• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    MIKE23: Bohužel asi ano, třeba pro mně na whattomine: http://whattomine.com/...5D=poloniex&factor%5Bexchanges%5D%5B%5D=yobit&dataset=Main&commit=Calculate

    Nicehash na třetí nejvýhodnější pozici.

    Ale ještě začátkem roku stejná konfigurace měla v TOP cca dvojnásobnou částku. A i v čase kdy byl BTC propadlý na letošní dno tam bylo v top kolem 8-9$
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    E2E4: může, ale až tak velký?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MIKE23: A neni to proste narustem difficulty vseho co de da tezit?
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    CREMAC: vsechno pak zde (ale jen poslednich 9tydnu) https://www.nicehash.com/algorithm/
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    MIKE23: kdyby to nekoho zajimalo, tak tady jsou ceny nekterych algo z NH za posledni 3 tydny (vic dat tu ted nemam)..


    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    TUSIL: sám na sobě pociťuji propad 20-30% profitu a komunita kolem FB skupiny už začíná být netrpělivá
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MIKE23: zdroj? nebo naky dalsi info?
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    NiceHash asi jde do kytek ... "NiceHashMining got suspended from Twitter and their mining software is dropping almost %40 in profitability a week."
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CZUKI: zatim na bitmainu zadny info. Registruj se, nejaky ty novinky ti poslou na email.
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    Chlapi,neni tady mezi Vami nekdo,kdo ma ucet na bitmainu,nebo zkratka vi,jak se tam resi predobjednavky? Pokud nekdo premysli o tech F3,rad bych se pripojil. Samozrejme to nechci zadara...pokud se k tomu pujde dostat a nekdo by mi s tim pomohl,byl bych vdecnej:)
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    Nerozumím té emitaci ASICů těchto parametrů. To je zase celá decentralizace vprdeli. Jako, kdyby nabízeli 60W 70MH/s, klidně za rozumně vyšší cenu, tak si jich pár pořídím. Protože si s tím mohu doma topit ještě několik let a já budu moct postupně přestat provozovat ty nenažrané GPU Takto jenom posunou diff někam doprdele, donutí vyměnit technologii (od nich) a samyotné ty asicy se stanou jenom odpadem po několika měsících. Jako vyplácnout se na pár měsícu za někoilk kilodolarů do jednoúčelové krabice s nejasným výdělkem pokaždé, jak to nějaká monopolní společnost řekne, se mi vůbec nelíbí. Stejně tak skončí většina těch asiců ve framách s levnou elektřinou.
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    SOONIC: cashem...krypto nevybiram
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    CZUKI: no a do té další investice teda cryptem nebo keší ?
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    SOONIC: kupoval jsem uplne vse,krom riseru, bazar...byl jsem tam za 4 mesice. Jenze s jidlem roste chut a tak investujes dal a dal:D...asi by to ted bylo bidnejsi,jenze ja jsem za vodou diky tomu,ze jsem z kraje unora nekolik rigu za randal vystrelil..takze platim elektriku a jenom uz tezim do plusu
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    SOONIC: po 14 dnech jim hashrate i počet minerů vzdostl na 2x. Platby chodí od 0.0005E
    Zatím bez problému těžení
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    DOSTA:
    CZUKI: už jste za ROI ? investujete další cash, nebo vytěžené crypto ?
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    CZUKI: taky premyslim ,)
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    ROMANICAK: po pravde premyslim celej den,jestli vsechno,co jsem daval do kupy,zkusit vystrelit,dokud jsou ceny narazeny a nejakou tu eFtrojku ulovit
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    CZUKI:
    E2E4:
    SOONIC:
    Tam je dulezita hlavne ta veta "before the switch to PoS happens and the price begins to skyrocket to the moon" - myslim ze je nejvyssi cas nakoupit.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    CZUKI: a vy tady řešíte, kdy umřou 4GB karty ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam