• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    SELECTOR_IX: mozne to je pokud si zazadas o letecke prace a k tomu budes mit vsechny nalezite dolumenty
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    no, a co technická ostraha? třeba to maj nějak hlídaný elektronicky, co já vím... tak myslíš, že to mam prostě prubnout? :)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    jenže mě jde o tu fotku, ne o to jesli uvidim drona :)
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    SELECTOR_IX: v cr by mela byt max vyska 300m. Na druhou stranu, dron je prakticky neviditelny ve 200+ ;)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    láká mě udělat fotku z 500 metrů směrem kolmo na zem a bejt přímo nad vysílačem... jde něco takovýho vůbec legislativně zařídit?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    já si před chvilkou zalítal... dojem není špatnej, ale je to trochu jiný než phantom. fotka jen z mobilu, počítám že na kartě bude lepší kvalita...

    MRAKY
    MRAKY --- ---
    krivoklat, 50-100m, 8pm vecer, slunce v zadech, 4k, bez uprav - krom orezani
    https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=fbc55WipiDk

    blizky vychod 500m, 5am, bez filtru:
    5am, asi 4.5 2017, neupravene, bez filtru, 500m,
    http://www.youtube.com/watch?v=Jsv93b1QWeo


    //bude trosku trvat nez youtube zpracuje 4k( asi +10 min)
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    SELECTOR_IX: neco tu hodim s mavicem. moment.

    MRAKY:
    VFR příručka - Česká republika
    http://lis.rlp.cz/vfrmanual/actual/gen_1_cz.html
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    někde sem četl názor, že mavic má slabší kameru než phantom... proč tu vlastně nejsou fotky? nejsou lidi? (drony?)
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    jeste jeden dotaz - Existuje nejaky udrzovany seznam nerizenych letist v CR?

    //poslal jsem to i na ulc, ale zatim bez odpovedi. Jsem krapet nedockavy, tak to davam i sem..
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    EDASX: na fb je nejaka skupina, rc bazar nebo tak nejak, a nebo rcmania
    EDASX
    EDASX --- ---
    Zdar, mam doma Bebop drone 2 + Skycontroller - ma naletano min nez hodinu. Nechce to nekdo nebo poradte, kde to prodat? Diky
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Nevitejak se da propojit mavic s ipadem mini? Ten puvodni kabel je moc kratkej a pres normalni kabel co pichnu do ovladace do usb to jede ale je to nejak offline
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    WALT_DISNEY: muzes mi prosim poslat konkretnejsi informace na tomas@hustleproduction.cz? potrebuju vedet, kde presne to bude, co to je za akci, pripadne prostor, kde se to bude konat atd. S festivalama a lidma na nich to je trochu slozitejsi :)

    diky.
    WALT_DISNEY
    WALT_DISNEY --- ---
    Ahoj všem, nevím jestli jsem tady správně, ale asi jo. Sháním někoho s dronem, kdo by nám natočil pár záběrů z výšky na našem benefičním festivalu. Něco málo peněz máme ale žádná hitparáda. Stačí nam hrubý materiál, žádný střih, postprodukci apod. Díky dan
    jo akce je 13.5.2017 v Praze.
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    budem dnes od 17h u betonarky, dorazte kdo mate chut. mapa viz muj min prispevek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam