• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SHAMAN23: co vim, tak appka na windows od DJI neni. Nevim, jestli Litchi verzi pro win dela.

    kazdopadne kdybys cokoliv potreboval, tak se klidne ptej tady. je nas tu nekolik, co imho dokazeme celkem obstojne poradit :) Na fb par skupin je, ale je treba si dost vybirat. Jsou tam skupiny, kde ti poradi dobre a pak skupiny, kde jsou totalni jelita a spis dezinformujou nez poradi.


    MARASAN: kdes to nakonec nechal servisovat?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    Není někdo z Olomouce a okolí, kdo by nám za drobnou úplatu vyblejsknul okolí Litovelský? Klasicky je to na poslední chvilku, takže neni čas na papíry...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Servis poslal kalkulaci na rozbitej Phantom 4 (viz MARASAN ) a budou chtit kolem sesti a pul tisice. Doufal jsem, ze se vejdu do deseti, takze celkem ok.
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    MARASAN: dik
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SHAMAN23: videa na ytb.
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    zdravim vsechny, dneska mi pristal doma mavic air. je to muj prvni dron a asi nejlepsi kamos. mate nejaky tipy a triky na dji drony nebo nejaky aktivni fora? vite nekdo o aplikaci na windows? abych mohl propojit windows tablet s vysilackou. diky a ctyrvrtulejm bestiim zdar!
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    No ja ze jsem ze sparka hackem vymackl 74, ale dovedl bych si predstavit i vic. Ve sportmodu to ma taky vsechno povypinany, takze uz jsem mu dal jednou brisko o travnik ;)
    WERT
    WERT --- ---
    FRACTAL: oni i ty domaci maly hubsani jsou schopny letet i 50 :)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    FRACTAL: můj jen 90, ale na mě je to moc, nemá to senzory, barometr, nic :)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    ESY: Tak to jsem necekal :)))) solidni kalup
    ESY
    ESY --- ---
    FRACTAL: nemam sanci to zmerit ale bezne 150 v klidu
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    ESY: Jakou rychlosti tyhle zavodni potvory tak litaj? Abych mel predstavu.
    ESY
    ESY --- ---
    Tak potom co jsem za necelej mesic zlamal dva martian ramy.. Tak jsem presel do neceho pevnejsiho ))

    Armattan Rosster vypada jako spravna volba pro me. Takovej malej tank na freestyle :D

    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    ESY: Asi kolem 30-35metru museli jsme se strejdou nahodit na sussi vetev takze to bylo nebezpecne nastesti mnel sebou veci aby se mohl jistit chtel jsem preletet vetev uplne nahore s provazkem jelikoz se tam strejda chtel dostat ale nedokazal tam to lanko se zavazim nahodit tak jsem rekl ze to zkusim nakonec jsem to preletel ale pri puli cesty dolu foukl vitr a zamotali se tam vrtule ktere se nasledne ohli a urizli mi na motoru draty takze uz nenapajitelne umrela pri tom jedna lipolka a u vtx se utrvala antena takze to odeslo prehralo se a ted ma dosah+-2 metry s antenou
    ESY
    ESY --- ---
    VEXCZ: Slusna prace!:D Jak to bylo vysoko?
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    Ale zachrana se podarila jen jsem prisel o motory a VTX

    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    ESY: Videl jsem tvoje video zasekleho drona, nejsi sam



    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    MICTECH: je peknej!
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    Official announcement – DJI Mavic Air specifications confirmed, priced at $799-999 | 9to5Mac
    https://9to5mac.com/2018/01/23/official-announcement-dji-mavic-air/
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Male cviceni a protahovani vrtuli, kdyz uz konecne neprsi
    Afternoon
    http://www.youtube.com/watch?v=BmcSFyAbQ7g
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam