• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    co nicehash? ten přiděluje těžbu podle aktuální výhodnosti coinu a výplata je v btc.
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    KOCOURMIKES: První si musis určit coin, potom najít pool. Žádný univerzální neexistuje.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PIGMAN: potrebuji pool ptam se na pool jinak je to jedno uplne viz. KOCOURMIKES:
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    KOCOURMIKES: http://whattomine.com zadej si tam svůj výkon a podle toho vybírej coin
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    poradte prosim pool na meny ktere maji velmi nizkou hodnotu a tezi se nejrychleji ale jsou jiz na burze Binance nebo Poloniex, diky !!! neco co jde vytezit jiz za 1-2 dny a pripsat na burzu do konta
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    STEJSKAL: cena?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    TANTRAMAN: tim, ze si postezuju, ze mame skladem kupu HW a nejde pouzit :) to neni spam, to je proste realita
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    MISTR_CHVEJ: odkaz kde si muzu z tech vasich zasob nakoupit idealne
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    MISTR_CHVEJ: tak proč spamujes?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    OLAV: nejsme distributor ani prodejce, ale sklad pro nase servisni partnery v EMEA
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    ONDREJCERVINKA: odkaz na co? na nase skladove zasoby? :D
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    Ja mam v rigu 5x R9 380x, spotreba 710W, jede to 110 Mh/s ETH, nijak jsem karty neflashoval,jen poladil nastaveni. Realita je 0,2 ETH za cca 15 dni na Nanopoolu. Mozna byste mi zvladli poradit efektivnejsi vyuziti. Do dualmine se mi ale nechce.
    K diskuzi trosku niz:
    Zdroj 900W a vsech 5 riseru (molex) mam pres sata redukci na 1 vetvi, kazda karta ma 2x 6pin napajeni, coz zdroj samozrejme nema, tak to krmim sata kabelama pres redukce sata/6 pin - Hele, a vuuubec zadnej problem :D
    (nekde jsem cetl, ze sata pusti max cca 70W, takze pokud ma karta 2x 6pin a nesezere pres 140w, plameny by z toho jit nemely:))
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    MISTR_CHVEJ: posli odkaz :)
    OLAV
    OLAV --- ---
    MISTR_CHVEJ: To jsem koukal na německých eshopech, že všechno skladem v Itálii nebo Španělsku a cca 3 dny dodání.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    SHINIGAMI: my firma ( centralni EU sklad jedne IT spolecnosti )
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    MISTR_CHVEJ: my kdo?:)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    my tu mame skladem GPU, ze nevime co s nima :D
    OLAV
    OLAV --- ---
    PEPPE_LOPEZ: Tam nic moc není, všechno maximálně na objednávku = bůhví kdy. Spíš bych se mrknul na amazon.de nebo jiný německý obchody.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    TANTRAMAN: k24.cz , mironet.cz, ab-com.cz
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    nemůžu nikde sehnat žádné GPU. poradíte kde nakoupit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam