• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    2ND
    2ND --- ---
    MORPHLER: ja chtel puvodne koupti tuhle https://www.alza.cz/msi-geforce-gtx-1080ti-gaming-x-11g-d5001830.htm 11GB mi pripaldo cool, ale meli uz jen jednu a tu od rana nekdo stejne vykoupil :) Nemas link na Zotan ?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    2ND: jeno to urcite neni. tip je co nejvyssi core takt od vyrobce. preference co mi bylo doporuceno kamosem je Zotan a EVGA. Mam Zotan a je to vykonove na tezbu jeste o kousek lepsi nez jsem cekal podle propoctu a teorie.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    objednal jsem spatny vetracky, mam teda tuhle trojici navic, kdyby se nekomu hodila tak se urcite domluvime:

    75mm GIGABYTE GTX 670 680 760 770 HD7950 HD7970 Triple Fan Replacement 4Pin | eBay
    http://www.ebay.com/itm/112370600046?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
    2ND
    2ND --- ---
    MORPHLER: je jednou od jakeho vyrobce koupim tu 1080? nebo mas nejaky tip ?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    HCX: pro ktery miner ses rozhodl? ja pouzivam EWBF Miner s timto settingem: miner.exe --server eu1-zcash.flypool.org --user zec.adresa --pass x --port 3333 --pec --cuda_devices 0 1 --intensity 50
    Muzes zkusit zvysit intenzitu, nebo doporucuju afterburner a zkusit zvysit takt core grafiky (o 30-70, kolik to da aby to nepadalo, ev. o trochu i mem, ale ten by nemel mit tolik vliv)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    B3DA: zajimavy, mel jsem pocit ze to ma podobnej vykon :)
    HCX
    HCX --- ---
    MORPHLER: v případě jak nastavit miner.. protoze vetrak mi jede na 50% a tim padem verim ze z toho dostanu jeste vic.. tohle vypada ze facha dobre. diky za radu
    HCX
    HCX --- ---
    MORPHLER: ok dík.. a tam beží nejaký vypočet v sol.. kolik to odpovída H/s ? díky..
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    HCX: tak zrovna zec tezim rovnou na exchange adresu .) na http://zcash.flypool.org/
    HCX
    HCX --- ---
    MORPHLER: jen jakou penezenku a pool by jsi mi doporucil na zec pls tedy?
    B3DA
    B3DA --- ---
    ZVIRATKO: moje 960 da 2.2MH/s..
    tady to maj podobne..
    HCX
    HCX --- ---
    dává 15-17 mh/s .. a nekupoval jsem si ji.. ale kdyz uz jsem si ji koupil a hry davno nehraju tak nachazim jiny ucel.. problem ale je ze dela to co dela..
    HCX
    HCX --- ---
    dava 15mh/s normalne ...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    B3DA: nemela by 970 bejt +- nastejno s 1060?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ARIAEL: no jo, vy stara skola, ktery pocitate altcoiny na scotu
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    VYHULENY_UFO: Phe, takova moderna! :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ARIAEL: ani hovno, ja si pomatuju doby, kdy osm bitu stacilo kazdymu. :D
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    B3DA: No ja to udelal obracene - koupil dve R290X hned jak vysli a zaplatil jsem je vytezkem z tezeni lightcoinu... A ted mam jeste furt velice slusny grafiky na hry:) Akorat ze zbytecne zerou na dnesni pomery, no...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    VYHULENY_UFO: To si jeste tahal kacera :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    HCX: zkus zec, budes na tom asi lip. na nvidich tezim jen zec, srovnej si ze standardni rx480 dava 24MH/s, taktla i 30, a dava taky taky kolem 300sol na zec (i taktla)... nividia 1080ti mi dava na eth 32MH/s (testl jsem si, ale netezim tim eth) zato na zec krasnych 740 Sol :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam