• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    HCX: zkus zec, budes na tom asi lip. na nvidich tezim jen zec, srovnej si ze standardni rx480 dava 24MH/s, taktla i 30, a dava taky taky kolem 300sol na zec (i taktla)... nividia 1080ti mi dava na eth 32MH/s (testl jsem si, ale netezim tim eth) zato na zec krasnych 740 Sol :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    ARIAEL: tak 1050, 1060 apod. jdou na eth pouzit celkem v pohode.. a ty starsi nvidie se na nektere algoritmy pouzit daji celkem dobre taky. navic tohle asi nebude uplne situace, ze by si dotycny tu kartu koupil az vylozene za ucelem na ni tezit :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ARIAEL: pac driv se ty karty jmenovaly ATI ? :D
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    No proc si asi vsichni kupuji a vzdycky kupovali AMD karty...
    B3DA
    B3DA --- ---
    HCX: 960/970 nedaj vic jak 3MH/s, bohuzel.. muzes se snazit to zarikavat jakkoli a nepomuzes tomu
    HCX
    HCX --- ---
    Dobrý den,

    narazil jsem na problem mam nvida 970 a tezim ethereum. Jenze tezim jen 3mh/s a rychlost vetraku je jen na 30%. Chtěl jsem se zeptat čím to je... používám program claymore. Nastaveni claymore mam nastaveni toto:

    -epool eu2.ethermine.org:14444
    -ewal 0xa04E182776eA2BAaF8E104DccD5A2eB3071430F3
    -epsw x
    #-dpool stratum+tcp://yiimp.ccminer.org:4252
    #-dwal DsUt9QagrYLvSkJHXCvhfiZHKafVtzd7Sq4
    #-dpsw x
    #-esm 1
    -mode 1
    -tt 80
    #-asm 0

    nevim jake presnejsi nastaveni dat i v nvidia driverech.

    Děkuji za každou radu..



    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    VYHULENY_UFO: akorat ty tezebni karty budou asi dost slabe a ta nemoznost je pri zhrouceni trhu prodat jako grafiky a omezena zaruka je docela risk, to by museli jit hodne dolu s cenou... ja bych je z toho co zatim vim asi nekoupil. .. coz neznamena, ze se neprodaji behem okamziku tak jak tak...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ZELENY_CAJ: slyseli, tezili, dnes bys musel narvat penize do disku v radu desitek TB ktere to pak realne zabere... a nevratilo by se ti to asi...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    VYHULENY_UFO: z moji zkusenosti to co pisou docela sedi. rx 480/580/570 nesezenes (uz ani s 4GB pameti, natoz s 8) je na ne doslova tisice predobjednavek (jen v mem okoli vyssi desitky karet objednanych), ja ted koupil dve 1080ti protoze i ty se zaplati za par mesicu tak proc si je na hrani nekoupit a na rozdil od tech amd jeste jsou (ale uz i tady klesaji zasoby i tech, model co jsem bral uz taky neni) kamos ted bude na tezebni rigy asi brat desitky 1080 bo stoji "jen" 15K....
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    slyseli jste nekdo BurstCoinu? Mel by mit specialni tezebni algoritmus, ktery vyuziva storage. Zaroven staci slabe pripojeni na net, nepali se energie.. libi se mi ta vize.
    Burstcoin - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Burstcoin

    Kdyz vidim jak vsichni cpou penize do "eth" karet, uvazuju jestli se nevyplati pise zacit kupovat HDD pro "storage" coiny.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MORPHLER: to jako fakt? :D
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    Situace s grafickými kartami je katastrofální – v obchodech není skoro nic. Chystají speciální karty - DDWorld.cz
    http://www.ddworld.cz/...e-katastrofalni-v-obchodech-neni-skoro-nic.-chystaji-specialni-karty-2.html
    2ND
    2ND --- ---
    Ja chtel koupti tri Radeony 580 a totalni smula... daji se vubec nekde koupti grafiky ted? co delaji lidi co chteji grafickou kartu na grafiku ??
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Těžební karty s jádry Pascal | Diit.cz
    http://diit.cz/clanek/tezebni-karty-s-jadry-pascal
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    ZVIRATKO: jo jo, modra velryba vladne svetu .. a taka kontejnery ;)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    T3127: https://www.servethehome.com/monero-mining-on-linux-made-easy-with-docker/

    kdyby to nebylo tako jednoduchy tak jsem to ani nedelal, ale kdyz je to jeden command...
    B3DA
    B3DA --- ---
    T3127: o pár postu níž..
    T3127
    T3127 --- ---
    ZVIRATKO: a jakou appkou to tezis? Existuje nekde najaka stranka stranka s benchmarkama procesoru, kde bych nasel kolik to bude tezit? Mam volne nejake Opterony
    GATSUNGA
    GATSUNGA --- ---
    ZVIRATKO: Ve vysledku je to docela jednoduchy, to jo. XMR je fajn. Mam ho dlouhodobe nejradsi. Hlavne se tesim na dalsi development okolo, kterej ty mene jen pomuze.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    GATSUNGA: jeden command a tezim :) jinej duvod nebyl. A ta mena je mi docela sympaticka...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam