• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    PALEONTOLOG: co těžíš?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: tezil sem jenom u slushe.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Hm tak tedkonc mam 50% ze spocteny odmeny, to je fakt nenormalni. Mate dobry zkusenosti s konkretnim poolem (slush etc) ?
    KOCMOC
    KOCMOC --- ---
    snad se vas to nedotklo, ja chtel jenom vedet, co je tady za skladbu :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    antpool měl vždy o něco větší odměny, proto jsem tam z vypočítavosti zůstal. ale číňanům se asi nedá věřit, jsem to přepočetl a klesla odměna o 35%, teď se to jakoby vrací, ale jen na 80%. to je hodně nahovno :)
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    KOCMOC: tak zaděl něco. vypadá, že čekáme jen na tebe
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    KOCMOC: každý nováček v miningu by měl začínat touto stránkou https://whattomine.com
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOCMOC: mam napad, vygugluj si jak se provozuje cistirna dulnich vod, mas na to pul roku, pak ti dam moznost mi to predvest :) vypoustet budem do reky, tak si dej zalezet :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    B3DA: To mi prijde nepravdepodobny, u tech vykonu co antpool ma. 2,6 Eh/s. U cinanu spis clovek ceka pojeb.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    KOCMOC: jsou, ale ti lidem jako ty, co se vezou na módní vlně, většinou nebudou reagovat.
    FALL
    FALL --- ---
    KOCMOC: vítej v jakékoliv cryptocoin komunitě roku 2017.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOCMOC: nebo ja to taky tim, ze naskilovany kryptohaviri uz maji davno odtezino na bitkojnu a tedka jede vlna "novacku", ktery se chtej svest na vlne altkojnu... ne?
    KOCMOC
    KOCMOC --- ---
    Sem čekal, že tady budou naskillovaný kryptohavíři a to je spíš takovej koutek pro začátečníky, co neuměj používat Google mi příde. Jak to je tady? :D
    B3DA
    B3DA --- ---
    PALEONTOLOG: pool luck?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    těžím na antpoolu a koukám že mi bez změny diff padá odměna za těžbu o 20%. to je běžný nebo s tím ti čínaní šíbujou ? když změním pool zmizí problém ? dík
    B3DA
    B3DA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: mas nastaveny failovery?

    KOCMOC: zajimavy, budto vylezly nejaky novy nastroje, nebo jsem holt zarikaval spatne ;)
    KOCMOC
    KOCMOC --- ---
    Tvl co se vůbec vyplatí dolovat z těch cca 1400 kokotin? :D
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    OT: jinak ethermine včera opět hodinu výpadek
    KOCMOC
    KOCMOC --- ---
    PEPPE_LOPEZ: Použij proxy
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Mám problém s přihlášením na coinbase. Z domu mi to píše THIS REQUEST HAS BEEN RATE LIMITED jako že se připojuji moc často a mám počkat hodinu , ale já se tam připojil naposled tak před týdnem, z práce mi to funguje normal. Nemáte někdo řešení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam