• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYRIXOperace pàteře, zkušenosti, rehabiłitace. Výhřezy plotének
    TARGI
    TARGI --- ---
    CORNELA: bolí to hodne, a je to uz stary posledni dobou vic a vic, ale to neresim.
    Tak parada, tak to bude jen nejaky to, jak jsi psala periferní, nebo od kloubu a s tim beztak nikdo nic delat nebude. Jupi nemusim k dr.
    Kuji
    TARGI
    TARGI --- ---
    omlouvam se ze jsou naruby, v mobilu se mi to otocilo a sen zas nahralo spatne
    TARGI
    TARGI --- ---
    TARGI
    TARGI --- ---
    tady prvn?

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CORNELA: A mam se bat?
    TARGI
    TARGI --- ---
    CORNELA: mno, a kdyby od kloubu, neurolog nepomůže? resp, nebo tam nemám chodit, pokud od kloubu ;-)
    TARGI
    TARGI --- ---
    CORNELA: hmhm, no tak zajdu k neurologovi, teda už konečně, snad na mě nebude koukat, jak na simulanta ;-)
    u mě se to nicméně zátěží, resp dlouhým stanim taky zhoršuje, doma je to víceméně snesitelné v praci 16 hod na nohou po cca 4 hod začne brnet fest a přijde mi, ze se ta necitliva plocha snad zvětšuje,doma, nebo při běžné zátěži je to většinou jen trochu.
    TARGI
    TARGI --- ---
    CORNELA: teda to možná blbe vyznělo, proste kus stehna necejtim, např přítel mě pohladi a já to nevim, pokud se nedotkne jinde....
    minule jsem se někde rejpla, krvacela trošičku a nevěděla to, ale to může byt i spatnym prokrvovanim, ne?
    TARGI
    TARGI --- ---
    jsem se to pokusila p?ibli?n? nakreslit, z?tra pisnu p?esn?:-)

    TARGI
    TARGI --- ---
    CORNELA: ježíš, to si nevybavim, teda neco se mi v kebuli vybavuje, ale, spinalne od vrchu?! nevim, nechci kecat a papíry mám doma. já ji mám mrtvou, ale hnusne furt brni, brni celá, a mrtvej je jen kousek... já se furt přemlouvam ze půjdu, ale nechci byt za hypochondra...?!
    TARGI
    TARGI --- ---
    ahoj,
    jsem po úrazu páteře odlomenina L2, kousek se mi odstipl, plus schmorlovy uzle L2 a L3 nevim jak moc, to mi nikdo nevysvětlil.
    Teď, to ze mě to bolí je dnes a denně, nějak, už jsem si zvykla, ale posledni dobou, me brni levé stehno z venku a je necitlivé, ne celé, ne furt, mám jen nějaké blbe prokrvovani, nebo mám jít radši na neuro? A ještě, obcas mě bolí oko a blbe zostřuje, taky levé, byla jsem na ocnim, tam mi řekli, ze je v pořádku, ze to nám asi od zad, muze to tam byt?? Diky
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    POTVORA
    POTVORA --- ---
    KASUMI: neměla jsi nějaké jiné obtíže s paží? Golfovej loket nebo tak něco?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    POTVORA: jen nektere a na obou dlanich zaroven
    malicek a prstenicek
    POTVORA
    POTVORA --- ---
    KASUMI: to může být buď od páteře a nebo karpální tunel. Necítíš všechny prsty, nebo jen některé?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    A hele :)
    Mne se obcas "vyhodi" panev a na to chodim k pani dr. Kyralove v revolucni - ma zlaty rucicky. Parkrat se mnou zakvedla a vse je chvili ok. Ale ted je po operaci kycli a dela to jeji syn. Taky dobrej, ale byla jsem tam jen jednou

    Pak mam neco s plotynkou mezi c4/c5
    Sumelo, piskalo a lupalo mi v usich, tak jsem se az dostala na neuro na olsanskym namesti, pani dr udelala rtg a neco tam je. Ted nemam u sebe zpravu. Chodila jsem na rehabilitace a elektro, pomohlo
    Nicmene ted se mi dost casto deje to, ze kdyz spim na zadech a rano se probudim, necitim prsty na rukou. Dokud se nepohnu, pak tam zacnu mit mravence jemny. Predpokladam, ze je to taky od patere. Mam se bat?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ja tomu taky neveril :-) ale dvakrat me uz opravil, nepotreboval videt zadny snimek a presto vedel co je tam spatne. mozna na tom nic neni, ale bez pristroju to proste dneska umi malokdo.
    ILDI
    ILDI --- ---
    Cornelo: rozhodně ne, reagovala jsem jen na to, co je pravda, co je oficiálně uznaná pravda a že všechno může být jinak
    netvrdím, že ezoterika je pravda, že bůh existuje, že nic kromě fyzického života není, s tím se musí poprat každý sám - já nikomu svoji pravdu nevnucuji, a ani na tomto fóru nebudu řešit, čemu věřím já
    je to každého soukromá věc - jen nemám ráda, když někdo tvrdí, že je jeho pravda TA JEDINÁ MOŽNÁ A VŠECHNO OSTATNÍ JE ŠPATNĚ ;-)
    ILDI
    ILDI --- ---
    Galileovi se také nevěřilo ...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    CORNELA: mozna bude zalezet na tom jak to umis s tou virguli ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam