• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    Tipy, triky a vše ostatní ohledně RC Quadrokoptér, létajících RC modelů osazených čtyřmi motory. Rady při nákupu zařízení a příslušenství. Quadrokoptéry s kamerou - vlastní ukázkové fotky a videa.
    rozbalit záhlaví
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    BENISH: to je častej omyl - bezlicenční (na základě všeobecného oprávnění) neznamená neregulovaný, pokuty jsou brutální i když vůbec nejde o RF rušení, navíc to ještě může spadat pod § 230 TZ (pár měsíců vězení)
    BENISH
    BENISH --- ---
    THERIDANE: podle vseho je to jen rusicka wifi (nelicencovany pasmo), takze pokud to dodrzi povoleny vysilaci vykony pro dany pasmo, pochybuju, ze by se to dalo povazovat za zakon porusujici
    BENISH
    BENISH --- ---
    Malou Tech Interceptor drone designed to stop terrorists flying gadgets into nuclear power stations | Daily Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/...mb-laden-gadgets-nuclear-power-stations-following-spate-sightings.html
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    WERT: to smrdí těžce protizákonně
    WERT
    WERT --- ---
    This device is like an anti-drone forcefield for your home
    http://www.dailydot.com/technology/cyborg-unplug/
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Pomoc, prosím, nemůže někdo DNES půjčit baterku do Coptra? tříčlánek 3S (Konektor XT60)
    Né naší chybou nám nebyla doručena a nutně ji potřebuji. Fňuk... Dííííík. Poslední zoufalý pokus.... Případně nejhůř zítra ráno ještě do 9h... někde v Praze. Díííík.
    Vrátila bych v pondělí.
    WERT
    WERT --- ---
    BENISH
    BENISH --- ---
    U citlivých objektů se v posledních měsících objevily speciální mobilní radary pro detekci malých létajících strojů. Na některých mají četníci lovecké brokovnice, které se považují za zatím nejvhodnější zbraň proti malým bezpilotním letounům. Žádný podobný stroj se ale zatím nepodařilo včas odhalit a sestřelit.

    Nad Paříží v noci poletovaly neznámé bezpilotní letouny - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...le-bezpilotni-letouny-p4p-/zahranicni.aspx?c=A150224_094832_zahranicni_jpl
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    GARDENROUTE: Pěkný :)
    GARDENROUTE
    GARDENROUTE --- ---
    MLICKO:
    Třeba takto obdobně jsem dělal remaster svého "Flying over Koh Rang and Koh Chang Islands (Thailand)", kde jsem právě mj. musel doodstranit nahoře nevhodně zviditelněné vrtule (resp. jejich stíny, i přesto že mám sluneční clonu na GP, a stíny normálně vidět už nejsou) po aplikaci některých postprocesových úprav. Vyřešil to mj. právě formát Cinemascope :-)
    Flying over Koh Rang and Koh Chang Islands (Thailand) v2 - remaster
    http://www.youtube.com/watch?v=ABu9ikfd8ec
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Tak jsem odpojil tu horni jednotku a zapojil tu spodni a vypada to dobre. Jedna osa je teda mimo a mam ted 2 osej.. uz jsem zkusil i neco natocit a je to v pohode koukatelny.

    WERT
    WERT --- ---
    PIPLA: Teda kammera myslel jsem original dron gopro.
    (Oni ho taky planujou)

    Spatne jsem to napsal:)
    To ze na neco co vyrabi jedna firma das neco co vyrabi jina firma nezarucuje to ze se s tim pocita, ze...

    Jak jiz tady lidi psali jedna se o zmenu ohniskovy vzdalenosti ne o zmenu kvality, tak s tim poletis holt vejs no:)
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Ja tocim prevazne v 2.7k wide. V after effects si uz clovek s videem v pohode pohraje (nejvic teda odstranuju jen rybi oko a vysledek vypada paradne.. plus posunu obraz trochu vys abych se zbavil viditelnejch vrtuli ale to lze i pridanim cernych pruhu) a s zadnym viditelnym podvozkem problem taky nemam. Osobne bych treba vubec nesel do Visiona. Podle me zatim nic lepsiho nez gopro neni.... ale ted spis resim ten podelanej gimbal.
    GARDENROUTE
    GARDENROUTE --- ---
    PIPLA: Eéé ? Tomu nerozumím, Medium režim pro GP je nejlepší režim pro létání, co je na tom za omezování? Wide režim u GP je příliš široký režim určený spíše pro outdoorové aktivity, pro létání Wide není vůbec vhodný, už pro velké zkreslení vzdálenosti v FPV přenosu a rovněž velké zkreslení obrazu.
    To že je znáš myslím neznamená, že je umíš správně použít, což dokazuje Tvoje "kolize". Ale nic ve zlém, pro každého to je jednou poprvé :-) Jak jsem Ti již psal, doporučuji se podívat někam, kde se o tom dlouho, dlouho diskutuje, třebas se něco nového dozvíš.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    WERT:? samozřejmě mluvím o originál Gopro. tak dík za vysvětlení, v čem jsem hodně mimo.
    WERT
    WERT --- ---
    PIPLA: kdyby to byla original kamera GoPro tak by se o tom dalo i polemizovat, nicmene si myslim ze jses hodne mimo:)))
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    GARDENROUTE: a není to trochu smutný, že si člověk koupi za desítky tisíc věc a musí se omezovat v nastavení kamery? narrow a médium režim samozřejmě znám.
    GARDENROUTE
    GARDENROUTE --- ---
    PIPLA: S Phantomem lítám 2 roky, a něco s nimi již natočil (viz mé předchozí příspěvky), a žádné problémy "s nožičkama" nemám. Je pravdou, ze mam zcela jiny podvozek (skládací z karbonu), ale se správným nastavením GP kamery (tzn. režim Medium) tam nohy byt vidět nemohou ani u setoveho podvozku.
    Asi by jsi mel navštívit nějaké fórum (např.. RCM), kde se toho o Phantomech a zkušenostmi s nimi můžeš dost dozvědět, než začneš zase dělat takové ukvapené závěry...
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    WERT: Jojo uz jsem koukal co tam flaknout.. ale jsem fakt docela nasranej.. tu jednu osu jsem zkusil i zakurtovat ze se ani nehne ale stejne se porad snazi vyrovnavat tudiz mi to prenasi vibrace do vyslednyho obrazu.. takze zejtra z toho zkusim vyrvat ten stribrnej cylindr a ten motor normalne zrusim ze prestriham vsechny civky... fakt uz nevim :D
    WERT
    WERT --- ---
    MLICKO: v nejhorsim tam muzes prdnout tohle:)

    FPV 2 Axis Brushless Gimbal With Controller For DJI Phantom GoPro 3 - US$51.80
    http://www.banggood.com/...is-Brushless-Gimbal-With-Controller-For-DJI-Phantom-GoPro-3-p-908068.html
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Myslím že to pujde jen se za boha nedokazu pripojit k tomuhle gimbal asistantovi

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam