• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIABOLUSPunčochy a podvazkové pásy
    ISCH
    ISCH --- ---
    Mám doma tohle, tam zkouším, jestli ho neudám zde:

    Beth | Riwaa-nerona.com – Korzety, oděvy, doplňky – zákazkové šití na míru.
    http://www.riwaa-nerona.com/odevy/pradlo/beth/

    Nosila jsem ho s pasem cca 100 a bokama 135/140.
    Není nějak moc onošený, praný šetrně...
    Cena dohodou.
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    Ahoj, případně mě smažte, pokud se to nehodí. Ač nerada, rozhodla jsem se poslat do světa podvazkový pás od Riwy, pokud by měl někdo zájem, pošta.
    Černý podvazkový pás šitý na míru pro obvod 62cm - Vinted
    https://www.vinted.cz/...e-spodnimu-pradlu/33204638-cerny-podvazkovy-pas-sity-na-miru-pro-obvod-62cm
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    KEMENTARI: děkuju moc, tak to mam asi smůlu :(
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    DIABOLUS: Podle jejich webu byly všechny podvazkové pásy šité v Krakově na jejich objednávku. Nefungují od konce června 2019, v roce 2020 plánují výprodej toho, co z obchodu zbylo.
    Vic informaci nenachazim ani po kratkem googleni.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    Zjistila jsem že polský obchod Greta nefunguje https://www.gretastore.pl/ nevíte jestli mají stejné zboží i jinde? Neumím tolik polsky a nevím jestli si to nešili sami. Měli skvělý veselý podvazkáče (vzory) a já mám asi smůlu :(.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    KIA: takhle jsem stříhala několik mikrovláknových tlustých punčocháčů, nepouští to oka, ani jsem to nelemovala
    VLněné mám jedny, inzerované jako nadkolenky, už je mám dlouho
    KIA
    KIA --- ---
    Díky moc moc všem za tipy, kouknu na to. :)

    Ještě jsem zkusila takové buranské řešení, ale funguje - koupila jsem úpletové silné punčocháče, střihla pryč vršek a voilá :D
    Nicméně nepare se to, funguje to, zbývá to jen na sicim stroji olemovat
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KIA: mám dvoje vlněné punčochy na podvazky. Už hodně dlouho, ale existuje to.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KIA: ježiš! punčocháče, čtu jak debil. omlouvam se :(
    KIA
    KIA --- ---
    GENEVIEVE: Díky za tip.
    Ale nejsou to spis nadkolenky než punčochy ? Nikde jsem v těchto obchodech punčochy neviděla. Jen punčocháče. Tak spis se ptám než začnu jásat :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KIA: já jsem koupila teplé v tezenis a v h&m a jsem spokojená. teď mám objednaný termoleginy bambusový tak jsem zvědava. ale vse cernym...
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KIA: Silnejsi bavlnene ma timea, ale nevim, v jakych barvach. Hodne barev maji jen u silnejsich silonek
    KIA
    KIA --- ---
    KIA: Plus kdyby byly v různých odstínech, bylo by to skvěle :)
    Díky
    KIA
    KIA --- ---
    Shanim prosím nějaké zimní punčochy. Spíše teplejší. Nenapadá vás prosím, kam kouknout ? Klidně zahraniční e-shop.
    Byla bych raději asi za vlněné a podobný styl než silnější silonky.

    Díky :)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    Tak jsem probrala odkazy na nástěnce a těch fungujích moc nezbylo. Nějaké typy?
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    LUCIASHECK: Ok, tak dekuju
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    FEFERONIE: pokud se chces pohybovat v techto cenovych relacich, tak doporucuju objednat si to, co te zaujme, do Astratexu do Kotvy a vzit ten, kterej sedne nejlepe.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    LUCIASHECK: Líbí se mi sirsi, jako tohle.

    Podvazkový pás Angelia | Astratex.cz
    https://www.astratex.cz/...sAHo2s7uyTxCf85t1KXNos7wZM_2PB-vs_CL4CBdxCN80L2n7im2EMAisb10aAlorEALw_wcB

    Cenove je to taky podle predstavy, jen ho potrebuji na silvestra a chtela bych si ho zkusit.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    FEFERONIE: obavam se, ze to, jak sedne, je celkem nezavisle na tom, jestli ho nositelka planuje obleknout jednou nebo padesatkrat. Do jakeho rozpoctu se chces vejit a jaky styl podvazkoveho pasu hledas? Ozdobny subtilni krajkovy, funkcni pevny, skoro az retro, minimalisticky, ... ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam