• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    K4STAN
    K4STAN --- ---
    Zdravim - chtel ybch se tady zeptat na zkusenost / nazor na vytapeni domu pomoci mineru ( nez se tim zacnu nejak serozneji zabyvat a davat do toho svuj cas). Konkretne me napadlo napojit podlahove topeni pres vymenik na nejake stare minery, kde by jejich porizovaci cena ale ani vykon nebyli nijak zavratne... V baraku neni plyn, topi se elektrinou, takze by se jednalo jen o ponizeni nakladu za topeni, respektive o takovy dca.

    Resil uz tady nekdo neco podobneho ? Je to realne ? Prijde Vam to jako blbost kdy s ti mbude vic ostery nez uzitku, nebo by to mohlo fungovat a neni s tim zase tolik drbacky ? Jinak ohledne tezby mam neco nacteno ale jinak nulova zkusenost...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: mam tri funkcni jalapana, takze plzni 6... :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    toe standartní kurz už od 2018
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: hele jestli chceš z toho tvýho ještě něco vystřískat, tak jedině dvě plzně ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: no nene :D
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PALEONTOLOG: dikes. zkusím to za pár stovek, rád bych ASIIC na hraní a pokusy.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    VYHULENY_UFO: jo jupitery group buy na bitcointalku s cizinci taky dobrý časy. bsatoshiv,í kde teď leži
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    VYHULENY_UFO: kamos mel papricky taky taky, jo kolik by staly dneska :D , a ty USB si pamatuju tez ... zlaty casy , zlaty casy, starnem
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XSOFT: ja mel 4jalapena od bfl, ale myslim, ze nas bylo vic a nekteri se jejich mineru nedockali
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    PALEONTOLOG: proto to tak pisu. Ze nevim, jestli mas z druhy ruky puvodni nebo vymeneny vetrak. Nevadi kazdopadne. Davna historie.
    VYHULENY_UFO: ale pamatuje ;) Sorry, pisu to nepresne. Myslel jsem prvni model S-kovy rady. Pak tu jeste nekdo mel nejaky Japalena (of motylu)?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XSOFT: co uz si asi malokdo pamatuje, tak Bitmain zacinal s USB tezitky. Antminer U2

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XSOFT: ja mam s1 s defaultnim vetrakem...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XSOFT: od id krishna, píšu za 2 lahváče
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    PALEONTOLOG: mel jsi to noy, nebo z druhy ruky? Lidi tam nekdy hazeli jiny vetraky, aby to bylo tichy. https://bitcointalk.org/index.php?topic=2106440.0
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XSOFT: to je teda divný, mě to jelo klidně, těžil jsem s tím ještě eMark na sha256
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    PALEONTOLOG: mel jsem jich vic, hned ten prvni model jak vysel s wifinou. ASIC jsem predtim nemel, ale pri prvnim zapnuti to delalo takovy randal, ze jsme to chteli ze strachu i vypnout. Fakt dost nad ramec jakyhokoliv pocitace.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XSOFT: asi máme jinej práh, nebo jsi měl rozbitý ložiska, nevím :-) rozbitý ložiska jsem měl pro změnu na S7, týral jsem s tím 1 měsíc jednoho souseda :)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    PALEONTOLOG: Zkousel jsem , nedala :) startovala jako 10 dronu najednou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam