• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OTAVA: tak mimo realitu to neni, tak kolik ? Das 15?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PALEONTOLOG: hele ja vubec nevim, chtel jsem to na hrani pac jsem si myslel ze ten algo je mrtvy, ale kdyz to tezi DOGE tak bude cena asi mimo realitu :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OTAVA: kolik das za kus? :)
    L3 se zdrojem :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PALEONTOLOG: aha, von se tim tezi doge tak to nesezenu, dik za info.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OTAVA: doge jo? :))
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Nemáte někdo doma Scrypt ASIIc co už nepoužíváte, nebo nemáte tip kde ho sehnat za příčetný cenu?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    můj první blok v sia síti, někde kolem 308030, přispívám do poolu 1/5000 výkonu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    no ten dcr se snad tabulkově nevyplácel nikdy... i když je v marketcapu vejš než sia
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SOONIC: hm to je shit, teda. já si vzal ten obelisk jako suvenýr, já mám dual 1,1THs, takže to bude batch 6-8, mě to připadá jako solidní práce. při rozbalení jsem si radši řečet pokyny, což jako často nedělám, a prý s tím mám jako zachrastit, abych odhalil uvolněný chladiče. no to mě poser kozy, to jsem ještě nežral, číňani nic takovýho neuváděli. ale chrastění se nestalo, tak jsem to zapojil.
    trochu mě překvapilo při nastavení otáček větráků, teplota byla údajně stále do 45C, ale najednou se ta svině vypnula a vrátila do defaultu. tak jsem přestal "ladit" a nechal to s taktováním i otáčkama v základu. když to srovnám s antminery, tak ty jely až na 85C, ale když se začali přehřívat, tak jen přestaly na chvíli hashovat a rozjely se znovu. no on někdo zavřel větrání prostoru, kde to běželo. o svini v čechách jako nezavadíš. ale přežily to stroje i kabely, což jsem zase čuměl.
    běží mi to zatím v pohodě asi 14 dní, teď to o víkendu zkusím trochu nataktovat, tak snad to dá.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    PALEONTOLOG: termíny dodávky, pak faulty boards, placená výmena bez náhrady ztráty taky termíny vprdeli. no ze 2 desek jsem třetí přikupoval a nakonec běží myslím, že jenom jedna. Upadávají jim chladiče, pak se čipy uvaří. a hučí to jak vysavač, minichladiče a provozní tepota pod 40°C.. takový disajn, ale jako že přistáli jsme na měsíci produkt to teda nevypadá. Za kolik se to železo teď prodává ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Vim ze na bfl se cekalo, ja obelisk z fabriky nekupoval, ale zkusuk jsem jim dat love ma grin asic, coz zrusili po pul roce. ted po bullrunu jsem si udelal jednim strojem radost, me to pripada jako kvalitni zelezo.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SOONIC: ocividne samostatna firma, kanadani. Obelisk je boston MA.
    Ja ted v breznu vzal obelisk z druhy ruky a kdyz srovnam firmware s antminerem, tak je pratelstejsi a vic domakanej. Dokonce ma imho lip nastavenou tepelnou ochranu.
    Ono je to stejne na jedno brdo, huci to a zere proud.
    Heled a co tobe posrali, ze ses na ne tak namirenej? :)
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    PALEONTOLOG: ePIC jsou ty samé lamy jak siatech ? jako obelisk měl podobně kvalitný průběh jak BFL a support taky stál zahovno. Chudáci ti, co šli do DCR modelu.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    GULAZ: jop ethash, ale jen basic setting, dual mining
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    pouziva nekdo TeamRedMiner?
    MAJA
    MAJA --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    What it takes to be a world-class ASIC hardware provider | by Jim Seto | ePIC Blockchain Technologies | Medium
    https://medium.com/epic-blockchain-technologies/what-it-takes-to-be-a-world-class-asic-hardware-provider-5fddd346f11f
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    History of Siacoin Mining. With the recent Sia Miners, by ePIC… | by Luxor Tech | Luxor | Medium
    https://medium.com/luxor/history-of-sia-coin-mining-d480d98a18d0
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    jen si tak odložím, včera mě nasral PPLNS, když měl pool smůlu jaxviň a skoro nic mu nepadlo. tak mi elektřina propadla deklem od kanálu někam do hoven. ale dneska už se to zase zvedá, to má člověk za to, že chce podpořit menší pool.
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    DRZEEF: Ukaz prstem, kdo ti ublížil?
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    JUNGLER: 5 procent na charitu z krypto zisku rocne minimum hola nezbytnost, na neutralizaci karmy, ne z karbonu elektriky primo, ale z toho bordelu okolo. (akcie samozrejme taky, kapitalismus, McKenzie amazon to dala kompenzaci spolecnosti z kapitalismu a to neni zadna charita jeste).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam