• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    TERZ: Ano, je to mexický Origin, ale ještě než jsem to udělal, tak jsem našel si našel zkušenosti lidí, kteří to rovněž udělali a desítky lidí bez problémů. Jinak samozřejmě je to risk, ale to je taky v případě koupení na těch šedých stránkách, odkud si myslíte, že oni mají ty klíče?
    TERZ
    TERZ --- ---
    ROTTWEILER: Well celá tahle show smrdí mexickým originem a ne nejsi jediný kdo na tohle přišel ale rád bych slyšel zkušenosti z refundu, hned jak budeš vracet napiš pls. Protože jestli si dobře vzpomínám, nejden ťunťa na redditu za tohle (nákup na Mexickém originu mimo území Mexika) dostal ban na celý acc.

    Sice to nemá zrovna s tímhle nic společného ale ruský steam klíč na svém EU acc můžeš také aktivovat, ale je to slušný risk. Tohle bude podobné.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    XANDERCZ: Za co?
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    ROTTWEILER: Abys pak nebyl prekvapenej, ze msito refundu dostanes ban
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SHASHA_KRASTY: Nevím proč tam jsou USD, ale na PayPalu jsou normálně EUR a příjemce platby byl EUoriginPaypal@ea.com
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ROTTWEILER: o tom refundu budou jeste rozhodovat ... a pokud si to koupil za dolary a nejsi american, tak chchi videt, jak se jim to bude libit ... no nic, good luck
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SHASHA_KRASTY: Kdybys chtěl ještě důkaz http://cl.ly/image/120Q3n0S1C0L Je tam vidět i cena i ten odkaz, kde jde dát refund a je to dle politky https://www.origin.com/en-ie/great-game-guarantee
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SHASHA_KRASTY: Kliknu ta tlačítko Request Refund, které mám na Originu v Order History?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ROTTWEILER: tak to me zajima jak budes zadat o refund...
    kazdopadne vic ufnukanyho trotla sem dlouho nevidel...
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SHASHA_KRASTY: Dal jsem za to 800 Kč a kupoval jsem to na Originu a jak jsem to udělal na to zkus přijít sám. ;-)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ROTTWEILER: super reseni ... takze za to das zhruba dvojnasobek, nez za co se to da sehnat
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Už jsem našel způsob jak to vyzkoušet. https://www.origin.com/en-ie/great-game-guarantee
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    ROTTWEILER: ja to mel ze zacatku podobne :) taky jsem si to chtel zkusit nez si to koupim. Ale nakonec prevladl nazor: Chci si kurva zahra dobrou novou strilecku !! a bylo :D
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    ROTTWEILER: Ano presne proto, a za to jakym zpusobem jsi to psal (ten ton hlasu ktery jsem si prestavil)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    GREGOR_PRIDE: Jen kvůli tomu, že nechci vyhodit 8 stovek za něco, co nevím jestli mě bude bavit?
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    ROTTWEILER: jezis, dej si facku ufnukanku
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    DWAY: Ts, Smart Pistol používat proti Pilotům je umění (= nerozum)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    WRATA: To by fungovalo za případu, že nejsou jiné hry, které chci zkusit. :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    ROTTWEILER: Tak proste 2x nepudes do hospody no. Navic Titanfall neni MMO a ten trial do wowu taky prisel az po nejaky dobe.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SHASHA_KRASTY: U online hry většinou jsou trialy, které mi dovolují zkusit hru aspoň na pár dní s omezenými podmínkami. např. takto to má WoW a jiné MMO. Tento problém je vyřešený.

    Problém je, že úplně Titanfall mě nenadchl dle videí, ale chtěl bych osobní zkušenost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam