• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PALEONTOLOG: odkial mas take info? predvcerom mi poslali co som zaziadal.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Teď se vyplatí ZEC nebo ZEN, podle mě kvůli nízké složitosti
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    NOVEL: ja na nich tezim ZEC uz dlouhodobe.. tady: http://zcash.flypool.org
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    NOVEL:
    Ja jsem nakonec skoncil u Zcash, podle propoctu mi vysel nejrentabilnejsi. Nanopool a desktop wallet a jede to.
    NOVEL
    NOVEL --- ---
    o tom vim ... Jen mam problem s Lyrou, nevim netezi mi to tolik jak pisou ani zdaleka ne .. mozna neco delam spatne...

    Ohledne tohoto nejaky rady ???
    NOVEL
    NOVEL --- ---
    Poradte co tedy tezit na nvidia karta 1080ti :-) A kde :-)
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    tezite nekdo electroneum? kde?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NOVEL: minergate je scam
    NOVEL
    NOVEL --- ---
    Já třeba zkusil minergate a naprd se mi to zda taky... mozna nevim jak to nastavit spravne... :-)

    Jinak krasna graficka karta :-D Kdy prijde ??? :-) Teda trochu slebsi verze :-D Nepocitam stim ze nekdo tezi na titankach :-D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //nvidia vypustila novou kartu :D

    NVIDIA Launches The TITAN V Graphics Card At $2,999 USD - Phoronix
    https://www.phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=NVIDIA-TITAN-V-2999
    The NVIDIA TITAN V features 3D stacked memory, makes use of 21 billion transistors, and offers 110 TeraFLOPS for deep learning. The TITAN V packs in 12GB of HBM2 memory, 1455MHz boost clock speed, 640 tensor cores, and 5120 CUDA cores. The Volta GPU is manufactured on a 12nm process.
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    Zdar, tezite nekdo DASH? Potreboval bych tip na pool, kam se pridat
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Ahoj, neznate nekdo:
    https://hashflare.io/
    ? Diky
    B3DA
    B3DA --- ---
    ONDREJCERVINKA: co ti pise miner sw je orientacni.. pokud mas stesti a najdes vice reseni v ramci jednoho bloku, nez by byl prumer se kterym pocita pool podle predchozich sharu, muze se zdat poolu v tu chvili hasharate vyssi, pokud jsou treba rychly bloky a nestihnes poslat tolik prace (nebo treba zadnou) je to presne naopak. vetsinou by dlouhodoby prumer mel cca sedet s tim, co ti pise miner (pokud nejsou caste vypadky na poolu apod.). takze ten graf cos poslal je uplne normalni. diff nech na automatice poolu radsi, pokud nastavis prilis vysokou a pujdou rychle bloky, taky se muze stat ze treba par hodin neposles zadnou praci

    PEPPE_LOPEZ: jj eth miner posila poolu i tyhle udaje, hezky pro prehled, nicmene stejne nakonec zalezi jen na avg effective hashrate..
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    ROMANICAK: potvrzuji, proti NH to dava asi polovinu
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MIKE23:
    WAR_TIN:
    Me se to podarilo, ale zas jsem ho odinstaloval. Napsal mi naprosto debilni castku, neco jako 48usd za mesic, coz je prodelecny.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ONDREJCERVINKA: největší výkyvy má ten efective hash rate
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ONDREJCERVINKA: z mých zkušeností z ethermine.org je několik pohledů na hashrate
    Reported hasrate - výpočetní výkon rigu jak to vidíš ty
    Efective hasrate - spočívá v počtu skutečně nalezených shares, když máš šťastnou chvilku můžeš se klidně dostat i nad svůj reported hasrate, počítá se zpětně za asi hodinu.
    Average hasrate - to je průměr za posledních 24hod
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    ONDREJCERVINKA: r7 370 (OC) a rx 560 -- 520h/s + 350h/s
    vykyvy me moc nezajimaji...
    tezim pres cryptonote 9.7 ( ty 10.x mi delali neplechu na te R7 370 nebot je jen 2GB a on se tam snazil nacpat 2.5GB takze hash klesl na 20 :D
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    WAR_TIN: co mas za karty, pripadne na cem tezis?

    jsou takovyhle vykyvy normalni..? po padu nicehashe tezim na supportxmr, v claymore vidim standartne 730h/s per card, ale v jejich rozhrani mi to dela velky vykyvy vykonu.. nejde nejak postelovat obtiznost aby karty pocitaly delsi dobu, nez dostanou dalsi task? (jestli to takhle funguje)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam