• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ROMANICAK: sezen si starsi usb tezitko na sha256 a i s tim budes mit asi lepsi vykon nez z jakekoli grafiky .) chapes ze se pohybujes v tehle oblasti? : https://en.bitcoin.it/wiki/Mining_Hardware_Comparison
    HO_LEE_FUK
    HO_LEE_FUK --- ---
    Coin Info – Crypto-CoinZ
    https://www.crypto-coinz.net/coin-info/?64-NyxCoin-NYX-NeoScrypt-calculator/

    co tohle, těží to někdo? :-)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    tusite nekdo, jak tezit LCC, az to pojede? Rad bych mel nastaveno driv, predem.... je to prej SHA-256. Ptam se napred tady u odborniku, nez bych precetl pulku tech internetu a byl akorat zmatenej, znate to.

    Jakem miner soft je vhodnej?
    Je to lepsi pro NV nebo AMD?
    Jaky ocekavat hashrate (tzn. kontrola jestli mam nastaveno jakz takz OK)?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Clovek vleze pro 20+ new a tady tohle :-/
    STEJSKAL
    STEJSKAL --- ---
    KOCOURMIKES: takový debil jako ty se dostane ke kartě jako je titan leda ve snu :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    tezil nekdo nekdy MONERO na CPU tezici ? me to zaujalo jak jsem cetl o tech rusech zatcenych FSB co tezili Monero na superpocitaci v tajnem jadernem komplexu RF. kdo tezi na CPU Monero a umi kompilovat tak se prihlaste, jinak to pry tezi jen hlavne botnety nowadays, ovsem s novymi cpu intel 0.9 Teraflops za 2000 usd se oteviraji nove moznosti. tak kdyztak posta ohari, at tadi kluci, kapitalisti a Stejkal nekradou know-how. A nezapominejte ze na kazdeho soudruha tezice co neplati dane driv nebo pozdeji kleknou nasi... danova kobra :}
    TAX
    TAX --- ---
    JSPARTRE: EN+ nevi co s proudem. :)
    Miliardář Děripaska chce vydělat na těžařích kryptoměn. Hodlá jim prodat elektřinu za 15 milionů dolarů | Hospodářské noviny (IHNED.cz)
    https://archiv.ihned.cz/c1-66050320-deripaska-chce-vydelat-na-tezarich-kryptomen
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Titan V bych mel asi smazat aby to magori a Steskalove nevykoupili zeano a vedci, technici a prirodovedci meli na cem pocitat, udajne 90 procent karet pro Evropu vykoupili Rusove
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MCKIDNEY: ty si taky dobrej. + kdyz si mi radil nanopool kdyz kradou 10-15 procent hashrate. proc jste takovy magori je fenomen.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    tak je to tady, Titan V ma o 39 procent vetsi vykon nez 1080. Skaff ale tvrdi ze az o 50 procent

    Titan V je rychlejší než GeForce GTX 1080 Ti | Diit.cz
    https://diit.cz/clanek/titan-v-je-rychlejsi-nez-geforce-gtx-1080-ti

    ta karta je duvod proc jsem zde vubec lezl. co jsem s vami tady zazil Romancicak {stalking} a Soonic {mindfuck s ASICEM zadarmo v poste + zlaty oci}, to jsem zazil naposled pred 15 lety na nyxu, nechovate nahodou taky rybicky kluci ? a dane platite ? :D

    nic ve zlym, taky jsem vas prudil na oplatku, delam si legraci
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Wallet - Bitcoin Wiki
    https://en.bitcoin.it/wiki/Wallet
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    McKidney myslis ze prozovatele vyrobce Trezoru SatoshiLabs muze ukrast ty bitcoin penezenky ? ukrast nebo znicit aniz by se do nich vubec dostal, prote zlikvidovat hm, vysvetluj, proc mate penezenky na disku, diky
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    JSPARTRE: Nejsi sam kdo se toho boji, mame tu cely FUD postaveny na tom ze za chvili nebude na svete dost elektriny pro bitcoin :).
    Cina naopak uz prikon reguluje, protoze firmy kradli dotovanou elektrinu urcenou pro industrialni rozvoj :)

    Vykon pro GPU mining je ve svete hrozne prehnany a zarazi se hodne rychle - vetsina men uz davno umrela z pohledu tezeni. Venoval jsem tomu trosku casu pro stavbu farmy za ucelem generovani tepla pro dum a vysledek je ze trh stale nedosahl peak vykonu na Watt.

    Ultimatne je to co dela alternativni meny menou - ten limit je pro bitcoin dobry a vztahuje ho k realne hodnote.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MCKIDNEY: tvrdis ze ti muzou ukrast penezenku na Bitcoin nebo ethereum-MEW jeste JINAK kdyz to mas poresene Trezorem nebo Ledgerem ? jinak myslim ze ukradnou penezenku bez nutnosti klice a seedu jakoze celou penezenku se vsim vsudy ikdyz se do ni nedostanou treba nikdy. no rekni mi je tohle mozne ? a tomu se branite ze stahnete cely blockchain nebo jen nemate penize na trezor nebo ledger ? chapu ze vsechno jeste ledger nepodporuje.
    MATT
    MATT --- ---
    JSPARTRE: čemu říkáš nutný výpočetní výkon?
    JSPARTRE
    JSPARTRE --- ---
    Tedy - o vikendu jsem si pujcil par serveru co mam na starosti .. a tezil ethereum (jakoze stejne bezi 24/7 a nikdo je nevyuziva)..muj pocit je takovy, ze
    zacinam vnimat "spekulativni" tezbu , jako obrovsky ekologicky prusvih.. sice neverim , ze Cina zacina regulovat max. mozny odber minerum , prave z toho duvodu ,ale tohle uz je davno za ramec alternativni měny...a propos : nemate nekdo link na vyvoj nutneho vypocetniho vykonu během posledniho roku ?
    (snad jsem svym dystopismem , nikoho z pritomny , prilis neurazil)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KOCOURMIKES: Trezor ani Ledger nejsou penezenky - jsou to TPM zarizeni pro authorizaci SW, ktery je k tomu pribalen.

    Penezenka je vlastni i kdyz si ji nainstalujes treba do vibratoru - tam ji rozhodne nikdo hledat nebude.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    vlastni wallet ?? to je hardware wallet - trezor a ledger - nikoliv wallet na disku
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SOONIC:
    MCKIDNEY:
    Ano, chci mit vlastni wallet a vse u sebe na disku, nechci cekat az nejaka scam sluzba padne a typci zdrhnou s mejma prachama.

    MORPHLER:
    Presne tak. Mam wallety doma s celym blockchainem u vsech men, kde to jde a kde mam neco natezeno/nakoupeno.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MORPHLER: Ja ti rozumim a sila pool je dulezita. Neni jedina a tak preference vznikaji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam