• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    tak u tech grafik mas aspon jistotu, ze je za dva roky prodas jeste za 1/3 ceny.
    Z tech mineru zbyde jen drahy "tezitko".
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    MCKIDNEY: s tou ruletou si to presne rikam s celym crypto.. takhle clovek travi silenyho casu studovanim/sledovanim.. a ta horska draha trva x tejdnu resp nikdy neprestava.. ruletu clovek hodi za a hodku odchazi bud s plnou nebo prazdnou kapsou a pak uz to nemusi vubec resit ;D
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MCKIDNEY: akorat to vydani novyho muze trvat pekne dlouho, ze to nakonec muze byt ok..antminer s9 uz je tady asi rok a pul a vlastne se ho vyplati koupit i dnes. Ale je to tezky, ja bych do toho nesel. (to uz bych radsi postavil neco z grafik nebo pracne sehnal prave s9).
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No tak to nekomplikujte - bud to prezije ASIC a bude z toho novy bitcoin a ASIC okamzite zastara vydanim noveho.
    nebo to chcipne a lidem zustane tolik HW ve sklepech ze se to nikdy nezotavi.

    Jestli ono neni lepsi dat 70k na ruletu :)
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    TUSIL: Toho jsem si právě moc dobře vědom. Už se to stalo s D3, teď bude podle mě následovat L3 a A3.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    SN0008102070570: "When a ton of miners suddenly join the network, the difficulty adjusts. If too many miners join the network, nobody is able to make any money, and everyone eats a loss on their hardware purchase.

    Bitmain has no qualms about overselling their units to buyers. They take massive margins on their hardware (>50%) and make more money than the total block reward at the expense of their customers. They over-saturate the mining market in a way that hurts their buyers. I think we will see this with Sia. Bitmain will sell more units than the Sia ecosystem can sustain, and many people end up with large losses. Bitmain will not end up with losses, because they were paid up-front with non-refundable money."

    Reddit - siacoin - Dev Team Thoughts on the Bitmain A3
    https://amp.reddit.com/...ents/7r4spy/dev_team_thoughts_on_the_bitmain_a3/?__twitter_impression=true
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    SOONIC: Zkusil jsem to teď spočítat na stránkách celní správy. Clo 3,7%, DPH 21%
    Celkové náklady i se zdrojem mi teda vyšli na cca 68k CZK
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    SOONIC: nezapomeňte na zdroj od bitmainu. koukněte specs mineru
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    SOONIC: no a ještě termin dodání... klidně se ti to na týden zasekne na celnici. dobré je vybavit si u dopravce zastupování v celním řízení. platí se za to. jestli nemáš zkušenost, tlačí čas, takže asi nutnost. jen s tím počítát
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    Už ho někdo prodává na bazoši :D
    Ant miner A3 - 815Gh/s - Blake2b - 1275 W - Brno, prodám
    https://pc.bazos.cz/inzerat/84520845/Ant-miner-A3-815Ghs-Blake2b-1275-W.php
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SOONIC: dph je kolik? 21% z ceny? jo, je to prdel objednavat od bitmainu :D
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    PIGMAN: potom i pǒřád je standardní pro elektroniku. dph se platí s ceny zboží vrátaně poštovného a cla. clo je 3-5%. pohledej
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    než investujete, tak si počtěte obelisk vs antminer. asi hot news today.
    obelisk jsou přímo spojený so sia dev core. takže trochu hrozí soft forkem, jestli bitmain pohrozí 51% attackem v síti a pod...

    1/17/18 Obelisk Core Commentary on Bitmain A3 : siacoin
    https://www.reddit.com/r/siacoin/comments/7r1xcv/11718_obelisk_core_commentary_on_bitmain_a3/
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    A máte někdo zkušenosti s objednáváním přímo z jejich shopu? Jaké je potom dovozní clo a DPH?
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    PIGMAN: to funguje jinak, ty jim to zaplatis, oni to vyrobej, pak to daji tavit do tech modrejch hal nize, a az bude za 3 mesice obtiznost v prdeli, tak to poslou. U tohodle batche teda pisou shipment do 10 dnu, ale nevim, jak se tomu da verit. Pak ti to prijde a mas z toho topeni. Nicmene mit ted volnejch 2500 usd, ktery muzu vyhodit oknem, tak bych to taky asi zkusil :]
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    SKAFF: No tak to jsem měl alespoň jeden objednat. Ale myslím že ta obtížnost půjde dost nahoru když teď bitmain zaplaví trh
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    PIGMAN: mas to spravne. 850GH/s je 850,000,000 kH/s, což je 850 000 MH/s. 20k USD mesicne.
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    SKAFF: Hele počítám to správně nebo jsem se seknul v nulách? :D
    WhatToMine - SC Sia mining profit calculator
    https://whattomine.com/...2%9C%93&hr=815000.0&p=1275.0&fee=0.0&cost=0.16&hcost=2500&commit=Calculate
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    VYHULENY_UFO: dik za info. Asi jsem to uz nekde zaregistroval, kdyz ted na to koukam, ale zapomnel na to.
    No pockam na prvni payout a uvidim. Zatim mi to vychazi jako nejjednodussi a nejvic profitabilni...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SKAFF: vidim komin chvaleticke elektrarny.

    //konec olol hlaseni :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam