• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    Tipy, triky a vše ostatní ohledně RC Quadrokoptér, létajících RC modelů osazených čtyřmi motory. Rady při nákupu zařízení a příslušenství. Quadrokoptéry s kamerou - vlastní ukázkové fotky a videa.
    rozbalit záhlaví
    ESY
    ESY --- ---
    VEXCZ: Slusna prace!:D Jak to bylo vysoko?
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    Ale zachrana se podarila jen jsem prisel o motory a VTX

    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    ESY: Videl jsem tvoje video zasekleho drona, nejsi sam



    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    MICTECH: je peknej!
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    Official announcement – DJI Mavic Air specifications confirmed, priced at $799-999 | 9to5Mac
    https://9to5mac.com/2018/01/23/official-announcement-dji-mavic-air/
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Male cviceni a protahovani vrtuli, kdyz uz konecne neprsi
    Afternoon
    http://www.youtube.com/watch?v=BmcSFyAbQ7g
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    CarChase
    http://www.youtube.com/watch?v=ajixyy14EBs


    Zkouska sparkoveho sport modu v lehce upravene verzi - a zrovna mi tam vlezlo auto, coz se hodilo :)
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    Dneska lita na aglomeraci v ostrave dji matrice 600 asi tam neco nataceji zajima mne co
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MERTLAS: jeden pise, ze je schopnej delat opravy na pockani po objednavce. Uvidim. Mesic by trvalo jen posilani z Ciny do CZ.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MARASAN: ehm... servis to nejspis stejne posle do Holandska, takze to cca mesic neuvidis :/
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Poslu to doservisu, Phantom ma spousty cidel a externich veci, sam bych to mydlil tydny. Chci litat
    ESPION
    ESPION --- ---
    MARASAN: Pokud chceš ušetřit a jseš šikovnej, kup jen ty plasty a přemontuj to. Neni to ale na pár minut. Třeba zde: https://www.aliexpress.com/...Drone-Part-27-Shell-Top-and-Bottom-Cover-No-LED-Cover/32772494861.html
    ESY
    ESY --- ---
    MARASAN: idealne novy telo a vymenit. Pokud bys chtel setrit tak sehnat 3d model. vytisknout cast toho ramena. zbytek olomenyho seriznout rovnou. ten vitisklej kus udelat s mensim proslisem at se da to toho "pahejlu" zasunout a pak to zalepit a zpevnit:)

    Ale pokud nevis uplne co deas, koupil bych proste nahradni dily a vymenil to :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MERTLAS: atti umi 23 m/s, to je driv nez novy boty.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    joo attina :) kazdopadne tos musel celkem dost metelit...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MERTLAS: bylo uz sero, takze sensory moc nefungovaly. Proletel jsem nad sebou a nez sem se otocil a uvedomil si, ze tam mam stromy hodne blizko a zacal "brzdit" a ziskavat vysku, tak uz bylo pozde a narval sem to do lesa - stromy bez listi. Ted koukam, ze sem lital v A rezimu, takze rychle a bez sensoru.

    Vypadalo to dost priserne; baterka odletela, nastesti furt blikala zelene, takze jsem ji nasel. Tri vrtule se zlomily a rozletely, ctvrta je ok, cely to bylo ze svahu, takze Phantom se zritil docela dost hluboko. Na videu to neni, asi jak vypadla baterka, tak se nestihl ulozit buffer.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jen dotaz, jak si to trefil? vypnuty senzory?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    rozhodne bych nic nelepil. jestli jses z prahy tak napis ID espion a urcite se s nim nejak domluvis.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    HOWKING: hned jsem nasel dva servisy, tak jim poslu poptavku k naceneni: dronestoreprague.cz a dronpro.cz
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    HOWKING: jakoze mam sehnat komplet celej kryt novej? Nejlepsi teda bude mozna sehnat servis...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MARASAN: Nelepil bych. Vždy se to vymstí. Určitě půjdou poškozené díly koupit nové a vyměnit. Je to věc se kterou se holt padá a určitě si pak lidi nekupují celé nové.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam