• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    STEJSKAL
    STEJSKAL --- ---
    KOCOURMIKES: takový debil jako ty se dostane ke kartě jako je titan leda ve snu :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    tezil nekdo nekdy MONERO na CPU tezici ? me to zaujalo jak jsem cetl o tech rusech zatcenych FSB co tezili Monero na superpocitaci v tajnem jadernem komplexu RF. kdo tezi na CPU Monero a umi kompilovat tak se prihlaste, jinak to pry tezi jen hlavne botnety nowadays, ovsem s novymi cpu intel 0.9 Teraflops za 2000 usd se oteviraji nove moznosti. tak kdyztak posta ohari, at tadi kluci, kapitalisti a Stejkal nekradou know-how. A nezapominejte ze na kazdeho soudruha tezice co neplati dane driv nebo pozdeji kleknou nasi... danova kobra :}
    TAX
    TAX --- ---
    JSPARTRE: EN+ nevi co s proudem. :)
    Miliardář Děripaska chce vydělat na těžařích kryptoměn. Hodlá jim prodat elektřinu za 15 milionů dolarů | Hospodářské noviny (IHNED.cz)
    https://archiv.ihned.cz/c1-66050320-deripaska-chce-vydelat-na-tezarich-kryptomen
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Titan V bych mel asi smazat aby to magori a Steskalove nevykoupili zeano a vedci, technici a prirodovedci meli na cem pocitat, udajne 90 procent karet pro Evropu vykoupili Rusove
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MCKIDNEY: ty si taky dobrej. + kdyz si mi radil nanopool kdyz kradou 10-15 procent hashrate. proc jste takovy magori je fenomen.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    tak je to tady, Titan V ma o 39 procent vetsi vykon nez 1080. Skaff ale tvrdi ze az o 50 procent

    Titan V je rychlejší než GeForce GTX 1080 Ti | Diit.cz
    https://diit.cz/clanek/titan-v-je-rychlejsi-nez-geforce-gtx-1080-ti

    ta karta je duvod proc jsem zde vubec lezl. co jsem s vami tady zazil Romancicak {stalking} a Soonic {mindfuck s ASICEM zadarmo v poste + zlaty oci}, to jsem zazil naposled pred 15 lety na nyxu, nechovate nahodou taky rybicky kluci ? a dane platite ? :D

    nic ve zlym, taky jsem vas prudil na oplatku, delam si legraci
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Wallet - Bitcoin Wiki
    https://en.bitcoin.it/wiki/Wallet
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    McKidney myslis ze prozovatele vyrobce Trezoru SatoshiLabs muze ukrast ty bitcoin penezenky ? ukrast nebo znicit aniz by se do nich vubec dostal, prote zlikvidovat hm, vysvetluj, proc mate penezenky na disku, diky
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    JSPARTRE: Nejsi sam kdo se toho boji, mame tu cely FUD postaveny na tom ze za chvili nebude na svete dost elektriny pro bitcoin :).
    Cina naopak uz prikon reguluje, protoze firmy kradli dotovanou elektrinu urcenou pro industrialni rozvoj :)

    Vykon pro GPU mining je ve svete hrozne prehnany a zarazi se hodne rychle - vetsina men uz davno umrela z pohledu tezeni. Venoval jsem tomu trosku casu pro stavbu farmy za ucelem generovani tepla pro dum a vysledek je ze trh stale nedosahl peak vykonu na Watt.

    Ultimatne je to co dela alternativni meny menou - ten limit je pro bitcoin dobry a vztahuje ho k realne hodnote.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MCKIDNEY: tvrdis ze ti muzou ukrast penezenku na Bitcoin nebo ethereum-MEW jeste JINAK kdyz to mas poresene Trezorem nebo Ledgerem ? jinak myslim ze ukradnou penezenku bez nutnosti klice a seedu jakoze celou penezenku se vsim vsudy ikdyz se do ni nedostanou treba nikdy. no rekni mi je tohle mozne ? a tomu se branite ze stahnete cely blockchain nebo jen nemate penize na trezor nebo ledger ? chapu ze vsechno jeste ledger nepodporuje.
    MATT
    MATT --- ---
    JSPARTRE: čemu říkáš nutný výpočetní výkon?
    JSPARTRE
    JSPARTRE --- ---
    Tedy - o vikendu jsem si pujcil par serveru co mam na starosti .. a tezil ethereum (jakoze stejne bezi 24/7 a nikdo je nevyuziva)..muj pocit je takovy, ze
    zacinam vnimat "spekulativni" tezbu , jako obrovsky ekologicky prusvih.. sice neverim , ze Cina zacina regulovat max. mozny odber minerum , prave z toho duvodu ,ale tohle uz je davno za ramec alternativni měny...a propos : nemate nekdo link na vyvoj nutneho vypocetniho vykonu během posledniho roku ?
    (snad jsem svym dystopismem , nikoho z pritomny , prilis neurazil)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KOCOURMIKES: Trezor ani Ledger nejsou penezenky - jsou to TPM zarizeni pro authorizaci SW, ktery je k tomu pribalen.

    Penezenka je vlastni i kdyz si ji nainstalujes treba do vibratoru - tam ji rozhodne nikdo hledat nebude.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    vlastni wallet ?? to je hardware wallet - trezor a ledger - nikoliv wallet na disku
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SOONIC:
    MCKIDNEY:
    Ano, chci mit vlastni wallet a vse u sebe na disku, nechci cekat az nejaka scam sluzba padne a typci zdrhnou s mejma prachama.

    MORPHLER:
    Presne tak. Mam wallety doma s celym blockchainem u vsech men, kde to jde a kde mam neco natezeno/nakoupeno.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MORPHLER: Ja ti rozumim a sila pool je dulezita. Neni jedina a tak preference vznikaji.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    MCKIDNEY: no ehm.. prave ze znamena. odmeni te az se na najde blok, drive tezko. tedy klidne i za par dnu. samozrejme ze to neznamena ze bys ty dny tezil "naprazdno", shary se ti pocitaji a jine dny se treba najde vice bloku a dlouhodobe by to melo byt vsude vlastne stejne... v konecnem dusledku i kdybys tezil solo :) .. ale na poolu tezim prave abych ty vykyvy co nejvice rozprumeroval a rozmelnil.. a to se na poolu, kde bych mel treba skoro procento jeho vykonu a pool nema ani 0,1% vykonu cele site prave moc nedeje. jeden blok za den je male rozmelneni pravdepodobnosti i na BTC., kde je tech bloku za den celkem jen cca 144... natoz u ETH, kde jich je 10x tolik. az bude mit vetsi podil site, muzu o tom uvazovat, do te doby je tam bohuzel vyssi variabilita, aby ji usetrenych 0.8% mohlo nejak vykompenzovat. samozrejme to znamena i stejnou sanci na to, ze bude kratkodobe tezba tam vynosnejsi, ale dam prednost stabilite a predvidatelnosti..
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    MORPHLER: Anorak beru jako otevřený zdroj informací ohledně bios moddingu za účelem těžby. Na internetech moc konkrétních a originálních informací nepotkáš. Nemám důvod preferovat jakýkoliv pool, nemají pro mě žádnou jinou přidanou hodnotu. Když už nĚkde musím nějaké procenta odepsat, rádši je věnuji anoraku.

    Jo, jdu ho podpořit. Feečka jsou zřejmě dvoje, číselně to celkem dělá 0.1999%.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MORPHLER: Ale to neznamena ze nejdi odmenen za praci kazdy den... Proti preferenci nic nemam.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    to Stratum se da pouzit na tezbu eth nebo btc nebo ceho vlastne ? nejak mi to neni jasne.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    SOONIC: a jestli tam tezis, tak by me taky zajimalo co zanmena Payout fee 0.1% kdyz je tam zaroven Pool Fee: 0.1% ... znamena to dalsi +0.1%, celkem tedy 0.2, nebo ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam