• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    WAR_TIN: electroneum.com
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    CUBBA: etn ?
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    WAR_TIN: nevím a jsem na tom úplně stejně jako ty ;)
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    WAR_TIN: myslim ze se hodne lidi/poolu presunulo na ETN.
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    nevite proc je ted tezba monera tak vyhodny ? resp. nicehash mi vcera ukazoval zisky jako 110,- za den (bezne mam 30,-)
    2ND
    2ND --- ---
    Zcash tezici
    co koupit - ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti AMP Extreme nebo ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB ?
    Mam zlusenost jen se Zotac 1080, netusim kolik SOL muzou davat ty vyse uvedene. U ASUSu mne lakaji mensi rozmery na delku o 2 cm a an vysku o 1cm,,,, ma ty karty v 4 U case a ZOTAC nebylo jendoduche tam dostat..
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    PYROMANEK: jo, to je ta posledni hw verze z rijna.
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    TANTRAMAN: nicehash, nvm psali ze ma 15ghs, tahle co mam ma 19,3GHs
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    PYROMANEK: jakej pouzivas pool?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Mam na prodej mining case na 6GPU + original Add2PSU + 6x PCI Riser posledni revize, pokud by mel nekdo zajem.
    Moje plany se stavbou tezebni stanice selhaly na zakladech meho manzelstvi :)

    kdyztak posta pro detail.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PYROMANEK: 7usd/denně mi dává S7 se 7,5 TH/s. a pak na hodl nepotřebuješ nutně D3, žejo ;)
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    PALEONTOLOG: ne kc :D tak 2000usd to nedelalo snad nikdy, jen asi prvni 2 tydny... ted to jede nejak kolem 15usd den.... to mas 6 mesicu navratnost... zalezi pak jeste co btc kdyz to drzis v cryptu... a kolik platis za ene, to ja mam treba vyreseny, takze v pohode
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PYROMANEK: usd ? podáš víc informací ? já jen že se toho teď lidi masivně zbavujou +- za nákupku.
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    TANTRAMAN: nvm d3 sype tedka cca 300/den
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    SCHRAPNEL: cena BTC do roka vyletí na 10k$, takže si vyber. Pokud nemáš zadarmo elektřinu a chlazení, tak S9 nekupuj.
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    Bežný človek s kumbálom, kde je elektrina a internet a za to všetko platí bežné ceny.
    Dať 100k do 2xS9 alebo buy and hodl?
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    CREEPAS: ptam se proro, abychom mohli otestovat vase sluzby a navic jestli se to vubec vyplati investovat (aby mesicni poplatek nebyl skoro stejny jako vytezene mnozstvi kryptomeny).
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    CREEPAS: posledni 2 nebo 3 dotazy
    1) minimalni a maximalni vyse investice do hw?
    2) kolik je pri minimalni investici ten mesicni poplatek?
    CREEPAS
    CREEPAS --- ---
    MIKE23: Má jednoduchej princip. Koupiš si přes nás HW. Ten poskládáme, zapojíme a pak i servisujeme za měsíční poplatek. Nově připravujeme i hosting strojů vyrobených někým jiným. Určitě to nebude zásadně levnější než to má člověk doma, ale v našem prostředí to ani nejde. Kamery, chlazení, pojištění, rozvaděč, pracanti a halda dalších věcí stojí peníze a ty se rozpočitávají do měsičního poplatku.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    CREEPAS: kdyz casem napises jak se pak zpoplatnuje provoz, tak budu spokojen
    CREEPAS
    CREEPAS --- ---
    MIKE23: HW je z větší části členu a těží pro ně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam