• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    mam RX 560 a nefunguje mi v riseru, na desce v pohode. jiny karty v riseru fungujou dobre, vyzkouseno v riseru od dvou ruznych vyrobcu. Setkal jste se s tim nekdo?
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    DOMINIQUE: Molexy nejsou delany na takovy proudy. Ja mam pocit, ze nvidia karty to zapojene mit musi cele, ale uz je to davno co jsem to zkousel.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    DOMINIQUE: to nemusí být chyba konceptu, kldině špatný kontakt
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    SATAI: takhle prijdes domu a citis spalenej plast, pulku jednoho z molexu byla spalena, plast vylozene bublal. Nevim proc nikdy predtim jsem to nevidel. Ale porad to tezilo :) Mozna nekde najdu fotku.
    SATAI
    SATAI --- ---
    DOMINIQUE: co znamená "málem jsem vyhořel"?
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    TANTRAMAN: mam saphire nitro rx 580 8gb a mam ji pripojenou 6 pinem namisto 8. zkousel jsem i tezit a v pohode, predtim jsem tam mel redukci molex to 8 pin a malem jsem vyhorel!!!
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    JOINTER: ty dva extra piny jsou napojeny na GND.. Jestli jsi si jistý, že nepřetěžíš kabely a výstup z PSU, tak neni nutno.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    CZUKI: s tim jsem dnes bojoval. stahla a nainstalovala se mi aktualizace 1709, ktere clovek asi neutece.
    musel jsem vypnout defender i vsechny jeho komponenty a stahnout uplne posledni claymore. pak se to laskave uracilo zase tezit.
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    Navazu na Romanicaka: jsem taky skalni uzivatel woken. Ty aktualizace me ale najebaly tak,ze jsem 1 masinu vypnul s tim,ze zkusim "jednodussi" sedmicky. A peklo...napalil jsem tam Ultimate a ouha...neznaji ovladace k desce. Musel jsem sehnat jinej komp a nahrat LAN driver,abych se vubec pripojil a nahral ostatni. Vse mam nahrane, a claymore nejede...dokonce i kdyz vypnu trixx a afterburner. spustim a "program prestal pracovat"...nevite nekdo, co s tim? Mam tam Crimson beta blockchain. Boudou to ty ovladace,zejo?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MCKIDNEY:
    Jako jo. Manageovatelny switche z Ebay stoji kolem 2Kkc i min. Uz jsem o tom taky uvazoval. Aspon bych se to naucil spravovat :-)
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    TANTRAMAN: Pokud ma karta 8pin konektor, musis mit taky 8pin. Mozna ze nektery AMD karty to ale nepotrebuji, nicmene bych to nezkousel. Daji se za par korun koupit redukce.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    ahoj,
    dotaz,
    muzu GPU napajet ze 6ti pin "PERIF" ze zdroje? nebo fakt musim mit 8mi pin VGA?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Meli by jsme najmout ID ROMANICAK jako maskota pro boj s lidma co tvrdi ze se korporace staraji o aktualizace lepe nez lidi a aktualizace by se nemeli dat vypinat :)

    Bohuzel jednou se neco zlomi a prestane se snazit a udela si DMZ. :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Uff, tohle jsem chtel videt ;-)



    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Muze se hodit - jak selektivne povolovat nebo zakazovat jednotlivy updates co se nabidly:
    Hide or Show Windows Updates in Windows 10 Windows 10 Tutorials
    https://www.tenforums.com/tutorials/8280-hide-show-windows-updates-windows-10-a.html
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Tak mi W10 nabidly nejakej zasadni update z podzimu, zadny dalsi to nenabizelo, takze aby bylo zabezpeceno aktualne, tak jsem musel. A hadejte co se stalo? Presne tak, zas to buchlo.

    1. Prestoze jsem mel zakazany updaty driveru, tak se updatly, tagze vykon ETH klesl nekam k 15-17MH/s.
    2. Pri pokusech o preinstalaci driveru standardni cestou pres vzdalenou plochu v jednom momente proste zhasla obrazovka a uz se obraz neobjevil.
    3. Pri pripojeni monitoru a klavesnice primo ke stroji zjisteno, ze nefunguje F8 pro safe mode.

    MS se proste snazi, ale velmi urputne snazi prijit o veskere usery, i ty skalni jako jsem ja. Samozrejme jsem to vyresil, ale dalsi ztrata casu hledanim na netu jak aktivovat F8, DDU, preinstalaci driveru...a trnutim co se stane po dalsich updatech, ktery se ted uz zas zacaly nabizet.
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    Nvidia GTX 1080 Ti - Most Profitable Coin/Algo/pool to Mine Today
    http://jkcrypto.com/coin-to-mine-with-nvidia-gtx-1080-ti/
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    2ND: bwk,lux
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    MIKE23: Kdysi ti někdo do placu hodil doporučení ohledně BIS a tím se krátkodobě dalo udělat cca 2x více než byl top na whattomine.
    Teď už se extra nevyplatí, ale nějaký podobný tip bych taky uvítal :-)
    2ND
    2ND --- ---
    SOONIC:MIKE23: to byla takova recnicka otazka, dlouhodobeji nez to co dneska vychazi na whattomine :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam