• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]
    KORAL
    KORAL --- ---
    SUMI: nejde o to, že jsou nutností. Jako o to, že na každou hru potřebuješ jiný. Mě stačí bohatě jeden, nepotřebuju mít 2 - 10. Jako je to ted ... :(

    No to je jedno, brečím na špatném hrobě :) Stejnak do toho asi půjdu, hra se mi líbí podle videí a mohl by to být fajn relax :-)
    SUMI
    SUMI --- ---
    KORAL: Bohužel tomu se nevyhneme, klienty jako steam, origin a uplay budou za chvilku 100% nutností.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Vážně mě točí ta exclusivita pro Origin ... :( Kdyby aspon nemusel být puštěný, aby jsi si ji mohl pustit. Ale určo to bude vyžadovat spuštěnmí originu ....

    Tohle mě docela odrazuje do toho jít. Další balast, kterej mi bude zabírat pamět a procesy.
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    KORAL: vzhledem k source enginu mi to prijde taky dost... na druhou stranu 15 map je celkem hodne a podle obrazku vypadaji dost ruznorode... ale jako ze to ma vic nez takovy vanilla Battlefield 4 mi prijde ulet no :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    HANZEL: to je trochu přestřelené. Dnešní hry si berou kolem 10GB. 48GB na takovouhle hru je dost ... řekl bych, že až přehnaně.
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    Prece jen je to EA...
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    SUMI: To urcite obdrzime, to bych se nebal.
    SUMI
    SUMI --- ---
    HANZEL: :D Tak to abych začal formátovat disk..
    HANZEL: 15 map? :) celkem slušný počet, čekal jsem tak polovinu.. doufám, že hned první měsíc neobdržíme placený dlc s 5 mapama alá MW..:D
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    TitanFall Maps - Imgur
    http://imgur.com/a/wSnx1#0
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    KORAL: jede to krasne i na starsich masinach... prece jen Source uz neni zadny mladik ;)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    KORAL: moje sestava je zhruba tahle CPU: AMD FX-4100, GPU: Radeon HD 6870, RAM: 16GB 1600MHz Kingston, SSD: Corsair Force GT 120GB
    s nastavenim grafiky jsem si moc nehral, ale hral jsem myslim na pomerne vysoke detaily a slapalo to jako vino.. az sem se divil :o)
    DWAY
    DWAY --- ---
    KORAL: I5, ATI HD7770, 1920x1080 vsecko na max fps netusim, ale slapalo to jako hodinky.
    TERZ
    TERZ --- ---
    KORAL: Starej Phenom II X4 965, GTX 560 Ti, 1680x1050 high a držel jsem se kolem 45 fps, hodně to potěšilo.
    SUMI
    SUMI --- ---
    KORAL: Notebook - i5, 6gb ram, nvidia gt330m - rozlišení 1600x900, low detaily, žádný AA a dalo se to, ale pěkně u toho vařil.
    Bohužel jsem neměl šanci to vyzkoušet na stolním PC.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak jsem si to tu početl A zajímamě na jakém HW a Dtailech/rozlišení jste hráli ? A jaké byli FPSka ?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    jinak potvrzuji, ze i ja, ktery jsem mel poslany kod na aktivaci bety uz Titanfall beta pise "expired" a nejde ani spustit... :o(
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    TERZ
    TERZ --- ---
    L4MA: Asi open, ale to že jsou vypnuté servery způsob dostání se do bety dle mého neovlivní.
    L4MA
    L4MA --- ---
    TERZ: nee, pred hodinou sem to dal sosat pres vzdalenku a tesil sem se ze vpoledne zaparim... mel si klic, nebo open?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam