• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    TODZO: wakeonlan mi funguje spolehlive.. a nebo kdyz uz mas tu zasuvku tak to pujde tim i zapnout ne? v biosu bude potreba nastavit, aby se pocitac po vypadku napajeni a jeho znovu pripojeni pocitac zapnul, vetsinou tam ta volba je.
    B3DA
    B3DA --- ---
    TODZO: raspi zero s relatkem do power pinů na mb a pár scriptu kolem :)
    TODZO
    TODZO --- ---
    btw: jak řešíte vzdálené spuštění pc, pokud nechci používat power on lan? tvrdé vypnutí řeším pomocí wifi zásuvky, která se dá spravovat přes appku v mobilu https://www.alza.cz/tp-link-hs100-d4163573.htm ale pořád sem nepříšel na to, jak počítač zapnout :/
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    2ND: tak si kup pci-e riser
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    2ND: proto jsou nektery ty karty oznaceny DUAL :)
    2ND
    2ND --- ---
    TODZO: dneska jsem koupil 2x 1080. Uz resim prvni problem, ze ta karta je siroka pres 3 sloty, takze mi zakryva 3 PCIE sloty (myslel jsem jen ze 2). JSem zvedav kolik s*acek budu resit, nez se dostanu k tezbe .]
    URZA
    URZA --- ---
    HCX:
    opensource miner: xmr-stak, vyber si podle toho jestli chces tezit na cpu, amd nebo nvidii:
    fireice-uk · GitHub
    https://github.com/fireice-uk

    pool: supportxmr.com - mensi pool, maly poplatky, server v nemecku
    URZA
    URZA --- ---
    ZVIRATKO: Minergate nepoužívej! Jsou to scameři. Kradou hashrate, zkouší použít tvůl login na jiný weby, je za tím skupinka lidí, která dělá podvody jeden za druhým, jsou to pravděpodobně ti stejní lidi kteří stáli za podvodem s bytecoinem, freewallet a kdo vi co jeste...

    cryptonote - Which entities are related to Bytecoin and Minergate? - Monero Stack Exchange
    https://monero.stackexchange.com/...stions/2930/which-entities-are-related-to-bytecoin-and-minergate

    My tezime na supportxmr.com
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Kez by to nekecalo...



    B3DA
    B3DA --- ---
    tezite jeste nekdo launche? nebo uz to nema smysl?
    B3DA
    B3DA --- ---
    HCX: dwarf
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HCX: pres Minergate, ale nemuzu zrovna doporucit... u jednoho vyberu (prasivejch 2.5 XMR) mi prislo jen 1.5, psal jsem jim na support - bez odpovedi, dashboard casto nefunguje atd... ale je to asi nejjednodussi zpusob jak tezit skoro cokoliv
    HCX
    HCX --- ---
    cim a pres jaky pool tezite Monero ?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    GATSUNGA: kazdopadne 300k/s je fajn v pomeru treba k 135, co da muj procak :).. ale tezit bych to nenechal.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    GATSUNGA: hm tak to je asi na nic..
    GATSUNGA
    GATSUNGA --- ---
    MORPHLER: urcite, vyzdimat 300 H/s je vpohode ... procak ti normalne hodi min (logicky)

    tady je odhad kolik 300 H/s u Monera vytezi:

    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    GATSUNGA: aha. ja monero netezim... tak a vyplati se to teda na tom procaku s 300H/s?
    GATSUNGA
    GATSUNGA --- ---
    MORPHLER: 300 kH/s je fajn
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ZVIRATKO: myslel jsem na to monero. 300 H/s je fajn.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam