• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIABOLUSPunčochy a podvazkové pásy
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    LILITH_: Já si zrovna včera koupila moc fajn body v Bepon na Andělu. Mají tam jednoduchá černá body kolem 800 a sedí fajn, materiál příjemný. https://novy-smichov-en.klepierre.cz/Shops/BEPON
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    LUCIASHECK: Kdyz to bude dobře sedět, tak klidně i dost. Zatím jsem měla stejnej problém s kouskama za 800 I za 3 000
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    MAR_TINA: Moc ne, takovej normální průměr na svoji výšku, konfekčně cca 36
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    LILITH_: kolik jses ochotna investovat?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LILITH_: jsi moc štíhlá?
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    Zkusím to trochu ot tady: Kam chodíte pro body? Mám představu buď obyčejný, hladký, nebo i s kosticema, ale nikde jsem nesehnala takový, co by sedělo. Všechno to je v těle neskutečně krátký, když mi to sedí přes prsa, mám zářez do půl zad, když si stáhnu spodní díl, aby seděl, kostice podprsenky mi vychází někam k posledním žebrům. Měřím 163, co dělám špatně?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    nechtěla byste některá dvoje samodržící punčochy, černé, L, z Primarku, omylem jsem je popadla místo těch na podvazky, přišla jsem na to až doma, samozřejmě nepoužité, dneska koupení, koupené za 3 eura pár, jejich varianta na podvazek je super, vydrží hodně nošení
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ha, jsou to tyhle, mám hnědé a šedé, obchod si vyber dle chuti, ale v čr to asi nebude
    Levante Plain 100 Denier Wool Stockings | SockShop
    https://www.sockshop.co.uk/products/ladies_1_pair_levante_plain_100_dnr_wool_stockings#
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GENEVIEVE: mám dvoje podvazkové vlněné, velmi teplé, ale kpuvané před 10 lety
    značka Levante, zkus pátrat
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    GENEVIEVE: pletené jako z vlny? nebo jak myslíš?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    nevíte kde bych sehnala opravdu pleteny puncochace? potřebuju ke kostymuh a zároveň chci aby byly teplý jinak chcípnu. barevné třeba sedá hnědá černá bílá nebo horcicova.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BETTYBATHORY: Marks Spencer velikost XL (178cm, macata stehna).
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BETTYBATHORY: vyrábějí se i v "queen size" určené jakože pro TV-CD, nebo prostě osoby velké :) Nebo velikost XXL.
    Žel často jsou pro velké jen výškou prej :( A samozřejmě to není časté, spousta punčoch je pouze univerzální velikosti :(
    Co se pořešit nedá, je to, když někdo nesnese ten silikon, což je spousta lidí!:(
    BETTYBATHORY
    BETTYBATHORY --- ---
    Samodržky bohužel jsou pro mě větsinou krátké nebo padají a nebo právě dělají ty buřty a navíc je to nepříjemné
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TAMARIX: jedinej můj tip na samodržky: co nejširší lem:) I vyloženě velký mi udělaj buřtík, když maj úzkej lem:)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TAMARIX: nicmíně i podvazkévé punčochy by měly mít správnou velikost. Moc dlouhé vypadavají, moc krátké se zařezávají. Podvazkové punčochy se nosí do 2/3 stehen.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    AETHER: Díky za postřeh! :-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    TAMARIX: samodržky vykouzlí buřtíky i na celkem štíhlých nohou a je třeba trefit délku a velikost... s podvazkovýma ten problém nemám.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    LUCIASHECK: Děkuju moc, asi to bude holt chtít vyzkoušet..
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    TAMARIX: je mozne, ze spravna velikost (vetsi) pomuze, stejne tak sirsi lem, ktery lepe rozlozi tlak, ale je mozne i to, ze je "slozeni" nohy takove, ze se zahryznou i puncochy, ktere ti nejsou uzke.

    Puncochy na podvazky se nezakousnou tolik, ale zejmena u tmavych barev se muze stat, ze vizualne sirokost vrchni casti stehen vynikne (na druhou stranu to bych ja osobne treba nevnimala uplne jako zdurazneni nedokonalosti)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam