• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    CZUKI: jo hodnoty pro každou kartu zvlášt, takt gpu/ takt mem/ volty gpu/ % ventilátoru / + featura od ati 20% napětí plus
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    PEPPE_LOPEZ: jasny...slo mi jenom o to,jestli to vubec stoji za vyzkouseni. Ted jedu na Nanopoolu...a kdyz uz,zeptam se:)...to taktovani karet je tam v pohode?diky
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    CZUKI: já jedu simple mining nasprosto bez problémů, co bys chtěl vědět je to celkem jednoduchéo
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    uz se doma peknou chvili seru se simplemining. Chtel bych to vyzkouset. Ano nebo ne?lecos by to ulehcilo...napriklad wokna atd....nevim,jestli se to tu uz neresilo.nechci spamovat.dik za kazdou odpoved.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    BIG CRYPTO CRASH 2018 - New Infrastructure

    [ Anarchokapitalismus : kryptoaktiva ]
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    SKAFF: chcije ti z toho jedna cast z teplovodive pasty ktera je mezi gpu a chladicem.. sleduj teploty a pokud pujdou nahoru, tak budes muset ten chladic prepastovat..
    gpu oil leak - Hledat Googlem
    https://www.google.cz/search?q=gpu+oil+leak
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nicmene bych se toho moc nebal a pokud planujes kartu preprodat tak jenom sleduj teplotu a ocisti.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    hehe on je duvod proc se tato generace EVGA nekupovala :)
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    WTF objev, z EVGA FTW chčije olej. Už jsem to objevil minulý týden, kdy jsem vůbec nechápal, jak se mohla na zdroj dostat mastná louže, když nad tim je karta a ta mokrá nebyla, tak jsem to utřel, a svedl to na psa. Ale stejně mi bylo divný, pes neznačkuje mastným, a určitě nesmrdí jak WD40. Tak dneska koukám, je tam zase louže.

    Asi to je tim, že karta je stavěná na to, aby byla v horizontální poloze? Ale stejně je to divný. Teploty mám 55-65° C. Karty běží, deska OK. Ale jak jsou ty karty vevnitř celý ochcaný olejem, tak to na sebe lepí všechen prach. Příjdu o záruku, když sundám chladič a podívám se, v jakym je to stavu pod ním?

    Z redditu:

    I have four 1070's and they appear to have leaked oil all over everything. Two of four are no longer working and one motherboard is no longer working either.
    ...
    Yes, I called in and spoke to someone, they escalated it to a higher tier. That person told me some oil leaking is normal. Its dielectric and won't cause any damage.


    Spodek


    Kapka


    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Dotaz,
    mate nekdo stazeny firmware na Antminer L3+ Blissz (1.02). Nejlepe NoFee verzi? Zkosuim ji najit .. diky
    Antminer L3+ Blissz firmware (14/01/2018 v1.02 stable)
    https://bitcointalk.org/index.php?topic=2694602.0
    MICA
    MICA --- ---
    EXX: Pájení by bylo ultimátní, ale je to vopruz a pokud to člověk neumí, tak by mohl vytvořit spoj horší než spoj tvořenej shitovejma čínskejma konektorama x)
    A jak píšeš, něco pájet na kartu znamená ztrátu záruky. Stříbření marketingovej nesmysl, chce to pořádnou měděnou šínu :D
    EXX
    EXX --- ---
    ROMANICAK: lama dotaz.. ale z jakyho duvodu proste kde to lze neucvaknout konektory a natvrdo to napajet? chapu ze kde je slot apod tak to nejde, ale vynechat konektor a napajet naprimo snad neni problem? pripadne rovnou vymenit vodice od zdroje za nejaky kvalitnejsi? stribreny? s vetsim prumerem apod? tohle uz je nekolikatej obrazek co vidim a vzdycky mi prislo ze bych ten konektor osobne se snazil vynechat. je to kvuli ztrate zaruky? nebo o co jde?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROMANICAK: 200 liber za platinum ? já teda pořídil na asicy tenhle gold za 65usd/ks
    https://www.alibaba.com/...Machine-ATX_60725195549.html?spm=a2700.7724838.2017115.357.178813e92XrGgQ
    TRUHLIK
    TRUHLIK --- ---
    MORPHLER: uz je to dyl, kdy jsem taky dva zdroje pouzival a taky v pohode. Je fakt, ze jsem to bral jako stastnou zalezitost, ze to cele bezelo a nijak specialne jsem se na to nepripravoval :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ROMANICAK: 4 risery na jeden el. kabel.. hm, vzhledem k tomu, ze pres ty risery jde to, co by si ta karta brala z desky... je to neco, co se dalo predpovedet a na co se bezne upozornuje :)
    SOONIC: no ja se klidne ozvu, druhy zdroj na jednu masinu, nastartovany spojenym dratkem, pohoda... a ted jsem mel par mesicu dokonce takovou prasarnu, ze jsem mel jeden sekundarni zrdoj co napajel karty v RUZNYCH pocitacich :) .. coz teda uznavam uz je dost o hubu, ale slapalo to stabilne...
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    ROMANICAK: Jen selskej rozum - 4x 75W = 300W, 25A. Pokud vim, tak na tohle to neni delany, do 250W karty ti obvykle vedou tyhle kabely dva... plus PCIE napajeni.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SOONIC:
    Tomu nerozumim, proc?

    2ND:
    Ne, je to corsair HX1200
    Corsair HX1200 PSU Review
    http://www.tomshardware.co.uk/corsair-hx1200-psu,review-33980.html
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    btw pouzivat Molex... muze jedine blazen nebo total lama
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    2ND: je to hrisnik :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam