• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    NIGHTHUNTER: To jsou dropy v čínskym H-poolu. Vždycky se to skokově vrátí a zvýší.
    https://www.chiaexplorer.com/charts/netspace
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    od rana se jim to zase nejak rozpada, zrovna me zacalo zase bavit divat se na ty cca 2x profit hodnoty ;)

    Maintenance mode …
    Mining is operational and working normally, but Rig Manager is currently not available due to maintenance!

    You are getting paid for every share, so there is no need to disconnect the miner. Please come back later.
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    JUNGLER: jo, slusnej ulet, 2080ti ted hlasi vcetne elektriky 267kc/den ;) a fakt to tam je, moc to uz vetsinou nesleduju a vcera jsem opet prevadel na coinmetro...a koukal jsem, ze se nejak urodilo;]
    MAJA
    MAJA --- ---
    zajímalo by mě jestli to je kurzama nebo spíš poptávkou po výkonu
    MAJA
    MAJA --- ---
    JUNGLER: pozitivně zbláznilo ... už od víkendu zhruba
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Taky se vám zbláznil Nicehash? Obvykle mi ta 3090 hodila tak 0,25mBTC/24h a teď už dva dny mám průměr víc jak dvojnásobek :O
    INOX
    INOX --- ---
    KAZMON: hele samsung je poměrně špatný hodně topí a má malou životnost. Já tam mám "Seagate FireCuda 520 SSD 2TB" a zatím dle logu z disku to vypadá, že by těch 3600 TWB měl dát je na něm zapsáno cca 900 TB a hlásí něco kolem 23% opotřebení.
    Pak poměrně dobře na životnost vycházely TRANSCEND 2T a byly i poměrně levný oproti tomu seagate. Nicméně co jsem to viděl naposledy bylo na nich zapsáno pouze něco kolem 100 TB.
    PS: nebrat corsair viper 1 T ten nevydří ani třetinu co u něj bylo garantováno. šel na reklamaci velice rychle.
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    ROMANICAK: obvykle jen procenta zapsaného z garantovaného TBW. Pro ten konkrétní disk to možná ukazuje špatně, protože tam vidím 128TBW (a ne 600) takže by vycházelo, že už zapsal 11,6 TB (a ne 100).
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    NIGHTHUNTER:
    Vidim dobre, ze za cca 10 dni kleslo "zdravi" o cca 10%? Me to teda neprijde uplne OK, ale bylo by potreba vedet co vlastne ten ukazatel znamena.
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    DURDIN: Je to jak píšeš. Plotovat jednou přestaneš, protože zvětšovat kapacitu do nekonečna nejde. Pak už může člověk valit jen pole HDDs na Rasberry Pi a farmařit. To žere nic.
    Bejt součástí poolu a dělit výdělky v poměru. Mě to přijde dobrý.
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    DURDIN: shodou náhod to zmíněné 3,14 EiB bylo dosažené maximum a od té doby velikost sítě začala klesat - díky :-)
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    KAZMON: jestli je to tenhle, tak životnost je opravdu bídná: https://www.banggood.com/OSCOO-M_2-NVMe-SSD-PCI-E-Protocol-Solid-State-Drive-Internal-Hard-Disk-for-Laptop-p-1690675.html?cur_warehouse=CN&ID=515374

    Jinak podle mě potřebuješ něco hned, nějaká objednávka na Ali, která dorazí za pár týdnů ti je k ničemu...

    A jinak níže přikládám jeden obrázek, jak se daří 1TB Samsung Evo Plus, který má 600 TBW, ale za poslední týden zapsal přes 100 TB...

    XSOFT
    XSOFT --- ---
    NIGHTHUNTER: jj, jsou mince, co zjistiji, kolik je na svete prebytecne elektriny, a jine, kolik je prebytecnemi mista na diskach
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    DURDIN: Podle me monero jede, ale to cpu musí bejt nabitý jinak to imo dela par haliru a ty ryzeny co vytočí nějakou stovku stojí Uf okolo sto litru
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    MORPHLER: Jj taky zjišťujeme ze těch dobrejch disku ke hrozne malo... proto se ptám co byste na to doporučovali.
    Sarbent rocket je az nesmysl drahej... teď řešíme crosair MP600 je sice o pulku pomalejší 3gbs ale taky o pulku levnější.. ale narazili jsme, ze nejsou... kamos to muže řešit přímo z taiwanu ale tam
    Zase stoup cena cargo daně... no a s tima vyhlidkama nevím nevím ...
    našel jsem na ali oscoop... by me zajímalo co
    Si o tom
    Myslíte .. cena super rychlost taky... jediný co sem nenasel je TWB a zase si říkám koupit jich víc a holt ke měnit když se seknou .... budu rad za každy doporuceni
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    DURDIN: roste to rychle - to jo - v úterý ještě 2 miliony TB dat, včera v noci 3 miliony TB dat...
    Chia cryptocurrency blockchain explorer
    https://www.chiaexplorer.com/charts/netspace

    Ale i v mých domácích podmínkách se mi na 3 kompech celkem daří držet krok a pomalinku snižovat čas na výhru :-)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    DURDIN: hele jo i ne... viz ten twiter tady: "At this rate of growth it will surpass the combined storage capacity of the planet in under two months." a to samozrejme neni realne moze. (taky mame jine data, ze) ja si rikal, ze jen tak z pleziru to zkusim, koupim jeden vetsi disk, co potrebuju v blizke budoucnosti na zalohy a jestli by se nahodou i zaplatil necim takovym, super a za par mesicu asi exit a pouziju ho na to co chci. ale hezke bylo vydeseni meho ajtaka, kdyz zjistil, ze mi asi nic nekoupi, pac velkoobchody ted nic nemaji. alza jeste mela :)
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    KAZMON: jo je to tak, ale tady se mi zdá, že to narostlo extrémně. Více míně před očima jsem teď viděl jak odhadované místo v sítí se změnilo během několika minut z 3.143 EiB na 3.145 EiB... to je až neuvěřitelné. Více méně je pak jediná možnost pořád jen plotovat a přidávat disky a to se neslučuje s tím, že tahle měna má být nenáročná na výkon. To už rovnou můžu na CPU počítat něco jiného (jde ještě monero? nebo už to je taky pasé?).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam