• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    URZA
    URZA --- ---
    ZVIRATKO: Minergate nepoužívej! Jsou to scameři. Kradou hashrate, zkouší použít tvůl login na jiný weby, je za tím skupinka lidí, která dělá podvody jeden za druhým, jsou to pravděpodobně ti stejní lidi kteří stáli za podvodem s bytecoinem, freewallet a kdo vi co jeste...

    cryptonote - Which entities are related to Bytecoin and Minergate? - Monero Stack Exchange
    https://monero.stackexchange.com/...stions/2930/which-entities-are-related-to-bytecoin-and-minergate

    My tezime na supportxmr.com
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Kez by to nekecalo...



    B3DA
    B3DA --- ---
    tezite jeste nekdo launche? nebo uz to nema smysl?
    B3DA
    B3DA --- ---
    HCX: dwarf
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HCX: pres Minergate, ale nemuzu zrovna doporucit... u jednoho vyberu (prasivejch 2.5 XMR) mi prislo jen 1.5, psal jsem jim na support - bez odpovedi, dashboard casto nefunguje atd... ale je to asi nejjednodussi zpusob jak tezit skoro cokoliv
    HCX
    HCX --- ---
    cim a pres jaky pool tezite Monero ?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    GATSUNGA: kazdopadne 300k/s je fajn v pomeru treba k 135, co da muj procak :).. ale tezit bych to nenechal.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    GATSUNGA: hm tak to je asi na nic..
    GATSUNGA
    GATSUNGA --- ---
    MORPHLER: urcite, vyzdimat 300 H/s je vpohode ... procak ti normalne hodi min (logicky)

    tady je odhad kolik 300 H/s u Monera vytezi:

    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    GATSUNGA: aha. ja monero netezim... tak a vyplati se to teda na tom procaku s 300H/s?
    GATSUNGA
    GATSUNGA --- ---
    MORPHLER: 300 kH/s je fajn
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ZVIRATKO: myslel jsem na to monero. 300 H/s je fajn.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    MORPHLER: Výkon na co? Jen asi 20 Sol takže se víc vyplatí Monero (300H/s).
    Hmmm na elektriku je 1060 lepší, na cenovku taky, ale kdyz uz tu 1080 člověk má tak je to jedno :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    MORPHLER: jinak vcera testle nvidie 1080 : davaji 480-490Sol pri spotrebe 190W..
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ZVIRATKO: zere cca 280-290W na tech 740Sol.
    ZVIRATKO: jaky vykon hazi ten procesor?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    MORPHLER: ETH je narocny na pamet, pretaktovana o 2GHz mi zvedla tezbu z ~20MH/s na 24MH/s. ZCash je narocny spis na GPU, pri defaultnim taktu mi jela pamet jen na 65%, pretaktoval jsem to o 200MHz a jede na 85% a taktovani pameti tomu vubec nepomuze. Tusim ze pameti maj GeForce skoro stejne rychly (naopak snad 1070 ma lepsi? Nebo jen nejaka edice? Nekde jsem to zahlidnul...) ale GPU se lisi vykonem dost.
    Me dava 1060 jen 330Sol/s, ale celkem to odpovida cenovymu rozdilu mezi tema kartama :) (jeste by me zajimalo kolik ti to zere W?)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    TETH: Monero na CPU (Xeon E5 maka dobre), na grafikach zrejme ZCash nebo ETH. Zrovna si s tim hraju taky :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    HCX: jo pro vsechny prakticke ucely muzes. 315 neni uplne blbe.
    HCX
    HCX --- ---
    MORPHLER: ok.. tezim pres ten EWBF a nakonec po taktu jsem to vytahl na 315 sol/s.. a ten sol mohu pokladat za 315 H/s ?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    HCX: hmm tak to asi vice neda. vykon vetraku neni u zec moc berna mince, moc nehreje a zere i hreje min nez eth.
    eth pres claymore podporuje i nvidie, vykon neni nic moc. dual/jen eth nastavujes prikazem mode a cislo viz. help. a mas tam pak adresu toho druheho coinu co tezis (nebo poolu co to smeni na btc rovnou treba i oboji). kdyz tam das jen eth adresu, bude to tezit jen eth..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam