• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Nechapu, dneska tam ty incorrect shares nejsou, taktovani a vsechno je stejny...

    ETH - Total Speed: 177.656 Mh/s, Total Shares: 823(168+124+139+149+140+155), Rejected: 0, Time: 13:11
    ETH: GPU0 29.589 Mh/s, GPU1 29.644 Mh/s, GPU2 29.546 Mh/s, GPU3 29.580 Mh/s, GPU4 29.656 Mh/s, GPU5 29.640 Mh/s
    DCR - Total Speed: 4441.400 Mh/s, Total Shares: 3466(546+583+598+570+585+585), Rejected: 64
    DCR: GPU0 739.735 Mh/s, GPU1 741.109 Mh/s, GPU2 738.648 Mh/s, GPU3 739.497 Mh/s, GPU4 741.403 Mh/s, GPU5 741.008 Mh/s
    Incorrect ETH shares: GPU1 2, GPU2 1, GPU3 3, GPU4 3
    1 minute average ETH total speed: 175.894 Mh/s
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Trosku rekalma, kdyby mi snad nekdo mohl pomoci:
    [ LOOKING FORSHÁNÍM: Growduino ICO / Praha / 100000 CZK ]
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MCKIDNEY:
    CZUKI:
    CZUKI:
    Dpc to je slozity, ja znad zkusim zpatky ty Win7, jestli nahodou nepojedou, kdyz uz vim, ze mam mit v BIOSu nastaveno PCIe GEN1 :-)
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    ROMANICAK: maly aktualizace zakaz v msconfig,coz urcite mas...a ty "velky" pomoci navodu dej odlozit. A hlavne net je plnej diskuzi, ze s fall creators nejedou RXka.(nevim,cim tezis)...tomu musis takhle zabranit,aby se Ti vubec do kompu dostaly.
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    ROMANICAK: Neee,ja myslel,abys to odpojil od netu,az to shodis a budes preinstalovavat. Pak to samozrejme pripoj:)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ROMANICAK: Prave ze nemusis, potrebujes jenom TCP komunikaci s 2-3 hosty jako client a 2 sluzby pro spravu a monitoring.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Pokud nemate reseni uz doma, tak si tezice dejte za extra router. Povolit Hub, DevFee, Telemetry a VNC.
    Zadna odchozi komunikace -Kdyz je vse poladene tak si udelat image a aktualizace resit jenom kdyz je to potreba.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ONDREJCERVINKA:
    CZUKI:
    No jo, ale jak to resit? Ty updates jsou ve win 10 uplne vyjebany, vzdyt to nejde ovladat vubec. Na net byt pripojenej musim, kdyz tezim, ze jo.
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    ROMANICAK: ta mrd*ka se jmenuje update for windows x64 (kb4023057). Umi se stahnout i po zakazanym update a samozrejme Ti preinstaluje AMD. Pokud neodpojis zdroj od vsech karet,krom jedny,a nevytahas risery, neskrtnes si presne,jak rikas,ani s nabidkou Start a listou s ikonama...ja se nedostal ani na internet,protoze to logicky mas orezany a kompu jsem musel davat hardreset. Preinstaluj to. Ale hlavne to odpoj od netu,az to budes delat:D
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    ROMANICAK: jojo, mel sem podobnej problem :) restart, nainstaloval se mi starej driver.. prisuzuju to tomu, ze se ty aktualizace asi nejak podelaly a zavedlo se to s posledni znamou funkcni konfiguraci.. stalo me to cca 2hod casu, nez sem to dal dokupy.. o vikendu davam rig na simpleminingOS
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    CZUKI:
    Presne tak. akorat ze se to nevzpamatoval a zas jsem u toho sedel do pulnoci, chjo.

    U me se stalo to, ze se z nejakyho neznamyho duvodu Win 10 (TOTALNI SRACKA!!!) aktualizovaly a bez myho pricineni/souhlasu restartovaly. Pritom se asi nainstalovaly jiny AMD ovladace, protoze tam proste byla jina verze, misto 29+MH/s najednopu 19MH/s . Navic se mi tam rozjebal nejakej malware (podarilo se mi nainstalovat hacknutej KMSpico) a do toho se Win upgradovaly na nejakou nejnovejsi verzi, coz zpusobilo nefunkcni taskbar, neotviratelny win menu, nefunkcni nektery klavesovy zkratky (win+r) a hromadu bordelu na disku (pres 20GB ve starejch win). A svete div se, pomoci restore se pred tento krok nejde vratit. Jak rikam - TOTALNI SRACKA!!!

    Musim vyzkoumat jak ty updates ovladat rozumne = stejne jako win7.

    MICA:
    Pokus se prorazej i novy, tak tam bud davas nespravny, nebo je problem jeste pred nima.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    ROMANICAK: vcera byl divnej den.
    Nainstalil se nejakej win update, restartnul se system a uz nenajel. Nakonec jsem dal disk do jinyho sata portu (wtf?) a zase to normalne najelo.
    MICA
    MICA --- ---
    Nemáte někdo zkušenosti s opravou R9 ATi grafik? Mám Sapphire R9 280X VAPOR-X 3GB a pořád se v napájení prorážej kondíky poblíž FETů viz fotka a uplně si nevim rady co s tim.
    Karta vydrží běžet při zátěži třeba 2 hodiny než zhebne a vyzkratuje zdroj.
    Je to sice veterán co má odtěženo bambilion Dogecoinů, ale zase je mi líto tu kartu vyhazovat když GPU je v pořádku a problém je jen v napájení x)

    CZUKI
    CZUKI --- ---
    ROMANICAK: Co presne se stalo? Spadly Ti behem tezby hashe dolu a jelo to dal na nizkych hodnotach? Me se totiz tohle stalo 23.1.. Pul dne to jelo na cca pulku. Sledoval jsem to na dalku,ale nez jsem se k tomu dostal z prace, najednou to zacalo samo od sebe zase tezit, jak ma...nechapal jsem,ale dal neresil:/
    HANT
    HANT --- ---
    ROMANICAK: Podle me to muze byt presnejsi nez kdyz se snazi odhadovat, kdo na cem tezi a kolik tim propali energie. Ale je jasne, ze jakykoli odhad bude jen velmi priblizny.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    HANT:
    No, a to je prave ta kravina o ktere mluvim. Vytvaret odhad spotreby elektriky podle USD prijmu a rict, ze 60% z toho se utrati. To je proste picovina na ntou, sorry.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Dnes behem dne se mi zpomalilo ETH tezeni, karty zacaly uplne blbnout, restart nepomohl, cely je to nejaky divne rozhaseny. Win 10. tusite v cem by mohl byt zakopanej pes?
    HANT
    HANT --- ---
    PALEONTOLOG: Skoro vsechny clanky, co o tomhle tematu pisou, vychazeji z:

    Bitcoin Energy Consumption Index - Digiconomist
    https://digiconomist.net/bitcoin-energy-consumption

    Dole je seznam dalsich research paperu a clanku, ktere se tematem zabyvaji.
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    PIGMAN:
    ROMANICAK: tak uz to jede tak, jak ma:) Delaly to ovladace. Podle Romanicakovo navodu vycisteno, preinstalovano a hura...jen je zajimavy,ze ty karty nejdou podvoltovat o tolik,jako na druhy desce. Tady okamzite haze komp modrou smrt...ale to neva:) Jeste jednou diky!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam