• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    BUGER
    BUGER --- ---
    CHILDINTIME: ma se tu vali pry nefunkcni r9 290 (zatim sem ani nezkousel dat do pc), asi ji zitra zkusim vzit do prace na horkovzduch :-)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: jeste zkusim pridat patou, ale u ty uz u my desky zalezi na rozdeleni karet do slotu apod ... ale myslim, ze celkem bych z toho tak 110-120MH/s mel dat, coz vypada zajimave..ale uvidime no, zda se mi, ze hashrate site docela posledni dny roste (ale i hodnota eth).
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: tak uz mi to jede na ctyrech, je to tim ze ten miner blbne, kdyz vic karet musi sdilet ten DAG 'blockchain' ... pustil jsem u kazdou kartu miner zvlast pod ruznyma uzivatelema a zda se to ok.
    B3DA
    B3DA --- ---
    BUGER: tak ona ta karta jela tezbu s malymi prestavkami skoro 2 roky furt... takze asi mela uz lehce nacato..
    CHILDINTIME: fakt je, ze na konci leta / zacatkem podzimu byly venkovni teploty 'lehounce' jinde. taky prach asi udelal svoje.. ale 65 je nadhera, ja se nedostal (po >10min behu) pod 75.
    BUGER
    BUGER --- ---
    CHILDINTIME: a ano prisel sem na to v podstate az kdyz sem ty grafiky zkousel ve druhym uplne stejnym pc, kde bylo akorat vic ram a tam mi to jelo...
    BUGER
    BUGER --- ---
    CHILDINTIME: ad "kazdopadne se mi to nejak sere kdyz chci pustit vic gpu najednou, pri dvou je to jeste ok, pri trech ten miner vytuhne skoro hned, nic nepise a tak" ... to mi v dobach scryptovych delalo malo RAM v PC...
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    B3DA: hm, tj divny ... na defaultnich taktech 7970 nemam teplotu vyssi nez 65C a to nedavam zadny vetraky, otevreny okna apod jako u scryptu pred lety :) ale taky z ni mam jenom 20MH/s, melo by to jit az na 25-26..kazdopadne se mi to nejak sere kdyz chci pustit vic gpu najednou, pri dvou je to jeste ok, pri trech ten miner vytuhne skoro hned, nic nepise a tak.
    BUGER
    BUGER --- ---
    B3DA: hw ktery se ti podari znicit zatizenim na defaultnim taktu teda za moc nestoji...
    B3DA
    B3DA --- ---
    CHILDINTIME: jel jsem to do podzima, kdy se mi podarilo na tom utavit (pravda, nepodtaktovanou) gpu.. je to kurva hot hot hot algo.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    nevim proc az ted, ale nejak me zaujalo ethereum a skoro premyslim, ze zase zapnu svych 5x7970, jedete to nekdo?
    BUGER
    BUGER --- ---
    Jinak dnes dorazil dalsi - uz treti ant s3
    BUGER
    BUGER --- ---
    Dneska vecer (ctvrtek) pivko (Poutnik 12) ve dreadu 0.0015BTC

    Brno - Sumavska - 725709488

    Zastavi se uz konecne nekdo? Nejaky pokec o BTC, tezbe, ...?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    B3DA: kotelna pro ohrev vody pro cely dum vcetne bazenu :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    REASON
    REASON --- ---
    kde by som mohol kupit nejake minery? resp od koho :)
    BUGER
    BUGER --- ---
    schvalne sem zvedavy o kolik se mi podari snizit vcore s3 aby to nesypalo chyby
    BUGER
    BUGER --- ---
    ja mam na s3 kolem 55 a na te polovicni asi 47, teplota v mistnosti 19-21
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    dobry klima v serverovne :D oproti letnim 63-65 stupnum na deskach

    BUGER
    BUGER --- ---
    REASON: kdybych je mel....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam