• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    T3127
    T3127 --- ---
    HOUMLES: děkuji moc za pomoc. Transakce se po projeti ttps://pushtx.btc.com/#/ do hodiny realizovala a za dalších 10minut jsem české koruny na účtu. Sice podle starého kurzu, ale co už :-)
    T3127
    T3127 --- ---
    Těžím na s pomoci nicehast.com, protože zatim jsem nepřišel na nic jiného, co bych v práci spustil. Grafiku mám Saphira AMD RX 480 a k tomu i7 6700. Tohle jsem vytěžil od vánoc, v pracovní dny od 17hodin do 8 hodin raáno. Vikendy těžim celé. Vím, by to bylo nerentabilní, ale než aby jel počítač jen na prázdno...
    XXPAVELXX
    XXPAVELXX --- ---
    Zdravím, co je podle vás nejvýhodnější a nejvhodnější těžit s grafikami MSI NVIDIA GTX 1060 ARMOR 3G OCV1, 192b... ??? Předem děkuji za vaše poznatky a názory.
    B3DA
    B3DA --- ---
    SUCZKER: nesmis tezit mega znamy coiny co jim lita diff okamzite podle ceny :D
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    T3127: jako fakt si tezil na grafarne ? Na jaky a za jak dlouho jsi natezil tohle, co pises ?
    B3DA
    B3DA --- ---
    T3127: ..ale už celkem málo na těžbu, vezmu-li v úvahu diff Burst sítě..
    T3127
    T3127 --- ---
    Měl bych takový dotaz....začal jsem s těžbou poměrně nedávno, těžím na grafické kartě a vzhledem k tomu, že neplatím proud, ani jsem neplatil HW, tak se to i rentuje.
    Vytěžil jsem 0,137 BTC a chtěl je prodat na burze, ale bohužel jsem asi zvolil příliš malý poplatek a platba dosud neproběhla a transakce není ani po týdnu vyřízena. Lze nějak takovou transakci zrušit? BTC mi teď totiž visí ve vzduchu netuším, jak dostat na burzu, nebo zpět.
    T3127
    T3127 --- ---
    tak 50TB je už fakt hodně. To už je docela slušné diskové pole na menší firmu
    B3DA
    B3DA --- ---
    ZRIZENEC: muzes mit rozdeleny plots, jen si pohlidej aby se neprekryvaly.
    50TB neco vytezi, pokud je navic budes prohledavat paralelne, mohlo by ti utect min sharu..
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    CUBBA: To vypadá zajímavě, je na to zapotřebí jedno velký pole nebo to má smysl na třeba 500 pc a z každého 100 gb?
    D3AN
    D3AN --- ---
    Ahoj,

    jsem nový, můžete mi prosím naposílat nějaké odkazy na čtení :) Dnes sem to zapl a začal konečně, ale moc to nepobírám, tak bych se chtěl nějak prokousat.

    Chtěl bych počase spíš obchodovat než těžit, ale stále aspoň trochu těžit.

    Díky všem :))
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    WAR_TIN: jestli mas rozumne diskove pole tak treba tohle https://www.burst-team.us/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    WAR_TIN: ani na serveru, paklize teda nemas nejakej server, kterej je aspon na konci chvostu top500

    nebo mozna budes moci, ale nejaky obskurnejsi kryptomeny, ktery ti tady nekdo urcite poradi.
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    VYHULENY_UFO: ani na serveru ? :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    WAR_TIN: uz ani retard dneska netezi btc na pc.
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    Caute, hele je nejaky miner soft ktery je vytvoreny pro retardy jako ja aby to je pustili na PC, zadali BTC penezenku ( nebo jinou - pokud to bude tezit jinou kryptomenu --treba adresu polo ) a nemusel se o to starat ?
    a pokud bych to chtel pustit na podnikovem serveru ktery jinac spic nic nedela....tak jestli je to delany abych ho tim neodpalil :_D diky za info
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MORPHLER: genoil eth miner pres ethpool, dal jsem tomu procesu nizsi prioritu a pustil jsem ho jenom na jedno jadro, uvidim, co to udela
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    HONCKA: ktereho minera? netezis claymore dualem? jestli jo, tak
    -mode 1 zapne jen ether a ne dualni tezbu (pomaha) a jinak -ethi x (kde X bude cca 9 kdyz komp nepouzivas, ale tezko moc pres 5, jestli s 290 chces pri tezbe i neco delat.
    B3DA
    B3DA --- ---
    HONCKA: .. a nestahujes k tomu vedle chain?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam