---
    mozte mi poradit ci sa da teraz este nieco tazit - bol som out par mesiacov a vsetky moje stare pooly vyzeraju byt zatvorene - je este nejaka kryptomena co sa da tazit grafikou?
    B3DA
    B3DA --- ---
    vultr se mi tak líbil, platba v btc, není třeba na sebe nic prozrazovat ani připojovat cc.. ale..

    trvalo jim 4 dny než mi to zkrouhli na 1/4, hajzli..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam