• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    2ND: no 4gb spise ne, to se ti za chvili nevleze DAG do pameti...
    2ND
    2ND --- ---
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    E2E4: za mesic
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MORPHLER: 100 dolaru za jak dlouho??
    YSTREM
    YSTREM --- ---
    Ahoj, co rikate na https://www.nicehash.com/ ?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    REASON: jsem spokojeny i na ethermine.org
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    2ND: tak kdybys ty desky osadil 3 kartama primo do slotu tak ty desky pravdepodobne odpalis. potrebujes napajene risery... a ani ta koupe grafik neni to tak snadna jak si muzes myslet. rx480 jsou vyprodane, 580 mizi z puldu behem dnu, vetsina je dodani do x dnu. (zkus pouvazovat proc).. muzes zkusit jak radi ty 280x/290x, ty sem tam jsou, ale moc se to nevyplati pac jsou drahe a zerou jak krava .. a maji na to i vice vstupu na pridavne napajeni- tedy potrebujes vice vystupu ze zdroju..

    Jinak rx 480 na eth i zec dela pri dnesnich cenach a vykonech siti (nemusi platit zitra) neco pres 100 dolaru a zere cca 140-150W (zec zere i topi vic)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    REASON: jsem spokojeny na dwarfpool
    REASON
    REASON --- ---
    k eth nejaky rozumny pool ?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    FALL: ethereum porad nemusi byt marny a neni treba kupovat nejnovejsi grafiky..

    2ND: asi ti tu nikdo nejak poradne neporadi, muzes si zkusit vyfiltrovat moje prispevky, kde je videt co a jak tezim ja ... jestli si chces tezeni zkusit tak sehnat par vhodnych gpu (treba 280x nebo neco takovyho) asi nebude problem, ale serverovy desky a krabice na to vhodny nejsou. Je tam malo mista (vejde se ti tam malo grafik), chlazeni se taky resi blbe a pro tyhle gpu rozhodne nestaci napajeni ze slotu a potrebujou pridavny, na coz zase serverovy psu nejsou pripraveny.
    FALL
    FALL --- ---
    2ND: obávám se, že je minimum věcí, které by ti ten nákup karet vůbec zaplatilo (i když máš elektřinu "zadarmo")
    2ND
    2ND --- ---
    MORPHLER: mam desky se 3x pcie16 slotama a 2U/3U kejsy, koupit par grafik je to posledni...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //imho bitmain ma masinu na litecoin

    Antminer L3+, the most powerful and efficient Litecoin miner - Bitmain
    https://shop.bitmain.com/productDetail.htm?pid=000201704270330299161GIIoSKl067B
    Hash Rate                               504MH/s. A variation of +/- 5% is expected.
    
    Power Consumption              800W  +10% (at the wall, with Bitmain's APW3 PSU, 93% efficiency, 25°C ambient temperature)          
    
    Power Efficiency                     1.6J/MH +10% (at the wall, with Bitmain's APW3 PSU, 93% efficiency, 25°C ambient temperature)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    2ND: jestli tam nemáš grafiky, tak nic..
    2ND
    2ND --- ---
    Ahoj, mam ciste newbie otazku..
    -jakou menu dnes tezit, zcash? ethereum?
    -do jakeho poolu se prihlasit?
    -a jaky an to pouzit software? (je mi fuk jaky OS pouziju)
    :))
    mam par spicich serveru a rack s pausalem za elektrinu, tak bych rad ozkousel co je s tim mozno...
    DAARECEK
    DAARECEK --- ---
    B3DA: nj, dekuju, to sem si myslel, ale musel sem se zeptat. Nad altcoiny ,hlavne LTE nebo ETH jsem taky uvazoval, ale tolik jsem o nich zatim nezjistoval abych si dokazal udelat nejake relevantni vypocty.. mam totiz moznost koupit nekolik ASIC jednotek, a premyslel jsem jestli ma jeste smysl se vubec poustet do tezby... tak jeste jednou dik za info
    B3DA
    B3DA --- ---
    DAARECEK: chapes to spravne :) proste podporis sit a zaroven, aby se to `vyplatilo` spekulujes na rust ceny v budoucnu :)
    pokud nemas elektrinu zdarma, nakup btc primo bude vyhodnejsi.. altcoiny proti tomu porad dokazou byt pro tezbu zajimavejsi..
    DAARECEK
    DAARECEK --- ---
    Zdravim, jsem v tomhle novej, tak mejte trpelivost prosim... rad bych se zeptal- ma jeste v dnesni dobe smysl investovat do ASIC a pokusit se tezit a doufat v nejakou rozumnou navratnost? treba se zvyhodnenym tarifem na elektrinu a mnoha ASIC jednotkami v poolu? protoze kdyz podle https://alloscomp.com/bitcoin/calculator pouziju jednu jednotku Antminer S9, s vykonem 11,5TH/s a prikonem 1127W, vytezim denne zlomek bitcoinu asi za 8,8 dolaru, tak v realu snad nepokryju ani elektrinu. nevim jestli tomu spravne chapu. dekuju za odpovedi
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FRANCIMOR: bitmain

    ale muzu te ubezpecit, ze na nejakou smysluplnou tezbu asi zapomen, protoze obtiznost je kurevsky velka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam