• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Nemam, zkousel sem to ciste prez ethminer a jenom sem si manualne nastavil zorpoznani karty, ale to nepomohlo. Funguje Ethminer stejne jako driv cgminer atd... ze si proste nastavis congif file ze kteryho to bude brat nastaveni? Nebo se to pise do zastupce?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: nejaky export GPU_MAX_ALLOC_PERCENT=95 mas?
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    BUGER: Poloniex mi funguje v pohode.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Zdravicko. Ciste nahodou nezkousel jste nekdo tezit na R9 380? Haze mi to podivnou chybu s tim, ze se nedetekovalo GPU s dostatkem pameti, ale ta karta ma 4GB a melo by to jit v pohode.
    ROGUE
    ROGUE --- ---
    BUGER: ja pouzivam kraken
    BUGER
    BUGER --- ---
    ha tak reg na jinou mailovku prosel hned
    BUGER
    BUGER --- ---
    CHILDINTIME: jinak local work muze byt 32, 64, 128 (aspon toto mi vypise kdyz zkusim nastavit 256)
    BUGER
    BUGER --- ---
    a nejaka vyzkousena eth/btc exchange? Zkousel sem reg na poloniex ale uz je to skoro pul hodiny a jejich confirmation email nikde (ani ve spamu)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BUGER: jo zapomnel jsem te upozornit na jednu mozna neprijemnou vec - na dwarfu se vyplaci az kdyz mas 1 eth..zadny manual payouts tam nejsou, tzn kdyby ses rozhodnul jit treba ted jinam tak to co jsi doted natezil tam zustane. (ale mozna to jde resit s podporou, parkrat jsem jim uz psal kvuli ruznym vecem a jsou ok)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BUGER: hm to fakt ukazuje nejak hodne, mozna to je tou proxy, nevim. Mozna ji taky zkusim, na dwarfu pisou, ze tezeni pres stratum prida 10% oproti mineru primo (coz delam ja).
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    melo by to jet, cekal bych tak 4-5MH..
    a ty 290 muzes zkusit jeste nejaky nasobky, treba dat local work 256 atd, nebo zkusit najit jestli uz to nekdo vykoumal co je nejlepsi..
    BUGER
    BUGER --- ---
    ma cenu zkouset tezit eth na HD4890? Pojede to? Nemam dneska moc casu laborovat...
    BUGER
    BUGER --- ---
    CHILDINTIME: --cl-global-work 8192 -cl-local-work 128 zrychleni asi o 1MH
    BUGER
    BUGER --- ---
    *dwarfa
    BUGER
    BUGER --- ---
    CHILDINTIME: ok testuju dearfa se stratum proxy, zatim to jede, dwarf mi aktualne ukazuje nejak moc - 38MH, miner 29MH, ale jede to teprve chvili, takze cekam ze se to srovna
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: * a taky je nejvetsi
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BUGER: ja tezim na http://dwarfpool.com/eth prijde mi nejlepsi a taky je nejlepsi, pouzival jsem ho i driv na maxcoin a podobne. Potom jsem zkousel https://eth.suprnova.cc , ktery taky znam z drivejska, ale prijde mi, ze tim jak jsou mensi jsou vysledky moc promenlivy a i kdyz si muzes delat vyplaty kdy chces a statistik je vic tak jsem radsi na dwarfu. Hashrate ukazuje presnejs a denni odchylky jsou fakt maly.

    jinak k ty karte, dava ti dost, u mych 7970 je jeste zajimavy laborovani s --cl-global-work a -cl-local-work ... kdyz mam local 128 a global 8192 tak to jede jeste o trosku lip, ale u nekterych z tech karet to nefunguje dobre..
    BUGER
    BUGER --- ---
    nejake zkusenosti s ETH pooly?
    BUGER
    BUGER --- ---
    CHILDINTIME: tak zda se ze pry nefunkcni R9 290 tri-x neni nefunkcni, ale naopak... Dneska sem ji testl a jede velmi dobre :-)

    Miner statistics for 0x340a7fb3eff7db4f73586ac1a0d19fe9ee01b6ad (at) eth.pp.ua
    https://eth.pp.ua/stats/miner/index.php?address=0x340a7fb3eff7db4f73586ac1a0d19fe9ee01b6ad

    aktualne asi 29MH @ GPU 1100MHz, RAM 1400MHz, CPU voltage +0mV, power limit 0%
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam