• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SOONIC: ocividne samostatna firma, kanadani. Obelisk je boston MA.
    Ja ted v breznu vzal obelisk z druhy ruky a kdyz srovnam firmware s antminerem, tak je pratelstejsi a vic domakanej. Dokonce ma imho lip nastavenou tepelnou ochranu.
    Ono je to stejne na jedno brdo, huci to a zere proud.
    Heled a co tobe posrali, ze ses na ne tak namirenej? :)
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    PALEONTOLOG: ePIC jsou ty samé lamy jak siatech ? jako obelisk měl podobně kvalitný průběh jak BFL a support taky stál zahovno. Chudáci ti, co šli do DCR modelu.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    GULAZ: jop ethash, ale jen basic setting, dual mining
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    pouziva nekdo TeamRedMiner?
    MAJA
    MAJA --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    What it takes to be a world-class ASIC hardware provider | by Jim Seto | ePIC Blockchain Technologies | Medium
    https://medium.com/epic-blockchain-technologies/what-it-takes-to-be-a-world-class-asic-hardware-provider-5fddd346f11f
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    History of Siacoin Mining. With the recent Sia Miners, by ePIC… | by Luxor Tech | Luxor | Medium
    https://medium.com/luxor/history-of-sia-coin-mining-d480d98a18d0
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    jen si tak odložím, včera mě nasral PPLNS, když měl pool smůlu jaxviň a skoro nic mu nepadlo. tak mi elektřina propadla deklem od kanálu někam do hoven. ale dneska už se to zase zvedá, to má člověk za to, že chce podpořit menší pool.
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    DRZEEF: Ukaz prstem, kdo ti ublížil?
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    JUNGLER: 5 procent na charitu z krypto zisku rocne minimum hola nezbytnost, na neutralizaci karmy, ne z karbonu elektriky primo, ale z toho bordelu okolo. (akcie samozrejme taky, kapitalismus, McKenzie amazon to dala kompenzaci spolecnosti z kapitalismu a to neni zadna charita jeste).
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    DRZEEF: A ty dáváš na charitu za prachy, který máš v bankách požírajících ještě víc elektriky než všechny bitcoiny dohromady?
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    nezacina nahodou zitra bear market na btc ?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    PALEONTOLOG: tepelne cerpadlo...
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    hlavně je bitkojn bordel enviromentálně, spálí jako celá Ukrajina nebo Argentina, v uhlí v Číně samozřejmě, takže snad dávate z krypta na charitu jinak vam to v pekle spocitaj tu elektriku...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MORPHLER: teda kdes to sehnal za 2kc? :-0
    LIMECEJ
    LIMECEJ --- ---
    MORPHLER: máš recht. díky všem za odpovědi.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    LIMECEJ: pridal bych do rovnice, ze ta 1070 asi nebude uz v zaruce, takze kdyz ji tim odvaris, vznikde dost podstatna skoda..
    mam elektrinu pod 2 Kč/kWh a na 1080ti netezim uz tak asi rok, jen bych dotoval cez.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    LIMECEJ:
    no nevim, sice to nebude žádný terno ale když už ten počítač máš, tak ti to třeba 20 kaček za den hodí do plusu. Otázka kolik platíš reálně za kWh. "Normálně od čezu" je dost nedostačující informace :D

    NiceHash - Leading Cryptocurrency Platform for Mining and Trading
    https://www.nicehash.com/profitability-calculator/nvidia-gtx-1070
    tady ti to spočítá jak by to běželo na nicehash ale +- drobák mi to sedělo podobně i když jsem těžil ETH.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    LIMECEJ: nevyplatí.
    LIMECEJ
    LIMECEJ --- ---
    Ahoj, má cenu/vyplatí se těžit ETH s počítačem s následujícíma specs? Intel Xeon E5 v3, Geforce GTX 1070, 32 gb ram. Běželo by to tak 12 hodin max. Proud mám normálně od čezu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam