• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    SELECTOR_IX: Díky :)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    VEXCZ: jasně, mobilem se připojíš na WiFi vysílačky
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    Má tady někdo DJI phantom 3 standard? Potřeboval bych vědet jestli jde normálně s mobilem propojit přes apku jako u dji phantom 4 (možná debilní otázka ale chci si být jist ať nekoupím špatně phantom 1.1.1. Už mi nestačí) Děkuji ;)
    ESY
    ESY --- ---
    AVALON_CZ: tezko rict:) zkus to preflesovat na cisto. nastavit. rekalibrovat. zkontrolovat to v betaflightu. tezko rict. Ja bych normalne ty motory koupil v rotorame, ale bohuzel dneska uz meli volno :D
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    AVALON_CZ: gyro je ok ? rekalibrace nepomuze ?
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    ESY: Já mám TinyWhoop, ale nějak přestal lítat, jako by nebyl vyváženej. Všechny motory ok, vrtule taky, rám ok. Nějaký nápady? Jinak bych motor přenechal...
    ESY
    ESY --- ---
    Nema nekdo nejaky volny motory k tiny woopu? svatky predemnou a jeden motor umrel :/
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SELECTOR_IX: Vidis a ja myslel, ze mavic a phantom maji stejnou kameru
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    FRACTAL: už sem to vrátil, pač phantom standard má mnohem lepší kameru...
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SELECTOR_IX: Dynamic homepoint ti nefacha?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Blbecci, kdo serm dal odkaz na tu rotoroamu? uz mam doma tiny whoop a premyslim o poradny vysilacce :( nemam vas rad :)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SELECTOR_IX: Jisteze. A neverim tomu - beru to jako bonus na predvafeni se a radsi dolitnu sam :)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    NOMM: To vim, jenze jsem zhejcanej volnosti v aftrech. Ty vysledny dve minuty v tom naflakam. :)
    NOMM
    NOMM --- ---
    FRACTAL: After Effects nejsou na strih ale na postprodukci ;)
    Pokud bys chtel strihat v produktu od Adobe, pouzij Premieru, to je strizna!
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    heh, "kdyz se neco podela vrati se" ne, když se neco podela tak v lepsim pripade koukas jak leti pryc, v tom horším ji ani nevidis :D
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    FRACTAL: mě se mavic vracel na místo startu, což bylo na prd, protože jsme ušli půl km (já za ním) :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    FRACTAL: jedna dobre minena rada myslena uprimne... never tomu. Nikdy tomu never! :) A ikdyz je to tak mrnavy, tak s tim rozhodne litej tak, abys dodrzel Doplnek X :)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    VEXCZ: No snad jo. Hlidam si navratovou vejsku a homepoint mam na sebe :)
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    FRACTAL: Jestli ho mas dobre nastavny tak jo :)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Me uklidnuje, ze kdyz se cokoli podela, tak se proste vrati sam domu. Tedy...chci tomu verit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam