• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ROMANICAK: karta nema pridavny napajeni
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    RUSSIANBLUE:
    OTAVA:
    To je dost divny, ze to neslo. Na tech riserech moc neni co podelat. Pridavny napajeni primo do karty shora zapojeny je?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Nemáte někdo tip na risery kde z PCIexpress slotu na desce směřuje USB horizontálně z a ne vertikálně, díky napájecímu konektru mám u krajního slotu málo místa a nejde mi to tam
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RUSSIANBLUE: mam k dispozici asi tri druhy riseru tak to zkusim pomenit ale myslim ze nejmne ve dvou to neslo. kazdopadne diky za tipy
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    OTAVA: V mé konfiguraci to nešlo, takže jsem RX580 dal do desly a tam vše frčelo OK. Nicméně, bych z toho nedělal závěr. Zkusil bych vymenit riser a pak by to bylo na tuty...

    byl to tento typ riseru.
    UNIBOS UNRI-104 Riser card PCIe x1 to PCIe x16 + 4-pin power cable | T.S.BOHEMIA
    https://www.tsbohemia.cz/...=srovnavac&gclid=EAIaIQobChMIzaOTx6eJ2gIV7bftCh2_BA-TEAQYASABEgIs4fD_BwE
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RUSSIANBLUE: a slo to nejak vyresit nebo na AMD mam radsi zapomenout?
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    OTAVA: stavalo se mi to s RX580. V riseru fungovaly n1070.
    EXX
    EXX --- ---
    MICA: napis mu ze tvoje banka neumoznuje IBAN platby mensi nez 50000czk a ze mu teda posilas pade (doloz fake printscreen kterej vypada jako original) a cislo uctu na kterej at posle zpatky prebytek (a historku o tom ze ten prebytek musi poslat hned bo mas umirajici babicku pro kterou potrebujes zbytek tech penez na antibiotika) a doufej..treba je to zacinajici podvodnicek a cyhtne se do tyhle basic pasti..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICA: hlasuju pro dobrej den :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MICA: negr z Lagosu ti prodava gpu, obvious
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    MICA: neblbni, to ti za to nestojí.
    MICA
    MICA --- ---
    Jak moc častý jsou podvodníci s grafičkama na bazoši? Teď jsem našel až příliš výhodnej inzerát na RX 470.
    Týpek je z Hodonína a když jsem mu napsal, že to chci poslat na dobírku, tak mi poslal IBAN číslo učtu, ať mu to zaplatím předem a že "Po přijetí platby zasílám první třídou".
    Když jsem mu odpověděl, že mi nenapsal, kolik chce za poštu a že je divný, že posílá IBAN místo normálního čísla účtu, tak mi odpověděl, že:
    "Jako poštovné je samozřejmě. Sem myslel, že si ho k té ceně automaticky připíšete. A vždyť IBAN se už používá všude."

    Obvious scam is obvious? Přemejšlim, jestli se na něj mám vykašlat, nebo si z něj udělat dobrej den x)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SATAI: ano, ale do riseru jsem zapojil sestipin a jeden vyrobce tam ma moznost sestipin a molex. zapojil jsem vse ale nic nepomohlo.
    SATAI
    SATAI --- ---
    OTAVA: budu hádat: ty, co fungují v riseru, mají i externí napájení, ta 560 ne?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    OTAVA: jina karta v tom samym riseru, ktery je v tom samym slotu na desce tedy funguje?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    mam RX 560 a nefunguje mi v riseru, na desce v pohode. jiny karty v riseru fungujou dobre, vyzkouseno v riseru od dvou ruznych vyrobcu. Setkal jste se s tim nekdo?
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    DOMINIQUE: Molexy nejsou delany na takovy proudy. Ja mam pocit, ze nvidia karty to zapojene mit musi cele, ale uz je to davno co jsem to zkousel.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    DOMINIQUE: to nemusí být chyba konceptu, kldině špatný kontakt
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    SATAI: takhle prijdes domu a citis spalenej plast, pulku jednoho z molexu byla spalena, plast vylozene bublal. Nevim proc nikdy predtim jsem to nevidel. Ale porad to tezilo :) Mozna nekde najdu fotku.
    SATAI
    SATAI --- ---
    DOMINIQUE: co znamená "málem jsem vyhořel"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam