• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    záleží, o co ti jde. Jestli vyděláš $10/den, odvedeš, ždaníš po měsíci budeš mít v kapse na kolotoč, hw prodáš za 98k, pak ROI 440days je za současných premrštěných podmínek úplně bezvýznamné na velikost investice. za mně sočasné kšefty jsou čučkařina. dobře ojetá GPU karta má stát 3k v bermarketru, topky 4k5. Pak je takových jak ty hodně a přicházíš o jakoukoliv výhodu. 6gpu rig za 20k je fér
    PETINY
    PETINY --- ---
    čau, potřbeuju verifikaci - rig 6x1660s, konstrukce, ssd, 850w gold zdroj, 8gb ram, vše záruce 2 roky, cca 190mh/s za 97.000,-, deal or not?
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    HONCKA: včera jsem to zprovoznil, ale vypadá to spíš jako loterie :-))

    XSOFT
    XSOFT --- ---
    HONCKA: Jasny. Zatim info nemam. Posledne, kdyz jsme HDD tezbu zkouseli, tak navod byl na 47 stranek. Opravdu nic snadneho (oproti treba ASICum nebo GPU).
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    XSOFT: Zatím monitoruju situaci, kdyby to bylo vzít někam ty storage a zapojit je, tak to neřešim, ale kdybych tohle dotáhl domů, tak mě žena ukřižuje, tj to musím předělat do formy, která nedělá randál jak startující mig a než se do toho pustím, tak bych rad si sehnal info, jak to případně zoptimalizovat, tj jak velkej musí být poměr těch rychlých disků na plotting a jaký vliv má na výtěžek, atd..
    Měl jsem, ale všechny moje pejsky sežral Vircurex :(
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    HONCKA: .. ale ne zajimavy natolik, aby clovek delal vic, nez psal na nyx ;). V poho. Asi to zas tak zhavy nebude.
    Navic, kdo dneska potrebuje penize. Mame DOGE.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    XSOFT: Nevim vůbec, ale zahlídl jsem o tom nějakej článek a vzhledem k tomu, že se mi ve skladu válí 3 vyřazený enterprise storage dohromady cca 150TB tak mi to přišlo zajímavý
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    HONCKA: Uz to jde? Mrkl bych na graf BitcoinHD a BURSTu, jestli z tehle HDD minci lidi prechazeji.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Těžíte někdo Chia?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    noho, porad tydle dinasauri ach boze :)
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    OTAVA: Primárně na ltc ne? A hledal
    Bych v Polsku
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OTAVA: no to sou mi teda ksefty
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PALEONTOLOG: hele myslim ze ne, chtel jsem na hrani neco co udela par Mh, nechci to na vydelek. Nejsou nejaky ty USB minery nebo nejaka predchozi generace co je za pul darma ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OTAVA: tak mimo realitu to neni, tak kolik ? Das 15?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PALEONTOLOG: hele ja vubec nevim, chtel jsem to na hrani pac jsem si myslel ze ten algo je mrtvy, ale kdyz to tezi DOGE tak bude cena asi mimo realitu :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OTAVA: kolik das za kus? :)
    L3 se zdrojem :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PALEONTOLOG: aha, von se tim tezi doge tak to nesezenu, dik za info.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OTAVA: doge jo? :))
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Nemáte někdo doma Scrypt ASIIc co už nepoužíváte, nebo nemáte tip kde ho sehnat za příčetný cenu?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    můj první blok v sia síti, někde kolem 308030, přispívám do poolu 1/5000 výkonu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam