• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    HANZEL: Já jsem celkem počítal s tím, že bude nějaký limit maxima titánů, který nebude nutně korelovat s počtem hráčů na mapě... 12v12 s tím že titánů může být max 12 z toho počtu, to by mi přišlo OK a odpadla by nutnost botů..
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    KOUTLOSH: tak ja musim rict ze ac jsem byl skepticky, tak beta me z toho vyvedla... nedokazu si predstavit ze by na mapach tehle velikosti behalo najednou treba 14 titanu... aby to bylo mozne... museli by ty mapy dost zvetsit... pak by zase bylo nemozne pohybovat se radne po vlastnich a tim se hodne rozhodila rovnovaha gameplaye...
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    TERZ: Ten ghost byl navíc takový skromný.. komorně malý, 6v6 a to samé mi vadí u Titanfall, kde to "oživují" boti, doufal jsem, že by mi to ten BF vynahradilo trochu víc, aspoň 12v12 nebo tak něco..
    TERZ
    TERZ --- ---
    KOUTLOSH: No právě, že to moc příjemné nebylo :-D. K singlu jsem se nedostal, free byl jen MP, kterej je mě moc nezaujal. BO2 mě bavilo mnohonásobně víc.

    Ghosts mi nevoní, BF4 téměř nefunguje, Thiefa zvládnu příští týden... co bych bez toho Titanfallu dělal :-).
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    TERZ: Příjemných? :D No ale ta hra mě moc nepřesvědčila, i když to mělo něco do sebe tak... ... ... na konci bída.
    TERZ
    TERZ --- ---
    48gb wtf? :D Já si říkal, že těch 12 na betu bylo až až... Obecně vzato si říkám, proč jsou ty hry tak velké, když nedosahují takových výsledků... Jel jsem teď free weekend COD Ghosts a mělo příjemných 30Gb...
    KORAL
    KORAL --- ---
    SUMI: nejde o to, že jsou nutností. Jako o to, že na každou hru potřebuješ jiný. Mě stačí bohatě jeden, nepotřebuju mít 2 - 10. Jako je to ted ... :(

    No to je jedno, brečím na špatném hrobě :) Stejnak do toho asi půjdu, hra se mi líbí podle videí a mohl by to být fajn relax :-)
    SUMI
    SUMI --- ---
    KORAL: Bohužel tomu se nevyhneme, klienty jako steam, origin a uplay budou za chvilku 100% nutností.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Vážně mě točí ta exclusivita pro Origin ... :( Kdyby aspon nemusel být puštěný, aby jsi si ji mohl pustit. Ale určo to bude vyžadovat spuštěnmí originu ....

    Tohle mě docela odrazuje do toho jít. Další balast, kterej mi bude zabírat pamět a procesy.
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    KORAL: vzhledem k source enginu mi to prijde taky dost... na druhou stranu 15 map je celkem hodne a podle obrazku vypadaji dost ruznorode... ale jako ze to ma vic nez takovy vanilla Battlefield 4 mi prijde ulet no :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    HANZEL: to je trochu přestřelené. Dnešní hry si berou kolem 10GB. 48GB na takovouhle hru je dost ... řekl bych, že až přehnaně.
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    Prece jen je to EA...
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    SUMI: To urcite obdrzime, to bych se nebal.
    SUMI
    SUMI --- ---
    HANZEL: :D Tak to abych začal formátovat disk..
    HANZEL: 15 map? :) celkem slušný počet, čekal jsem tak polovinu.. doufám, že hned první měsíc neobdržíme placený dlc s 5 mapama alá MW..:D
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    TitanFall Maps - Imgur
    http://imgur.com/a/wSnx1#0
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    KORAL: jede to krasne i na starsich masinach... prece jen Source uz neni zadny mladik ;)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    KORAL: moje sestava je zhruba tahle CPU: AMD FX-4100, GPU: Radeon HD 6870, RAM: 16GB 1600MHz Kingston, SSD: Corsair Force GT 120GB
    s nastavenim grafiky jsem si moc nehral, ale hral jsem myslim na pomerne vysoke detaily a slapalo to jako vino.. az sem se divil :o)
    DWAY
    DWAY --- ---
    KORAL: I5, ATI HD7770, 1920x1080 vsecko na max fps netusim, ale slapalo to jako hodinky.
    TERZ
    TERZ --- ---
    KORAL: Starej Phenom II X4 965, GTX 560 Ti, 1680x1050 high a držel jsem se kolem 45 fps, hodně to potěšilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam