• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PULP121
    PULP121 --- ---
    HYENA: Nic no. Jdu nakoupit :-D
    HYENA
    HYENA --- ---
    PULP121: Ale to se teď tak trochu mění, ne? :)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    TRUMPETKA: trošku si užírají pro sebe, stejně pořád mají velmi pěkný denní zisk pro provoz jejich serverů.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    a já přemýšlím, kdo platí gas na vytěženém ethereu při payoutech poolu jestli to je ve feečku poolu, nebo mi to s přehledem ztrhnou z výplaty
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    jeste k tomu nicehashi ... tady jsem namatkou zkusil na whattomine.com 1x1080ti (a to sem si myslel, ze tu ma nicehash reklamu nebo co placenou primo na tom webu) vylozene na eth:

    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    JUNGLER: nooo me to taky ukazovalo az po nejakej delsi dobe myslim, mas spravne adresu v .bat?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    TRUMPETKA: tak v tom dashboardu mi to ukazuje rovnou nulko po celé noci těžení. Mám asi něco špatně nastavené
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    a muzes skloubit metamask (plugin do chromu) s trezorem :)
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    do walletky to tece porad, i kdyz je offline uplne, vcetne trezoru...

    na etherminu zadas jen adresu, do ktere kopes, vpravo nahore do hledace, tam ti to pak ukaze vsechno, je tam i zalozka settings a v prostrednim okynku je, pri kolik eth se to ma poslat, odesilaji to po 24 hodinach (maji to v infu, ze jen 1x denne)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    TRUMPETKA: tak jsem stáhnul phoenix, nastavil bat soubor a těžba na ethermine.org se spustila. Jen si nejsem jistej jak je to tam s tim vyplácením. U Nicehash hezky vidim kolik mi to cca tahá ale tady vidim vlastně prd :D je v pořádku, když jsem si v Trezoru vytvořil Ethereum walletku a její adresu jsem prostě vložil do toho bat souboru? Vyplatí se mi tam ty peníze i když budu mít ten Trezor odpojenej? Sorry za lama dotazy, ale jsem naprostej laik a nerad bych aby se mi ty coiny kutálely někam do háje :)
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    MIKE23: tezba se nevyplati leda v pripade, ze btc dropne pod 200k kč ... ale ono vyraz nevyplati je dost spatnej .... vzdy tu bude doba, kdy bude tezba vychazet +- 0 vs vydelek, nicmene staci par mesicu a je to zpatky nahore (tzn dotace ele z vlastni kapsy, popr z vydelku)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    JUNGLER: jen pro tvoje info, v létě to bude topit taky (teď ušetřís na topení) a do tří let budeš v mínusu. Pokud nemáš elektřinu zadarmo, případně pod 2Kč/kWh, tak se to velmi brzo nevyplatí. Za sebe bych ti podporučil investovat (nakoupit za) 100$ měsíčně BTC a za 2-3 roky budeš na dvojnásobku investice. Také jsem kdysi dávno těžil, teď raději pravidelně nakupuji.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    MORPHLER: jojo, s tim počítám. Tohle jsem jenom chtěl otestovat jestli to fachá :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    JUNGLER: grat. doporucuju u BTC vybirat "co nejvetsi" castky, cim vic nizsich vstupu v penezence, tim vysi budou tve poplatky v budoucnu...
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    VYHULENY_UFO: jako topí to fest :D ale karta si furt drží teplotu pod 70°
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    VYHULENY_UFO: s tim, že jsem zkusmo zkusil vybrat minimální možnou částku což je 0,001BTC abych věděl, že to z toho systému vůbec dostanu. Během asi minuty jsem to měl v Trezoru a poplatak za převod byl v přepočtu asi 50kč
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JUNGLER: ja ti drzim palce a ted v zime z toho mas aspon teplo....
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    VYHULENY_UFO: jo.. spíš tak 46kW protože jsem neměl měřák zapojenej od počátku
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    A teda defakto furt tam jede Daggerhashimoto algo. Chápu to správně tak, že tim pádem těžim ethereum a nicehash mě vyplácí v BTC? Nebo se timhle algoritmem těží i něco jinýho? Až budu mít nějakej volnej čas, tak bych zkusil nahodit ten pool a miner co mi poradil Trumpetka a porovnám výsledky :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JUNGLER: chces rict, ze si spalil 36kW a uz mas virtualnich 1230kc... nebo jak tomu mam rozumet?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam