• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    ROMANICAK: 6*570
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jinak nic vam nebrani stridat - i pres vsechny nahodne elementy tezby jsou vysledky dost konzistentní.
    Osvezil jsem si stary skill evidovani a pocitani spotreby :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jen aby se nehledelo jenom na celkovy vykon, kontrolujte si taky pocet share na block (Hopping se treba deje na mining pool hub), taky se hodi divat na system vyplaceni. Paradoxne nejlepsi vynos pro ZCash jsem mel na Slush, protoze vyplata je podle skore a ne podle poctu share.
    KERB
    KERB --- ---
    PEPPE_LOPEZ: ethermine etc

    reported 209.7 MH/s
    current 230.3 MH/s
    average 24hr 206.5 MH/s
    KERB
    KERB --- ---
    PEPPE_LOPEZ: to by me taky zajimalo, ale nano ETH vs. ethermine ETC rozhodne ethermine, jede jak das
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    PEPPE_LOPEZ: na miningpoolhub mam pri 120Mh/s cca 0.01ETH/d
    2018-02-26 (UTC) 0.00991029
    2018-02-25 (UTC) 0.01003379
    2018-02-24 (UTC) 0.00991048
    2018-02-23 (UTC) 0.01050577
    2018-02-22 (UTC) 0.00972976
    2018-02-21 (UTC) 0.00984859
    2018-02-20 (UTC) 0.01087647
    2018-02-19 (UTC) 0.01047994
    2018-02-18 (UTC) 0.01027729
    2018-02-17 (UTC) 0.00932033
    2018-02-16 (UTC) 0.01210392
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ROMANICAK: jak vychází ta težba ETH na nanopool vs. ethermine ??
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ONDREJCERVINKA:
    Me to vychazi takhle


    CZUKI
    CZUKI --- ---
    GULAZ: Ahaa...tak to's mi v podstate odpovedel:)

    PYROMANEK: To jsem zrovna cetl taky...vis co,tohle, a "zpravy"na novinkach apod. (a nejen u nas) tim posledni dobou masirujou sirokou verejnost a jedinej vysledek je, ze vsichni honi vlak,mysli si,ze budou snadno miliardari...a tak obtiznost tezby roste a roste.
    ti chytrejsi pak rejzujou na zeleze uuplny nesmysly. Se kolikrat tlemim...jeste v lednu jsem vykupoval napriklad r9 380ky za 3.750,- ...dneska? Mi ty blazni pisou 8-9k :D.sem tam se najde nekdo rozumnej,kdo to proda relativne "normalne",ale i tak draz..to za ty prachy radeji budu rovnou nakupovat krypto.

    jeste se zeptam. Po pravde jsem nikdy netezil nic jinyho, nez ETH,takze nemam moc zkusenosti s ostatnima goldama. Tezi se dneska jeste neco na 2gb grafarnach a nebo je to ztrata casu?
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ONDREJCERVINKA: hele ta R 580 je o tolik lepsi na tezbu oproti R570 ? ktera je naprosto mizerna
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    ONDREJCERVINKA: sry, 7x580
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    nanopool krade hash, tralo by porovnat eth na jinym poolu
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    ROMANICAK: neco delas spatne, tohle je rig s 7x560 ze dneska, nemuzes mit prece jednou takovej cas oproti mne



    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ROMANICAK: jj si to zopakujeme https://www.coinwarz.com/difficulty-charts/ethereum-difficulty-chart
    to co jsem 1.1. vytezil za 100h vytezim ted za 150h
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    CZUKI: ETH na tom asi ani jinde nebude uplne OK, to neni Nanopoolem.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    CYBERWOLF:
    1) u crypta nevis nikdy nic, a jinak monero je first tier alt, jeden z top.
    2) pokud to nikdo nebere primo, prevedes na nejake burze (nebo jako swap) na btc/ eth a ty uz snadno prevedes
    3) muzes treba ani nemit penezenku, nastavis si vyssi nez uplne minimalni vyplatu z poolu primo na svou adresu na burze.. sice se to uplne nedoporucuje.. taky nemusi penezenka bezet, chodi ti to nekam na adresu a penezenku (jakoukoli, kdekoli kde budes mit kontrolu nad adresou na kterou tezis) zapnes jen kdyz budes chtit neco preposlat.
    4) prepocitavat spotrebu na transakci je imho blbost, monero cili na decentralizaci takze bezi na kde cem vcetne procesoru, na druhou stranu ta sit je neco uplne jineho vykonove nez BTC, ale netroufam si hadat cisla...

    https://coinhive.com/ je script co to tezi nejcasteji.
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    CYBERWOLF: https://www.alza.cz/monero zacit muzes tady, ale asi ti to taky bude nutit naky ty gk
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    CZUKI: nekdo to na fb rozdelaval a meril a 2kW zdroj mel sotva 900W. Vsechno napicu. Vubec bych to neriskoval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam