• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TUSIL, CZUKI: to se da snadno omezit v mineru a hlavne by se to nezmenilo ze dne na den.

    CZUKI: Za tu cenu bys je mel se ziskem prodat hracum her.
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    TUSIL: U ETH je prave, tusim, "davka" 2,4 nebo 2,8 Gb...ale to byl jen tak dotaz do placu, jestli nekdo nema realnou zkusenost s vykonem. Samozrejme, pokud jede cca 10 Mh/s, tak na to se**
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    CZUKI: ja si ji kdysi kupoval na gaming a uz v ty dobe se rikalo, ze ma sice 4GB pameti, ale efektivne dokaze vyuzivat jen 3.5GB ... tak jestli to nema neco spolecnyho s tim :)
    Why Nvidia's GTX 970 slows down when using more than 3.5GB VRAM | PC Gamer
    http://www.pcgamer.com/why-nvidias-gtx-970-slows-down-using-more-than-35gb-vram/
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    GULAZ: budu Ti muset poslat nejakej Ether. Asi si mi zachranil zdroj:) Kabely jsem prosahal a byly uplne ledovy (mistnost cca 10st)...dokud jsem nesahl na konektory zapojeny do zdroje...tam jsem neudrzel prsty. Pridal jsem dalsi kabely, vetve rozdelil (kazdy riser na 1 vetev) a od ty chvile jsou studeny komplet. Dekuju!!
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    MCKIDNEY: jasny...ty karty jely na cca 19 Mh/s, coz je krasa...ale od konce listopadu pry bum, a v kazdy zahranicni diskuzi nectu nic jinyho,nez brekot, ze nejdou dostat pres 8-11 Mh/s ...tak me zajimalo,jestli nekdo nema zkusenost na vlastni kuzi-hardware...vsichni to nazyvaji "hashrate drop"...vysla by me prave na 2.600,-/ks...jinak diky!
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Stejskal jo, neublizuj si, jsme komunita, jedna lidska rodina
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    VYHULENY_UFO: verim, ze uz jsou hotovy distra, ale ja ten linux nejak nejedu.
    Widle jsou kupodivu v pohode. Nicehash je super easy... setup.exe, next, next a jedes.
    Ostatni je vetsinou ccminer nebo neco podobnyho, kde maximalne naeditujes start.bat nebo .cfg a taky jedes. Takze nic strasnyho.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GULAZ: pekna sestavicka, akorat si myslim, ze s linuxem bys mel mozna min problemu. me nenapadlo, ze by se dalo tezit i na widlich :D
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    SOONIC: jasny, verim. Halt linux, no;)
    Tak treba kdyz nekdo pojede na Win, tak se mu ta moje poznamka bude hodit.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    GULAZ: ja taky jedu linxu z 32gb flashky. Polovina obsazena systém + home i s bordelem , 4 gb ram, bez swapu a problémů, co se tohoto týče.
    KiB Mem : 3975936 total, 1381048 free, 1635440 used, 959448 buff/cache
    KiB Swap: 0 total, 0 free, 0 used. 2055512 avail Mem
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CZUKI: 970 neni moc profitabilni a je lepsi ji strelit hracum dokud ma "premiovou" cenu. Jinak ano Ethereum planovalo zvysis naroky na tezbu, jestli je to shoda nahod nebo ne - to ti nepotvrdim :(

    GULAZ: No to je tim jak windows pracuje se swap no. Na linuxu bych se s 32gb nebal. Pokud jedes na NVidia tak muzes zkusit ZCASH, ten ZM miner ukazuje podstatne lepsi vysledky na NV a muze byt profitabilni na 1070.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    jo a jak tu nekdo rikal, ze 32GB flashka na system staci, tak to nemusi byt vzdy pravda.
    Mam 60GB SSD, 4GB RAM a jedu na WIN10.
    A tusim, ze u Neoscryptu mi to furt hazelo chyby "out of memory". Tak jsem popatral a pomohlo nastavit Windows Virtual Memory napevno na 16GB, max na 24GB. Tzn. ze na disku mi moc volnyho mista nezbylo.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Tady je vysledek 3denniho snazeni: https://photos.google.com/...CjeZEybJZh_IXFu64BxiUPROYg?key=ODM4bDNGZmUzMFdrXzJJazlkQzQ3ZERpTXJ3NWVn

    Zatim zkousim nicehash, ale o vikendu, az bude vic casu se v tom postourat a poladit, tak asi rozjedu neco jinyho.
    Jinak ten 1200W Seasonic je pecka, na 5 karet bude idealni (ma presne 5x 6pin a 5x molex).
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    Ted jsem na netu cetl zajimavou vec. Pry u GTX 970 doslo k "hashrate dropu" u ETH a karty zacaly tezit s cca polovicnim vykonem. Mate nekdo zkusenost? Vysvetleni? Ptam se,protoze mam moznost je za babku skoupit.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Opět otevírám téma těžařská společnost:

    Našel někde někdo z vás na netu firmu, do které by se dalo pravidelně investovat BTC a získavali bychom podíl na této firmě?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    KOCOURMIKES:
    Tak se najez, vyspi a neboj se.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ROMANICAK: nemam na to uz silu, navic se bojim guglu a kachna vse nevi
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    KOCOURMIKES:
    KOCOURMIKES:
    Kolik mi zaplatis, kdyz budu odpovidat na tvoje blby dotazy, ktery se daji lehce vygooglit, kdyby ses jen trochu snazil?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    GULAZ: hod si na nej ignore :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam