• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    XSOFT: dá se na to nějak před připravit nebo musíš manuálně přehodit minera až to přijde? těším na Dwarf Podolí
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Chystate se nekdo na novy Mondero?
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    Byznys jmenem Glocin, Teuron

    Člen Krejčířova gangu, který tuneloval Čepro, lidem nabízí investice do kryptomě

    https://zpravy.aktualne.cz/...kohoutek-z-krejcirova-gangu-nabizi/r~ec92a536f02d11e98d520cc47ab5f122/
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    MORPHLER: spoustim manualne nejprve geth (s tim.. --syncnode "light" ..vcetne uvozovek) a pak wallet a ten se k bezicimu geth pripoji.
    geth.exe --cache=2048 --syncmode "light"
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ROMANICAK: nevim jestli to funguje na wallet. ... je s tim treba spustit geth.exe (mozna to tam walet prenese, ale to nevim)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Aha, takze wallet se spousti s parametrem
    --syncmode light
    ok?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ROMANICAK: to uz je uplne bez stahovani blockchainu...
    "Full" Sync: Gets the block headers, the block bodies, and validates every element from genesis block.
    Fast Sync: Gets the block headers, the block bodies, it processes no transactions until current block - 64(*). Then it gets a snapshot state and goes like a full synchronization.
    Light Sync: Gets only the current state. To verify elements, it needs to ask to full (archive) nodes for the corresponding tree leaves.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MORPHLER: Co je to light mode?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ROMANICAK: postupne jsem u ETH presel na mod --syncmode "fast" a kdyz uz nejak nestihalo dohonit provoz ani to, tak na "light"
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    XSOFT:
    VYHULENY_UFO:
    To ja chtel syncnout ETH a proste to vubec neni mozny. Ani na 1TB SSD s 50/50Mbit lajnou.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    XSOFT: to by me zajimalo jak jinak? prostě hlavní deklarovaná vlastnost nefunguje ze systémových důvodů. oznámili jim to před rokem a oni to bagatelizovali. k takovým lidem nemám důvěru, že se jim to napodruhé už podaří. a jiných posahanych altcoinu jsou mraky, a mraky ještě vzniknou..
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    E2E4: ok (vidim to jinak, to vubec neva. Tenhle bug pry casem fixnou).
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    E2E4: přesně, pak je to další shit
    E2E4
    E2E4 --- ---
    XSOFT: tim to ale ztraci jakoukoliv zajímavost a užitečnost úplně.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    natezim deset Grinu a vratim to na ETH, jistota je jistota :-)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    MATT: precteno, pekny. Problem v tom nevidim, nebude to tak "tajne anonymni", porad pohoda.
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    MATT: Tak to je skoda :// Co jsem o tom nastudoval se mi dost libilo...
    (ale jsem rad, ze jsem Griny jeste nestih nakoupit ;-)
    MATT
    MATT --- ---
    XSOFT:
    Researcher Breaks Grin’s ‘Privacy’ Spending Just $60 Per Week
    https://cointelegraph.com/news/researcher-breaks-grins-privacy-spending-just-60-per-week
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XSOFT: jo rpi, ja mel na mysli obycejnej intel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam