• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    B3DA
    B3DA --- ---
    ZRIZENEC: muzes mit rozdeleny plots, jen si pohlidej aby se neprekryvaly.
    50TB neco vytezi, pokud je navic budes prohledavat paralelne, mohlo by ti utect min sharu..
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    CUBBA: To vypadá zajímavě, je na to zapotřebí jedno velký pole nebo to má smysl na třeba 500 pc a z každého 100 gb?
    D3AN
    D3AN --- ---
    Ahoj,

    jsem nový, můžete mi prosím naposílat nějaké odkazy na čtení :) Dnes sem to zapl a začal konečně, ale moc to nepobírám, tak bych se chtěl nějak prokousat.

    Chtěl bych počase spíš obchodovat než těžit, ale stále aspoň trochu těžit.

    Díky všem :))
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    WAR_TIN: jestli mas rozumne diskove pole tak treba tohle https://www.burst-team.us/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    WAR_TIN: ani na serveru, paklize teda nemas nejakej server, kterej je aspon na konci chvostu top500

    nebo mozna budes moci, ale nejaky obskurnejsi kryptomeny, ktery ti tady nekdo urcite poradi.
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    VYHULENY_UFO: ani na serveru ? :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    WAR_TIN: uz ani retard dneska netezi btc na pc.
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    Caute, hele je nejaky miner soft ktery je vytvoreny pro retardy jako ja aby to je pustili na PC, zadali BTC penezenku ( nebo jinou - pokud to bude tezit jinou kryptomenu --treba adresu polo ) a nemusel se o to starat ?
    a pokud bych to chtel pustit na podnikovem serveru ktery jinac spic nic nedela....tak jestli je to delany abych ho tim neodpalil :_D diky za info
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MORPHLER: genoil eth miner pres ethpool, dal jsem tomu procesu nizsi prioritu a pustil jsem ho jenom na jedno jadro, uvidim, co to udela
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    HONCKA: ktereho minera? netezis claymore dualem? jestli jo, tak
    -mode 1 zapne jen ether a ne dualni tezbu (pomaha) a jinak -ethi x (kde X bude cca 9 kdyz komp nepouzivas, ale tezko moc pres 5, jestli s 290 chces pri tezbe i neco delat.
    B3DA
    B3DA --- ---
    HONCKA: .. a nestahujes k tomu vedle chain?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Zase jsem skusil zacit tezit, nainstaloval jsem ethminera, na my R290 to dalo nejakych 25MHs, ale po cca 30min to sezralo i komplet cely CPU, jaky bych tam mel dat nastaveni, aby to jelo akorat pres grafiku?
    B3DA
    B3DA --- ---
    MORPHLER: nedává imho
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    YSTREM: tak k tomu jsem nasel jen "sometime in 2017 Ethereum will be switched from Proof of Work to a new consensus algorithm under development, called Casper" .. takze kdo vi kdy a jestli vubec ... navic uz jednou forklo... nemluve ze existuje i pro tezbu take ETC a dalsi ... imho kupovat na tezbu 4GB grafiky je zbytecne omezeni jejich pouzitelnosti do budoucna, ale treba to dava ekonomicky smysl.
    YSTREM
    YSTREM --- ---
    no ted uz jo, co tak ctu tak PoS bude driv nez se dosahne limitu 4GB, takze...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    YSTREM: pokud by byl jen pos, tak samozrejme nema smysl mluvit o tezbe, dagu a tedy ani o tom jestli to bude problem. (fakt se ptas, jestli 4GB grafika bude pouzitelna na tezbu, kdyz uz se nebude tezit? neprijde ti na te otazce neco spatne?)
    YSTREM
    YSTREM --- ---
    Bude DAG problem i po prechodu na PoS ?
    B3DA
    B3DA --- ---
    2ND: google ethereum dag
    2ND
    2ND --- ---
    2ND: a DAG je co ?, gogole si neni jisty.. .]
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MORPHLER: Aha, tak to teda neni takovy terno jako kdyz tenkrat
    byla profitabilni tezba altcoinu na GPU. :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    2ND: no 4gb spise ne, to se ti za chvili nevleze DAG do pameti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam