• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIABOLUSPunčochy a podvazkové pásy
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    AETHER: Díky za postřeh! :-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    TAMARIX: samodržky vykouzlí buřtíky i na celkem štíhlých nohou a je třeba trefit délku a velikost... s podvazkovýma ten problém nemám.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    LUCIASHECK: Děkuju moc, asi to bude holt chtít vyzkoušet..
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    TAMARIX: je mozne, ze spravna velikost (vetsi) pomuze, stejne tak sirsi lem, ktery lepe rozlozi tlak, ale je mozne i to, ze je "slozeni" nohy takove, ze se zahryznou i puncochy, ktere ti nejsou uzke.

    Puncochy na podvazky se nezakousnou tolik, ale zejmena u tmavych barev se muze stat, ze vizualne sirokost vrchni casti stehen vynikne (na druhou stranu to bych ja osobne treba nevnimala uplne jako zdurazneni nedokonalosti)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Dámy, poradíte? Jak na punčochy? Samodržící se zarývají do stehen a vytvářejí "buřtíky" - jsou zcela nevhodné nebo byla jen špatně vybraná velikost? Jsou řešením klasické punčochy do podvazkového pásu? Navíc se jedná o takový ten nevzhledný mrkvovitý/kolíkovitý tvar nohou (nahoře silné, dole hubené), nedokážu posoudit, jestli se punčochami tato nedokonalost ještě víc nezdůrazní.. Děkuji moc za všechny postřehy a rady! :-)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    děvčata tak jsem po čase znovu prošla nástěnku a spousta odkazů už nefunguje. Máte nové typy? :)
    )
    AETHER
    AETHER --- ---
    ISHA: Zkusím, díky;)
    ISHA
    ISHA --- ---
    AETHER
    AETHER --- ---
    Dámy, nějaký tip na trochu lesklé punčochy, které se netrhají? Třeba Fiore prakticky vždycky škubnu o nehet nejpozději při druhém nošení, zatímco punčochy od Silky mi vydrží mnohem déle, ale zase jsou hůř dostupné...
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NEMESIS: dávat za výhodu to, že punčocháče nemají švy po stranách je poněkud...podivné
    univerzální velikost mi připadá jako hovadina
    jen černá a dost podivná rádoby tělová
    děkuji, nechci, zavání to jakousi podivnou asijskou produkcí
    NEMESIS
    NEMESIS --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenost s tímhle?
    Nezničitelné punčocháče Super – Vigoshop.cz
    https://vigoshop.cz/v%C3%BDrobek/neznicitelne-puncochace-super/
    LIBERA
    LIBERA --- ---
    Tak snad už přijde jaro a bude to i na tenké punčochy. v nabídce Elite se objevily nové punčochy MELANIE, jsou hladké, s lemem bez vzoru, 15 den a za 79 Kč. ELITE v úvodu píšou, že novinkou reagují na zvýšenou poptávku na podvazkové punčochy. To je velmi dobře. Nemáte je některá?

    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    Objevil jsem při čtení nové slovo:

    "Ach. Je taková jedna věta v Joyceovi. Pokouším se ji vydolovat z legendárních, nedokonale probádaných slují Odyssea: k potěše kumpána Boylana tam v jednom hlubokém dublinském doupěti lupne o kůži podvazek. Jak? Mlaskoteple. To je klíčové slovo. Mlaskoteple mlaskl o její mlaskavé, teplé ženské stehno. Tak nějak. Byl báječný, že to takhle cítil. Tu mlaskoteplou ženskost."

    John Updike, Milenci a manželé, povídka Manželské dvoření
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    NIGHTFURY: děkuju :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    NIGHTFURY: Na Gretastore.pl, jsem zapomněla dodat :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Listopadový nákup teplých punčoch na podvazky a nového pásu na žádost :)

    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    Hola, objednala jsem odtud a dostala nějaký kupón na 15 % slevu, tak kdybyste to někdo chtěly, napište: https://www.hepburnandleigh.co.uk
    ISHA
    ISHA --- ---
    ISHA: ale, koukám, že to asi platí jen při větším množství...
    ISHA
    ISHA --- ---
    Aha, tak to jsem si nevšimla, že mají jen jednu velikost, ale dopravu mají, myslím, zadarmo. Už jsem si tam někdy něco objednávala.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ISHA: umoznuje to objednat jen a pouze 1 kus =/////
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam