• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ted to teda trochu pada, za posledni den mam 3.1, hashrate a slozitost roste no ...
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    CHILDINTIME: Je pravda, ze podle cisel z calkulatoru to spis sedi na to co rikas ty, jeste se ho pozeptam.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: tomu se mi fakt nechce verit, mam 110MH/s a za den dam priblizne 3.4eth. Podle kalkulatoru bych mel dat blok priblizne za 1.4 dne, coz vychazi priblizne stejne jako tezeni v poolu.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    CHILDINTIME: Rikal mi to typek co ted stavil mining farmu, ale zeptam se ho az bude online jestli ma na to vic infa.

    Kolik natezis na poolu s jakym hashratem? On rikal ze zhruba 80Mh/s je na prumerny nalezeni solo bloku za den.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: nejaky link? moc se mi to nezda, nevim proc by to tak melo byt.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    CHILDINTIME: Pool sice chapu, ale udajne je solo mining v tuhle chvili asi o 40% vic profitable.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: s tim solo tezenim nevim, lidi s tim maji celkem problemy, na irc nejakej typek vytezil asi 2 bloky a pak zjistil, ze je na testnetu nebo nemel synclou sit uz nevim a zase tolik casu ted na to nemam ... takze radsi pool, jak jsem psal niz, jsem na dwarfu.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: na default takty je to 20MH/s, kdyz dam 1100/1500 je to tak 22-23 MH/s, da se dostat jeste vic lepsi taktovanim a hrani si --cl-local-work a --cl-global-work ... nejvic se mi povedlo asi 25, jedna z karet (nevim ktera zatim) to nevydrzi vic nez par minut a proste neni to pak tak stabilni..ale nekterym lidem to jede ok. Tzn ja ceklove mam okolo 110-115MH/s, kdybych to tunil vic, myslim, ze bych se na 120-125 pri peti kartach dostal, ale radsi to nechavam takhle a bezi to bez problemu uz pres tyden..
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Kolik ti tak davaji ty karty hashrate?

    min/mean/max: 14767445/17525061/18350080 H/s
    inner mean: 18200416 H/s
    Phoning home to find world ranking...
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    CHILDINTIME: Hele parada to --opencl-device 0 --opencl-platform 1 asi pomohlo. Ja predtim zkousel jen jedno a druhe a nezkusil sem to najednou.

    Jinak jeste da se nastavit do jaky penezenky chci tezit? Chci ject nejakou dobu solo mining a uvidim jestli neco najdu
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    To ji prave najde v pohode.

    Listing OpenCL devices.
    FORMAT: [deviceID] deviceName
    [0] Tonga
    CL_DEVICE_TYPE: GPU
    CL_DEVICE_GLOBAL_MEM_SIZE: 4294967296
    CL_DEVICE_MAX_MEM_ALLOC_SIZE: 3019087173
    CL_DEVICE_MAX_WORK_GROUP_SIZE: 256
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: nebo spis --opencl-device 0 --opencl-platform 1 ... a taky bys mel predtim pustit to setx gpu_max_alloc_percent=95 ... ale jak rikam, na windows to moc neumim, ale mel bys to dohledat.. --list-devices tu kartu vidi?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: zkus pridat --opencl-device 1 ... mozna to jako vychozi bere nejakou integrovanou kartu a tak
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Tak to jo. Stary dobry.

    Tohle mi to rika.
    No GPU device with sufficient memory was found. Can't GPU mine. Remove the -G ar
    gument
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: 7970
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    CHILDINTIME: A co mas za karty?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: hm, na windows vubec nevim ... konfig to myslim neumi, musis psat rovnou k prikazu. Ani to nema zadny chytry funkce na kontrolu teploty atd, podtaktovani atd, jako mel cgminer
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: pripadne posli celou chybu a jaky miner na jaky platforme pouzivas..ja jedu na ubuntu 14.04 a ethminer z balicku..na githubu je uz novejsi, ale bezi mi to ted celkem bez problemu uz 8 dni bez restartu tak na to radsi nesaham :) ten miner je napsanej divne, mam 5 karet a nejlip mi to funguje tak, ze pustim prvni tri s jednou instanci ethmineru s -t 3 a druhy dve poustim kazdou zvlast pod samostatnyma uzivatelema..
    jinak jeden typek udelal http://ethosdistro.com , psal jsem si s nim na twitteru, kdybych mel vic rigu tak to asi koupim, takhle to zatim zvladnu sam.. jeho farma bezici na tom os vypada takhle: http://fc4983.ethosdistro.com
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Nemam, zkousel sem to ciste prez ethminer a jenom sem si manualne nastavil zorpoznani karty, ale to nepomohlo. Funguje Ethminer stejne jako driv cgminer atd... ze si proste nastavis congif file ze kteryho to bude brat nastaveni? Nebo se to pise do zastupce?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: nejaky export GPU_MAX_ALLOC_PERCENT=95 mas?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam