• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    Tipy, triky a vše ostatní ohledně RC Quadrokoptér, létajících RC modelů osazených čtyřmi motory. Rady při nákupu zařízení a příslušenství. Quadrokoptéry s kamerou - vlastní ukázkové fotky a videa.
    rozbalit záhlaví
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    FRACTAL: Co to je ? Nejaka upravena verze litchi ?
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SPECZ: Bylo mi doporuceno, ze pry mame zkusit toto.

    https://drive.google.com/file/d/1jxMUb0DZEQUmK1Ss4EuKvURzovXmUUt2
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    VEXCZ: a ja bych uz to pomalu potreboval naopak :D
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    No ja ted prechazim z klidneho DJI phantoma na zavodni quadrokopterku
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    MERTLAS: adrenalin bylo litat s copterama co pohanela multiwii a jim podobny desky:) tohle uz je o hodne jednodušší záležitost. uz jsem toho postavil a rozmlatil dost, takze o adrenalinu uz neni moc rec.:)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    MERTLAS: Tak je otazka jestli vypnutim v sw ztrati kalibraci nebo ne. Ja bych nepptreboval ho vyslovene vypnout, stacilo by mi vynutit start i pres momentalni ruseni. Ale je to spis jen teoreticka zalezitost, neni to nic co bych nutne potreboval k zivotu.
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    MERTLAS: Souhlasim, je to ciste z hecu, nebude tam dlouho.
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SPECZ: Zkoumam to. Zatim je to brutalne rychly ve vsech smerech
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JAVOR: jo tak jsem to myslel, ale malo konkretizoval :) Je mi jasny, ze s tim litas, protoze sis to predpokladam stavel sam a svym zpusobem to je porad velkej adrenalin to posalt do vzduchu, co? :)
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    MERTLAS: stroj je to super, jen ta naza stoji za prdlacku :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JAVOR: tak to uz chapu :D to je certovskej stroj :)
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    MERTLAS: s500, s Nazou v2
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JAVOR: co mas za stroj?
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    vy teda resite kraviny, imho vypinat kompas je featura uplne k hovnu..:) me zas kompas nejak nejde nakalibrovat, vzdy to vyhodi na konci kalibrace chybu.. ale v atti to lítá.:)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SPECZ: ja teda do toho uplne nechi zabrusovat jo... ale ve chvili, kdy vyrusite kompas, tak zustane zblbnutej do doby, nez se znovu nakalibruje ne? Tedy vyrusi-li se na kapote auta, ty s tim poletis a budes chtit z jakehokoliv duvodu RTH, tak bude masina zblbla a poleti uplne nekam jinam...
    Chapu, ze v tvym konkretnim pripade strechy bys asi nemusel pro stafle... ale... jakou jinou vyhodu to jinak ma? V pripade startu z auta imho opravdu ne... To radsi fakt vystartuju z ruky, coz je pohodlnejsi, a rozhodne pro nasledny let bezpecnejsi... (pokud si neposekas ruku :D)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    FRACTAL: Hele, a jak to tam je reseny ? Muzes ho vypnout nejak z apky ( je li k tomu nejaka upravena ) ? Protoze mit moznost to na chvili vypnout by se obcas mohla hodit - presne by to resilo situaci ktera u me nastala+by to resilo moznost startu z auta - odelam kalibraci kompasu nekde bokem, hodim to na strechu, vypnu kompas, odletim kousek od auta, nahodim a uz letim s nim ...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    FRACTAL: ono je uz i o drzku mit hacknuty firmware...
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SPECZ: Chapu. Ja jsem vcera flashnul sparka hacklym firmwarem a je tam moznost deaktivovat kompas. Ale prijde mi to vo drzku s tim litat.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    FRACTAL: Ja radsi hejbu packama nez patlat po displayi, prijde mi to tak nejak prirozenejsi - ale to asi bude tim ze jsem pred tim lital s cinskejma sracema v cene do litru, bez kamery atd ..
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    FRACTAL: K sobe dolu, od sebe dolu, obe varianty csm jak popisujou v manualu, a motory nic. Po sehnani stafli a poodneseni jinam bez kecu naskocily, na strese bunky pokazdy akorat varovna hlaska o rozhasenym kompasu, a ze at udelam kalibraci ...
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SELECTOR_IX: Normalne pres takeoff na displeji. Packama to delam jen vyjimecne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam