• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PEPPE_LOPEZ: co te zajima? kdo ho zaridi? kde se to stane nebo kdo urci, kdy presne se to stane?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Nevíte detaily o nějakém "dělení" bitcoinu teď na jaře ?
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    P0CIN: jedine predat asi. ale nikto to nechce kupovat vacsinou
    kamos rozpredava svoje karty uz nejaku dobu a nikto to nechce... musel by si asi ist hodne dole s cenou aby sa niekto ulakomil
    P0CIN
    P0CIN --- ---
    Zdar kamaradovi se od prechodu na eth pos prasi na 2ks rigu, kazdy ma 6ks RX 5700xt karet + zdroje a vsechno.
    Da se to jeste nekde prodat nebo vyuzit na netezebni ucely? Predtim byly v provozu asi pul roku takze ve velmi dobrem stavu.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    BUGER: a dalo by to aspon neco na testnetu? Vis jak, aspon videt, ze to funguje.
    NOBLEKEON
    NOBLEKEON --- ---
    milé, s mými původními ploty jsem dostal zhruba 50 hodin na plot, i když jsem neoptimalizoval nastavení. Pak jsem si uvědomil, že oplocení přímo na NAS není nejlepší nápad, zvláště proto, že můj kamarád měl do té doby nachystaných asi deset plotů a já žádné. basketball stars
    BUGER
    BUGER --- ---
    just for fun https://github.com/BitMaker-hub/NerdMiner_v2
    zkousel sem to (bez lcd) na ESP32C3 a nejak to i fungovalo, samozrejme hashrate v desitkach kHash/s tzn sance na trefeni bloku temer zadna
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    MORPHLER: to je fér. *poke*
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BUGER: jj tak nějak. Mi taky ne. Já karty prodal v ideální čas za pořizovací ceny..
    BUGER
    BUGER --- ---
    MORPHLER: no koukam ze to je level neco jako $0.1 vytezit ale $0.5 - $1 zaplatit za proud... to moc smysl nedava
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BUGER: i tak to spíše dotuje a doufá..
    BUGER
    BUGER --- ---
    MORPHLER: raven muze byt, tron je tusim PoS
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BUGER: tak ptal jsem se. Je to Raven, celou dobu..
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BUGER: no nejsem si jistý, ale bylo to něco co nastavil když ukončila tržba eth a pak teď na jaře když jsme to naposled řešili, říkal že už se mu nechce prenastavovat všechny rigy, os a tak.. takže jestli to přecejen neprepl i ten Tron je možný. Bavíme se tak o 100+ kusech 480 a 580 karet..
    BUGER
    BUGER --- ---
    MORPHLER: tron? to podle me ne
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BUGER: já ne, ale kámoš to kupodivu nechává běžet. Tuším Tron nebo tak nějak se ten shotcoin jmenuje.
    BUGER
    BUGER --- ---
    Tezi jeste dneska realne nekdo neco doma :D ?
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    zdravim , co ted doporucujete na tezbu (coin) v dnesni dobe a co za OS (Hive?) Diky moc za odpovedi

    mame v praci plonkovej rig kterej si klient nevzal a mam to rozbehat
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    VYHULENY_UFO: To není, že jsme to špatně spočítali, ale že jsme na farmu dali nakonec méně E9 a víc jiných, takže jich máme pár volných. Jo, cena sedí :)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Ach tyto ponzi coiny...
    KARMA
    KARMA --- ---
    VYHULENY_UFO: A za těch 20 to trvá fakt dlouho, to je fakt, proto je lepší si koupit dražšího minera a tu stovku máš zpátky za 10 dnů zaručeně, nehledě na vývoj btc..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam