• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    Tipy, triky a vše ostatní ohledně RC Quadrokoptér, létajících RC modelů osazených čtyřmi motory. Rady při nákupu zařízení a příslušenství. Quadrokoptéry s kamerou - vlastní ukázkové fotky a videa.
    rozbalit záhlaví
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    B30: dolni mokropsy? :)
    B30
    B30 --- ---
    jeden testík...kvůli velikosti odkazem: http://i.imgur.com/NN8lQQb.jpg

    poznáte kde to je? :)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    jak dlouho ti vydržela ta gumová šprcka než jsi ji ztratil? já to zjistil teď. vím, že když sem to soukal do batohu, určitě tam byla...
    RADAK
    RADAK --- ---
    Hehe. Koukam ze tu kazdy cte poctive manualy jak ja. Heh. Jinak jsem mel P3P a ted mam mavic a kvalita fotek je identicka. Mavic ma jen delsi ohnisko.
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    6746: V dji go 4 app musis mit povoleny v Main Controller Setting/Multiple Flight Modes
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    Taky mám pocit že je tam nějakej permanentní beginner mód...
    6746
    6746 --- ---
    ONDRASEEEK: Vam se nekomu podarilo rozchodit na Mavicovi rezim sport? V tom rezimu mi to ukaze jenom hlasku ze to musim povolit v ovladaci, ale tam o tom neni ani carka...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ONDRASEEEK: to dává smysl :)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    ONDRASEEEK: nebo jinak, pokud je pozadavkem vysledne dobre video, letas bez toho... kdyz mas zapnute "sport" a letas aby sis zaletal a o video ti nejde tak je lepsi s tim...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    SELECTOR_IX: no muzes letat i snim, ale pak je tam ten odlesk... jinak v manualu stoji presne:

    "Protects gimbal and camera from collision, dust and water during transportation and in flight."

    ale ve vetsine pripadu letam alespon ja bez toho...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ONDRASEEEK: v tom případě... proč je průhlednej a proč je potom ještě chráněnej sundavací gumou? myslím že se počítá s tím, že lze použít i s, i bez...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    MRAKY: ano ma se sundavat, leta se bez nej...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    zkusím natočit něco reprezentativního... pak to někam nacpu...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    jo, zkusil jsem... je to bez toho odlesku, ale prvních 14 dní budu radši lítat s tím (alza ;)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    nikdy jsem video neuploadoval, nevím nevím... youtube?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    z kterýho? z obou?

    no, lítal jsem s krytem. gumu, co je na něm jako ochrana aby se nepoškrábal jsem samo sundal :)

    a mavic je mezi ptactvem oblíbenej, pokaždý kolem něj něco krouží :)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    nevím... mám pocit že mavic má sice skvělý parametry, ale jen na papíře. ten Phantom je nejslabší model, předpokládám že ten čtyřkovej bude kousek jinde... nemá tu někdo pro srovnání?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    a ta šmouha od tý krytky kamery (odraz vrtule imho) je taky fajn :(

    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    Phantom 3:


    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    tak pro srovnání...

    Mavic:


    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MRAKY: pochopil jsem, ze to bylo tvoje video ;) jen jsem zapomnel prolinknout tebe. Jop videl jsem ze snaha byla. Jako uplna tragedie to neni a konkretne tohle by asi ani nikdo nehlasil... Jsou prave mnohem horsi kousky :)
    Napsal jsem to spis jen tak pro zajimavost.

    Tak to je gut. UCL nekdy reaguje celkem rychle. Nekdy trochu pozdeji. Zalezi, kolik maji prace :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam