• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BUGER: hm to fakt ukazuje nejak hodne, mozna to je tou proxy, nevim. Mozna ji taky zkusim, na dwarfu pisou, ze tezeni pres stratum prida 10% oproti mineru primo (coz delam ja).
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    melo by to jet, cekal bych tak 4-5MH..
    a ty 290 muzes zkusit jeste nejaky nasobky, treba dat local work 256 atd, nebo zkusit najit jestli uz to nekdo vykoumal co je nejlepsi..
    BUGER
    BUGER --- ---
    ma cenu zkouset tezit eth na HD4890? Pojede to? Nemam dneska moc casu laborovat...
    BUGER
    BUGER --- ---
    CHILDINTIME: --cl-global-work 8192 -cl-local-work 128 zrychleni asi o 1MH
    BUGER
    BUGER --- ---
    *dwarfa
    BUGER
    BUGER --- ---
    CHILDINTIME: ok testuju dearfa se stratum proxy, zatim to jede, dwarf mi aktualne ukazuje nejak moc - 38MH, miner 29MH, ale jede to teprve chvili, takze cekam ze se to srovna
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: * a taky je nejvetsi
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BUGER: ja tezim na http://dwarfpool.com/eth prijde mi nejlepsi a taky je nejlepsi, pouzival jsem ho i driv na maxcoin a podobne. Potom jsem zkousel https://eth.suprnova.cc , ktery taky znam z drivejska, ale prijde mi, ze tim jak jsou mensi jsou vysledky moc promenlivy a i kdyz si muzes delat vyplaty kdy chces a statistik je vic tak jsem radsi na dwarfu. Hashrate ukazuje presnejs a denni odchylky jsou fakt maly.

    jinak k ty karte, dava ti dost, u mych 7970 je jeste zajimavy laborovani s --cl-global-work a -cl-local-work ... kdyz mam local 128 a global 8192 tak to jede jeste o trosku lip, ale u nekterych z tech karet to nefunguje dobre..
    BUGER
    BUGER --- ---
    nejake zkusenosti s ETH pooly?
    BUGER
    BUGER --- ---
    CHILDINTIME: tak zda se ze pry nefunkcni R9 290 tri-x neni nefunkcni, ale naopak... Dneska sem ji testl a jede velmi dobre :-)

    Miner statistics for 0x340a7fb3eff7db4f73586ac1a0d19fe9ee01b6ad (at) eth.pp.ua
    https://eth.pp.ua/stats/miner/index.php?address=0x340a7fb3eff7db4f73586ac1a0d19fe9ee01b6ad

    aktualne asi 29MH @ GPU 1100MHz, RAM 1400MHz, CPU voltage +0mV, power limit 0%
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    tak uz mi to jede na 5..frekvence jsem trochu zvysil, asi by to slo vic, ale nemam ted cas byt u toho porad a jeste treba vyladit to chlazeni, tak radsi obetuju par MH/s za snad bezstarostny beh. Nakonec tedy kazda dava okolo 22-23MH/s, celkem 110-115MH/s, teploty 70C, odber ze zdi 1050W.. (i na tom je videt, ze by to slo vic, u scryptu jsem mel okolo 1400W). Karty mam rozdeleny mezi dwarfpool a eth.suprnova.cc
    BUGER
    BUGER --- ---
    CHILDINTIME: ma se tu vali pry nefunkcni r9 290 (zatim sem ani nezkousel dat do pc), asi ji zitra zkusim vzit do prace na horkovzduch :-)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: jeste zkusim pridat patou, ale u ty uz u my desky zalezi na rozdeleni karet do slotu apod ... ale myslim, ze celkem bych z toho tak 110-120MH/s mel dat, coz vypada zajimave..ale uvidime no, zda se mi, ze hashrate site docela posledni dny roste (ale i hodnota eth).
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: tak uz mi to jede na ctyrech, je to tim ze ten miner blbne, kdyz vic karet musi sdilet ten DAG 'blockchain' ... pustil jsem u kazdou kartu miner zvlast pod ruznyma uzivatelema a zda se to ok.
    B3DA
    B3DA --- ---
    BUGER: tak ona ta karta jela tezbu s malymi prestavkami skoro 2 roky furt... takze asi mela uz lehce nacato..
    CHILDINTIME: fakt je, ze na konci leta / zacatkem podzimu byly venkovni teploty 'lehounce' jinde. taky prach asi udelal svoje.. ale 65 je nadhera, ja se nedostal (po >10min behu) pod 75.
    BUGER
    BUGER --- ---
    CHILDINTIME: a ano prisel sem na to v podstate az kdyz sem ty grafiky zkousel ve druhym uplne stejnym pc, kde bylo akorat vic ram a tam mi to jelo...
    BUGER
    BUGER --- ---
    CHILDINTIME: ad "kazdopadne se mi to nejak sere kdyz chci pustit vic gpu najednou, pri dvou je to jeste ok, pri trech ten miner vytuhne skoro hned, nic nepise a tak" ... to mi v dobach scryptovych delalo malo RAM v PC...
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    B3DA: hm, tj divny ... na defaultnich taktech 7970 nemam teplotu vyssi nez 65C a to nedavam zadny vetraky, otevreny okna apod jako u scryptu pred lety :) ale taky z ni mam jenom 20MH/s, melo by to jit az na 25-26..kazdopadne se mi to nejak sere kdyz chci pustit vic gpu najednou, pri dvou je to jeste ok, pri trech ten miner vytuhne skoro hned, nic nepise a tak.
    BUGER
    BUGER --- ---
    B3DA: hw ktery se ti podari znicit zatizenim na defaultnim taktu teda za moc nestoji...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam