• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Tohle si zabery z dronu primo rika...

    Son Doong Cave
    https://vimeo.com/242163982
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    JAVOR: Já bych se s nima spíš bál vrátit do baráku ;)
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    NIGHTHUNTER: baterie v horsim stavu.? no podle fotky to vypada ze jsou nafoukle jako krava, s tim by h se bal do vzduchu..
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    DEEJAYY: Většina je soukromých, tak kdyžtak do pošty, ale tohle snad můžu - je to bez úprav, jen sestříhané z pár letů, ale komprese YouTube to docela kazí... původních 7 GB dat vypadá mnohem líp ;-)
    Oslava svatby Lucky a Jirky
    http://www.youtube.com/watch?v=GsrewGnRT4M
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    NIGHTHUNTER: máš nějaká videa pořízená touto sestavou?
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    Dovolím si malé OT, ale končím s Phantomem a prodám všechno k němu... Doba pokročila a na případný nový začátek (asi s Mavicem) už nic nevyužiju :-(
    [ OFFERINGNABÍZÍM: DJI Phantom F300 včetně bohatého příslušenství (i GoPro Hero 3+) / Praha 5 / 7000 CZK ]

    Případně můžu prodat zvlášť kamerku GoPro Hero 3+ nebo nabíječku imaxRC X100:
    imaxRC X100 AC / DC Intelligent Touch Screen Balance Charger -$97.05 Online Shopping| GearBest.com
    https://www.gearbest.com/charger/pp_608879.html
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    lita tu nekdo s NAZOU V2, potreboval bych par rad.:)
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    heh, asi s tim seknu.:/ chtel jsem uschopnit F450 s BF/Inav, vsechno jsem spajel a smontoval na uplne novej omnibus F4, pak ze ho jeste flashnu na nejnovější Inav, zmacknu boot cudlik no a deska v řiti.. zda se mi ze je ta 450 zakleta, to uz je treti deska co jsem na ni odpalil..
    HULIK
    HULIK --- ---
    MRAKY: O zákonech a bezpečnosti se nebudeme bavit, ale jinak úžasný skill :-)
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DJI - Inspire 2 - Cinematic Possibilities Episode 1: Snow Chase
    http://www.youtube.com/watch?v=T7fdEJreSrg
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DAN_F: tohle je z P4P. nevim jestli ten rozsah je jinej, ale tipl bych si, ze malinko bude. Kazdopadne to je jedna fotka upravena v lightroomu... zadny hdr ani bracketing nic...
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MERTLAS: Ten dynamický rozsah je nějaký podezřele vysoký, tohle se nám z P4 nikdy jednoduše vytáhnout nepodařilo :D Je to HDR režim, nebo nějaká složenina?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DAN_F: no prave :D tu si sem ani neodvazuju dat :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MERTLAS: Ale tak, v téhle zmenšenině to vypadá obstojně náhodou. Horší bude plné rozlišení :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Taknjsem tenhle tyden zkousel p4p v low light podminkach.... a jako uplne spokojenej nejsem. Ale asi jic lepsiho v tyhle kategorii proste neni. A nebo jsem moc narocnej... :)

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    A abychom to tu prolozili zas nejakym obrazkem, tak sem dam jeden, kterej uz dneska tak jednoduse udelat nejde...



    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Dotaz do plena... cas od casu jezdim litat jen tak pro sebe pro zabery... na mista, ktera nasledne lze pripadne pouzit i komercne. To znamena nejaka mista, ktera nepodlehaji ruznym povolenim a podobne. Pripadne pokud by nekdo mel misto, na ktery je potreba nejaky povoleni, ale stoji za to natocit, tak jsem pripadne ochoten povoleni ziskat. Mel by nekdo chut se na takovyhle vylety pridat?
    Je to teda dost nepravidelny a zavisi to samozrejme na pocasi a dalsich vlivech... Pripadne jestli nekdo ma i nejaky napady, kam vyrazit, tak samozrejme budu rad :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DAN_F: jop presne tak... :) bohuzel jako ve spouste oblasti, tak i v teto, moc koordinace nad zakony mezi jednotlivymi urady jaksi nefunguje a proto se to zdvojuje...

    Nicmene konkretne u ty Palavy by si UCL imho obhajilo i ten prelet. dokonce mam pocit, ze se konkretne tohle uz nekde resilo. ale kdybys do me zabodl vrtuli, tak si ted nevzpomenu k jakemu zaveru se nakonec doslo... (poznamka - musim neco zacit delat s tou pameti! :D )
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MERTLAS: Vypadá to, že v tom začíná být trochu bordel :) Ta novela na kterou jsem narážel, se týkala z č. 114/1992 sb. o ochraně přírody a krajiny, a zakazuje létání na území NP (České Švýcarsko, Krkonoše, Podyjí, Šumava). Každopádně, jak správně podotýkáš, CHKO jsou obsažené v z. č. 49/1997 Sb., o civilním letectví, takže ta část novely omezující létání v NP je v podstatě částečně duplicitní. Správy některých CHKO si na to už vytváří nějaké systematické postupy (koukám že správa CHKO Pálava vyžaduje u rekreačního létání povolení na vzlet a přistání, ale není potřeba na přelet).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam